قیمت چوب پلاست دیواری

قیمت چوب پلاست دیواری، تعیین قیمت انواع دیوار پوش ها به عوامل متعددی بستگی دارد. به همین منظور عمدتا نمی توان قیمت آن را  تا بعد از عملیات نصب دقیق عنوان کرد. به منظور دریافت اطلاعات جامع و دقیق در مورد سازه های چوب پلاست و استعلام دقیق قیمت این محصولات با تیم حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزاین تمای حاصل فرمایید.
 شرکت ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس مجری انواع محصولات چوب پلاست جهت دیوارپوش، کفپوش، روف گاردن، کفپوش دور استخر، گلدان و انواع مبلمان باغی و ... می باشد و ما کنار شما هستیم تا خریدی با کیفیت و کاربردی را با تیم حرفه ای ما تجربه کنید.

 
553

مزایا دیوارپوش چوب پلاست

دیوارپوش های چوب پلاست از ترکیبات پلاستیک قابل بازیافت و الیاف چوب ساخته شده اند. به همین دلیل دارای ویژگی و مزایای بسیار زیادی می باشند. استفاده از پلاستیک قابل بازیافت در این محصولات باعث کاهش آلودگی زمین و حفاظت از محیط زیست می شود. و می توان در صورت نیاز مجدد این محصولات را به چرخه بازیافت برگرداند و مورد استفاده قرار دارد.
 دیوار پوش های چوب پلاست دارای مزایای و کاربرد بسیار زیادی هستند از جمله: عایق حرارتی، مقاومت در برابر رطوبت، استحکام بالا، وزن سبک، حفاظت از محیط زیست، عایق صدا و نصب سریع و آسان می باشند برای تهیه این محصولات می توانید با کارشناسان تیم فروش مجموعه در ارتباط باشید تا خریدی با کیفیت و کاربردی داشته باشید.

کاربرد دیوارپوش چوب پلاست

چوب پلاست دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد که در ادامه به موارد مهمی از آن ها اشاره خواهیم نمود:
  • از کاربرد های دیوار پوش چوب پلاست می توان به پروژه هایی اشاره کرد که الزاماتی برای کاهش بار دیوار دارند مانند دیوار های فوق العاده بلند، سازه های فولادی، خانه ها و سازه های پیش ساخته استفاده می شوند.
  • دیوار پوش چوب پلاست به دلیل دارا بودن خاصیت ضد حریق، در پروژه هایی با الزام ویژه در برابر آتش مانند آشپزخانه های بزرگ مناسب است.
  • دیوارپوش های چوب پلاست جهت استفاده در پروژه ها در مناطق  و فضاهای مرطوب مناسب هستند از جمله: حمام ها، توالات، پروژه های فضای باز دارای کابرد بسیار زیاد می باشند.
  • از چوب پلاست به دلیل زیبایی  خیره کننده تقریبا در هر مکانی حتی فضا سازی خارجی دیواره های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.
  • چوب پلاست ها به دلیل داشتن تنوع در طرح، رنگ و انعطاف پذیری، نیاز های دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان را برآورده می کنند.
  • چوب پلاست دارای طول عمر بالاست و می تواند در طولانی مدت برای شما اربرد داشته باشد. ثبات ابعادی چوب پلاست بهتر از چوب طبیعی است و چوب پلاست دچار ترک خوردگی و پوسیدگی نمی شود.
  • چوب طبیعی نیاز به نگهداری و تعمیرات دارد در حالی که چوب پلاست نیازی به تعمیرات و صرف هزینه ندارد. برای تهیه انواع محصولات و دیوار پوش های چوب پلاست همین حالا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی کاربردی و مقرون به صرفه را با تیم ما تجربه نمایید.