قیمت چوب پلاست روف گاردن

قیمت چوب پلاست روف گاردن جهت محوطه سازی روف گاردن در مجموعه ایساتیس دیزاین مناسب و مقرون به صرفه می باشد. شرکت ایساتیس دیزاین ارائه دهنده محصولات چوب پلاست با بالاترین و بهترین کیفیت و قیمت مناسب است. این شرکت نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس در زمینه طراحی، اجرا، فروش و پخش محصولات چوب پلاست فعالیت می کند. 
 روف گاردن در بخشی از فضای پشت بام یا تمام آن ساخته می شود.  روف گاردن با استفاده از متریال مختلفی مانند انواع سنگ، چوب و کامپوزیت و غیره قابل اجرا ست. چوب یکی از پرکاربرد ترین متریال ها برای طراحی فضای روف گاردن است اما به دلیل مقاومت کم آن امروزه از چوب پلاست در طراحی روف گاردن استفاده می شود.
روف گاردن یا بام سبز، فضای سبز طراحی شده بر روی بام ساختمان است. روف گاردن مجموعه ای از آلاچیق، پرگولا، نیمکت های چوب پلاست، مبلمان باغی، فلاور باکس های چوب پلاست، کفپوش چوب پلاست و ... در کنار گیاهان سبز است.  در صورتی که قصد دارید از چوب پلاست در محوطه سازی ویلا و رستوران، نمای ساختمان ، آلاچیق و یا کفپوش محوطه دور استخر استفاده نمایید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

553

قیمت چوب پلاست 

قیمت چوب پلاست یکی از معیار های مهم برای داشتن یک محصول عالی و با دوام می باشد که امروزه بسیاری از افراد به خاطر قیمت ارزان و مقرون به صرفه بودن آن را انتخاب می کنند و در صنایع مختلف در ساختمان خود استفاده می کنند.
در طراحی فضای سبز و لنداسکیپ می توان از متریال مختلفی استفاده کرد. اما در انتخاب متریال باید به این نکات توجه داشت که متریال انتخابی برای محوطه سازی قبل از زیبایی، دوام و پایداری بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف داشته باشد. همچنین یکی از مهم ترین رکن ها در انتخاب مصالح فضای باز، استفاده از متریالی ست که در مقابل حشرات مقاوم باشد و سال های طولانی بدون پوسیدگی قابل استفاده باشد. پروفیل های چوب پلاست به دلیل مقاومت بالایی که در برابر تغییرات آب و هوایی دارند قابل اجرا در هر فضایی از جمله ساختمان و ویلا ها هستند.
اما آیا می دانید چوب پلاست چیست؟

چوب پلاست ترکیبی از چوب و ترموپلاستیک ها و دیگر افزودنی ها می باشد. بخش چوبی چوب پلاست شامل فیبر چوبی و خاک اره و بخش پلاستیکی آن شامل مواد نو و یا بازیافت شده مانند پلی اتیلن است.چوب پلاست عایق رطوبت، سرما، حرارت و صوت است. همچنین این متریال در برابر آتش سوزی و حشرات موذی مقاوم است. 

آیا می دانید قیمت چوب پلاست به چه عواملی بستگی دارد؟
برای گرفتن این جوایب اول از همه در نظر داشته باشید که یک روف گاردن چوبی ساده داریم و یک روف گاردن با تجهیزات پیچیده . در این صورت می توانیم تشخیص دهیم که قیمت کدام بیشتر و کدام کمتر است! پس در می یابیم که هر چه متریال با کیفیت تر و باشد و اجزای به کار گیرنده آن بیشتر باشد آن روف گاردن چوب پلاست گران تر است اما بازباید بگوییم که قیمت چوب پلاست از قیمت چوب طبیعی و ترمووود ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشید.

