قیمت چوب پلاست روف گاردن در نوشهر

قیمت چوب پلاست روف گاردن در نوشهر، روف گاردن یا بام سبز، فضای سبز طراحی شده بر روی بام ساختمان می باشد، روف گاردن مجموعه ای از آلاچیق، پرگولا، نیمکت های چوب پلاست، مبلمان باغی، فلاور باکس های چوب پلاست، کفپوش چوب پلاست و ... در کنار گیاهان سبز است. این محصولات در محوطه سازی ویلا و رستوران، نمای ساختمان، آلاچیق و یا کفپوش محوطه دور استخر استفاده می شوند به همین دلیل نمی توان قیمتی دقیق برای این محصولات در نظر گرفت، چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست را دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت جهت استعلام دقیق قیمت تماس حاصل فرمایید تا تیم فروش مجموعه شما را در این امر یاری رسانند.
 
553

روفگاردن در نوشهر

در انتخاب متریال برای فضای روف گاردن در نوشهر، باید به این نکات مهمی توجه داشت که متریال انتخابی برای محوطه سازی قبل از زیبایی، باید در نظر گرفت دوام و پایداری بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف داشته باشد. همچنین یکی از مهم ترین رکن ها در انتخاب مصالح فضای باز، استفاده از متریالی است که در مقابل حشرات مقاوم باشد و سال های طولانی بدون پوسیدگی قابل استفاده باشد. پروفیل های چوب پلاست به دلیل مقاومت بالایی که در برابر تغییرات آب و هوایی دارند قابل اجرا در هر فضایی از جمله ساختمان و ویلا ها هستند.
چوب پلاست ترکیبی از چوب و ترموپلاستیک ها و دیگر افزودنی ها می باشد. بخش چوبی چوب پلاست شامل فیبر چوبی و خاک اره و بخش پلاستیکی آن شامل مواد نو و یا بازیافت شده مانند پلی اتیلن است.چوب پلاست عایق رطوبت، سرما، حرارت و صوت است. همچنین این متریال در برابر آتش سوزی و حشرات موذی مقاوم است. جهت دریافت اطلاعات فنی با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.

کاربرد چوب پلاست در روف گاردن در نوشهر

 • از چوب پلاست در بسیاری از محصولات چوبی مثل نیمکت، مبلمان، آلاچیق و ... استفاده می شود.
 • از چوب پلاست می توان برای کفپوش در طراحی روف گاردن استفاده کرد. کفپوش چوب پلاست در برابر آب و هوای مختلف مقاومت خوبی دارد و نصب و نگهداری آن آسان است.
 • از چوب پلاست برای دیوارپوش در روف گاردن نیز استفاده می شود. از مزایای دیوارپوش چوب پلاست می توان به مقاومت در برابر شرایط محیطی مانند جذب آب، میزان مقاومت بالای پروفیل، ثبات رنگی پروفیل های چوب پلاست و ... اشاره کرد.
 • از چوب پلاست برای ساخت مبلمان و فلاور باکس نیز استفاده می شود. که توانایی مقاومت در برابر آب و نور خورشید و... را دارند.
 • شرکت ایساتیس دیزاین نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس می باشد و تولید کننده چوب پلاست جهت نمای ساختمان، انواع کفپوش دور استخر، روف گاردن، سازه های چوبی و ... در کرج و تهران می باشد.
ایساتیس دیزاین تولید کننده انواع محصولات چوب پلاست شما را در خرید سایر المان های تولیدی چوب پلاست با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه یاری می کند.  به منظور تهیه انواع محصولات چوب پلاست با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید. تا خریدی کاربردی و مقرون به صرفه را در کنار تیم مجموعه تجربه کنید.

.

مزایای چوب پلاست در ساخت روف گاردن در نوشهر

استفاده از چوب پلاست در ساخت روف گاردن دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که در ادامه به مواردی از این ویژگی های اشاره خواهیم نمود.
 • مقاومت فوق العاده بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
 • ضد آب و رطوبت
 • مقاومت در برابر اشعه خورشید
 • ثبات رنگی 
 • عدم ترک خوردگی و پوسیدگی
 • عدم نفوذ حشرات، قارچ، خزه    

قیمت نصب چوب پلاست روف گاردن در نوشهر

قیمت نصب چوب پلاست برای روف گاردن با استفاده از متریال بسیار مقاوم صورت می گیرد و لازم است قبل از نصب عملیات چوب پلاست برای روف گاردن به عایق کاری برای جلوگیری از اتلاف انرژی انجام بگیرد.
چوب پلاست یا همان چوب پلاستیک امروزه متریال نوین و پرکاربردی در صنعت ساختمان است. چوب پلاست می ‌تواند ظاهر زیبا و جذابی به بنای ساختمان و فضای داخلی آن ببخشد. هزینه اجرای چوب پلاستیک با توجه به متراژ مساحت و نوع کاربری شما برای استفاده از محصول مشخص خواهد شد. یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت اجرای چوب پلاست مکان موردنظر برای نصب چوب پلاست می باشد. از دیگر موارد مهم در هزینه های نصب چوب پلاست نوع چوب پلاست، هزینه های مصالح زیرسازی، هزینه کلیپس و پیچ، دستمزد نصب زیرسازی فلزی و پروفیل چوب پلاست و هزینه تهیه پروفیل چوب می باشد.  نصب و اجرای چوب پلاست شرکت ایساتیس دیزاین توسط تیم اجرایی مجرب و کاربلد  انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم حرفه ای ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.