قیمت نمای چوب پلاست در کرج

قیمت نمای چوب پلاست در کرج، تعیین قیمت نما چوب پلاست به عوامل متعددی بستگی دارد به همین منظور نمی توان قیمتی دقیقی برای آن در نظر گرفت برای دریافت اطلاعات دقیق شما عزیزان می توانید با تیم حرفه ای ایساتیس دیزان در ارتباط باشیدئ تا خریدی حرفه ای و بسیار مقرون به صرفه را با ما تجربه نمایید.
محصولات چوب پلاست مانند نمای چوب پلاست از مواد بازیافتی می باشد و می توان در صورت نیاز مجددا آن را به چرخه بازیافت برگردانند و از آن بارها استفاده نمود. این محصول یکی از پرکاربرد ترین متریال مورد استفاده در تولید سازه های داخلی و خارجی می باشد. چوب پلاست برای نما محصولاتی کاربردی، بادوام، مقاوم در برابر تغییر رنگ و عوامل خارجی مانند حشرات، پوسیدگی، رطوبت، اشعه ماوراء بنفش و شرایط نامساعد آب و هوایی هستند. 
همچنین بهتر است بدانید امروزه نمای بیرونی ساختمان نه تنها از نظر زیبایی بلکه از نظر دوام نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد. طیف رنگی کامپوزیت های نماپوش مانند تمامی محصولات چوب طبیعی و حتی متنوع تر می باشد و دارای پیگمنت رنگی قوی هستند. نماپوش چوب پلاست از نظر کیفیت بسیار ماندگار هستند و به راحتی آسیب نمی بینند.
 
553

نماي چوب پلاست  

امروزه نصب و اجرای چوب پلاست در نمای ساختمان بسیار آسان است و نیاز به نگهداری و تعمیر خاصی مانند چوب طبیعی ندارند. تمیز کردن آنها بسیار آسان و با آب و شوینده های معمولی انجام پذیر است. محصولات چوب پلاست دارای طرح و ابعاد متنوعی می باشند و همچنین نوع مواد اولیه در تولید آن ها بسیار عامل مهمی در تعیین قیمت می باشد. به همین منظور جهت استعلام دقیق قیمت با شماره های مندرج در سایت تماس ایساتیس دیزاین حاصل فرمایید. 
امروزه یکی از شیوه های نوین و مدرن جهت ساخت و ساز، به کار گیری محصولات چوب پلاست در نمای خارجی و داخلی ساختمان ها می باشد. این دیوارپوش های زیبا و جذاب، حس و بوی چوب طبیعی را القا می کنند و همچنین دارای ویژگی نصب آسان می باشد و نیز قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر ای چوب طبیعی دارای می باشد. این محصولات به دلیل تنوع بسیار بالای پروفیل ها جهت کاربردهای مختلف طرفداران زیادی دارند. 
 از ویژگی های مهم این محصولات مقاومت بسیار بالا در برابر نوسانات جوی و محیطی است و دارای طول عمری بسیار بالا می باشد در صورت نیاز می توان به راحتی آن را بازایافت کرد و مجددا از آن استفاده نمود به همین منظور دوستدار طبیعت بوده و به محیط زیست هیچگونه آسیبی وارد نمی کند. 

مزایای استفاده از چوب پلاست برای نما 

از جمله ویژگی های این محصول، محصولات چوب پلاست دچار آسیب هایی مانند ترک و شکست نمی شوند، به همین دلیل استفاده از آن به عنوان نماپوش در صنعت ساختمان سازی رونق چشمگیری دارد. 
محصولات چوب پلاست در برابر پوسیدگی ناشی از قرارگیری در مجاورت آب و نفوذ حشرات موذی کاملا مقاوم است، نماپوش ها نیز در برابر رطوبت مقاوم هستند و آسیب نمی بینند. 
سبک وزن بودن و انعطاف پذیری بالا از دیگر ویژگی های محصولات چوب پلاست است به همین دلیل می توان آنها را به هر شکل و ابعاد دلخواهی تبدیل کرد نماپوش ها در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شوند. 
دوام و استحکام بالای چوب پلاست برای نما در برابر اشعه ی ماورای بنفش و آب و هوای نامساعد و حرارت بالا و تحمل بالا در برابر فشار نیز از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات است، به همین دلیل در نمای بیرونی کاربرد فراوانی دارند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تیم ما در ارتباط باشید تا خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را با ما تجربه کنید.