قیمت چوب پلاست پروفیل

اگر دوستدار محیط زیست هستید و می خواهید در قطع نکردن درختان سهمی داشته باشید می توانید برای اجرای سازه های چوبی از چوب پلاست استفاده کنید. چوب پلاست بهترین و پرکاربرد ترین متریال در صنعت ساخت و ساز است که باعث نمای چوبی زیبا در ساختمان ها، ویلا ها و ... می شود. شرکت ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست شما را از طراحی تا اجرا چوب پلاست در سازه های مختلف و محوطه سازی یاری می کند. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و تخصصی در کنار تحصیلات آکادمیک مرتبط با صنعت چوب و تجارب بین الملل توانایی اجرا پروژه های صنعت چوب از جمله چوب پلاست را دارد. جهت مشاهده و آشنایی بیشتر با مجموعه ایساتیس دیزاین در زمینه طراحی و اجرای سازه های چوب پلاست به بخش پروژه های اجرایی مراجعه نمایید.

پروفیل چوب پلاست

چوب پلاست کامپوزیتی نوین و کاربردی در صنعت ساخت و ساز است که به شکل صفحات یا شیت هایی به نام پروفیل چوب پلاست تولید می شود. چوب پلاست یا چوب پلاستیک بسیار شبیه به چوب طبیعی اما دارای کارایی و مزایای مطلوب تر است. پروفیل چوب پلاست محصولی سازگار با محیط زیست است و در طیف وسیعی از زمینه ها کاربرد دارد.  چوب پلاست دارای خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوبی نسبت به چوب طبیعی است و امروزه از مهم ترین و کاربردی ترین متریال و مصالح در صنعت ساختمان و طراحی داخلی و خارجی می باشد.
 
قیمت چوب پلاست پروفیل

چوب پلاست

 این محصول ترکیبی از چوب و پلاستیک است و با داشتن همزمان این دو خاصیت کارایی و مزایا زیادی دارد. امروزه چوب پلاست  در صنعت ساختمان به عنوان نما و دیوارپوش، کفپوش ، ساخت مبلمان شهری،  محوطه سازی و روف گاردن کاربرد عام یافته و جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. پروفیل های چوب پلاست تمامی معایب چوب طبیعی را برطرف کرده اند و جایگزین محصولات چوبی شده اند. این پروفیل ها به دلیل اینکه ضد آب و رطوبت هستند و مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف دارند در فضای داخلی و طراحی دکووراسیون داخلی و هم در فضای باز جهت محوطه سازی کاربرد دارند. همچنین می توان از پروفیل های چوب پلاست به عنوان کفپوش، دیوار پوش، در ساخت آلاچیق و گلدان، نیمکت و ... در روف گاردن نیز استفاده کرد. استفاده از المان های چوبی ساخته شده با پروفیل چوب پلاست در روف گاردن یا بام سبز حس بودن در طبیعت را برای شما تداعی می کند.

مزایای  چوب پلاست

از مهم ترین ویژگی ها و مزایای چوب پلاست خاصیت ضد آب و ضد رطوبت بودن آن است که باعث کاربرد گسترده ی آن هم در فضای داخلی ساختمان ها هم در فضای باز شده است. سازه های ساخته شده از پروفیل چوب پلاست از هر لحاظ مزایای مطلوب تری نسبت به چوب طبیعی دارد.به دلیل استفاده از پلاستیک مرغوب و فشرده در ساخت چوب پلاست،کامپوزیت چوب پلاست نیز بسیار مستحکم تر و مقاوم تر از متریال چوب طبیعی می باشد. چوب پلاست همانطور که گفته شد می توانند هم به عنوان کفپوش در منازل هم به عنوان کفپوش در فضای باز مانند کفپوش دور استخر، کفپوش روف گاردن و ... مورد استفاده قرار بگیرند. این کفپوش ها با ظاهر چوبی و زیبای خود باعث جذابیت فضا می شوند. و همچنین قیمت  چوب پلاست به مراتب ارزان‌تر از چوب طبیعی است.

کاربرد پروفیل چوب پلاست

از چوب پلاست در ساخت المان هایی از جمله نمای چوبی و سقف کاذب، کفپوش، نیمکت، گلدان، آلاچیق، نرده، لوور و ... استفاده می شود. این المان های تولیدی از پروفیل چوب پلاست در کنار هم فضای چوبی جذابی را بوجود می آورند. پس اگر به دنبال نمای چوبی و ساخت سازه های چوبی هستید بهترین متریال چوب پلاست است که قابلیت استفاده در فضای باز را نیز دارد. از پرکاربرد ترین و زیبا ترین موارد استفاده پروفیل های چوب پلاست در محوطه سازی روف گاردن و محوطه سازی استخر می باشد. از آن جایی که چوب پلاست ضد آب است بهترین گزینه برای محوطه سازی استخر و ساخت کفپوش دور استخر چوب پلاست است.