چوب پلاست در روف گاردن

 • از چوب پلاست در بسیاری از محصولات چوبی مثل نیمکت، مبلمان، آلاچیق و ... استفاده می شود. 
 • چوب پلاست در طراحی روف گاردن کاربرد های زیادی دارد. 
 • از چوب پلاست می توان برای کفپوش در طراحی روف گاردن استفاده کرد. کفپوش چوب پلاست در برابر آب و هوای مختلف مقاومت خوبی دارد و نصب و نگهداری آن آسان است.
 • از چوب پلاست برای دیوارپوش در روف گاردن نیز استفاده می شود. از مزایای دیوارپوش چوب پلاست می توان به مقاومت در برابر شرایط محیطی مانند جذب آب، میزان مقاومت بالای پروفیل، ثبات رنگی پروفیل های چوب پلاست و ... اشاره کرد.
 • از چوب پلاست برای ساخت مبلمان و فلاور باکس نیز استفاده می شود. که توانایی مقاومت در برابر آب و نور خورشیدو... را دارند.

 مزایای چوب پلاست در ساخت روف گاردن

 • مقاومت فوق العاده بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
 • ضد آب و رطوبت
 • مقاومت در برابر اشعه خورشید
 • ثبات رنگی 
 • عدم ترک خوردگی و پوسیدگی
 • عدم نفوذ حشرات، قارچ، خزه و ... 
 • مقاومت فیزیکی و مکانیکی بالا در برابر ضربه، فشار و خراش

سوالات متداول

چوب پلاست در برابر دمای زیاد تغییر می کند؟
گرمای زیاد می تواند به ساختار چوب آسیب وارد کند و سبب دفرمگی آن ها می باشد.
آیا چوب پلاست در برابر ضربه و فشار مقاوم می باشد؟
چوب پلاست در برابر ضربه و فشار نسبت به متریل چوبی دیگر دارای مقاومت بسیار زیادی می باشد.
مقاومت چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات به چه صورت است؟
اگر کامپوزیت چوب پلاست اصولی و استاندارد تولید شود می تواند در برابر نفوذ حشرات و کپک و قارچ دارای مقاوت بسیار بالایی دارد.
مواد تشکیل دهنده چوب پلاست از چیست؟
این محصول ترکیبی از پودر چوب ضایعات چوب و پلیمر پلاستیک های بازیافتی است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
آیا چوب پلاست ضد آب است؟
چوب پلاست دارای جذب آب بسیار اندکی است و با قرارگیری در برابر آب و رطوبت دچار آسیب و از بین رفتگی نمی شود به همین منظور می توان گفت این محصول ضد آب است.

چوب پلاست ارزان قیمت

چوب پلاست روف گاردن ارزان قیمت را می توانید بر حسب متریال و اجزای تشکیل دهنده آن تعیین نمایید در زمانی که به دنبال یک روف گاردن شیک و در عین حال ارزان قیمت می گردید باید بدانید که چوب پلاست استفاده شده در آن چقدر با دوام می باشد.اما اگر فقط ارزان قیمتی محصول چوب پلاست برای شما مطرح باشد در زمان کوتاه تری می توانید از این محصول بهره مند شوید و ممکن است نیاز به باز سازی آن داشته باشید .
به طور کلی می توان،روف گاردن پشت بام ساختمان خود را با ایده های خلاق و الهام گرفتن از محیط طبیعت ساخت و با استفاده از فلاورباکس های چوبی، می توان روف گاردن ارزان قیمتی را برای خود و اطرافیانتان طراحی نمایید.
هرچه تجهیزات به کار رفته شده در روف گاردن،کمتر و ساده تر باشد بودجه کمتری بابت آن هزینه می کنید.اما این به این منظور نمی باشد که روف گاردن پشت بام خانه شما بی کیفیت است و زیبا نیست!

روف گاردن چیست

روف گاردن درواقع همان پوشش سبزی است که بااستفاده از فلاور باکس ها و کاشت فضای سبز پشت بام و خانه های شیروانی دار را زیبا می کنیم.