قیمت چوب پلاست دور استخر 1402

قیمت چوب پلاست برای استفاده و نصب در اطراف استخر در سال 1402 با کیفیت بالا، در مجموعه ایساتیس دیزاین بسیار مناسب می باشد. چوب پلاست برای دور استخر را می توانید با قیمتی مقرون به صرفه از این مجموعه تهیه نمائید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فاکتور بابت مقدار متراژ مورد نیاز خود می توانید با همکاران ما در ایساتیس دیزاین تماس حاصل نمائید.

چوب پلاست دور استخر 

استخر شنا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین عناصر فضای یک اقامتگاه، باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که از نظر بصری جذاب باشد. بنابراین، نصب و استفاده از چوب پلاست در اطراف استخر یک انتخاب ایده آل برای راه اندازی محوطه استخر محسوب می شود. چوب پلاست توانایی ایجاد ایمنی در اطراف استخر را دارد و ویژگی ضد لغزش دارد. از طرفی به لطف طراحی چوبی خود می تواند فضایی منحصر به فرد از نظر ظاهری ایجاد کند.

 
قیمت چوب پلاست دور استخر 1402    قیمت چوب پلاست دور استخر 1402

ویژگی های چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست یا چوب پلاستیک که در واقع ترکیبی از چوب و پلاستیک است، انتخاب بسیار مناسبی برای کفپوش دور استخر محسوب می شود. یکی از الزامات کف سازی اطراف استخر این است که از امنیت کافی برخوردار بوده و لغزنده نباشد. چوب پلاست با قابلیت ضد لغزش خود می تواند این ایمنی را کاملا تضمین کند و محیطی مطلوب را ایجاد کند.
یکی دیگر از دلایل استفاده از چوب پلاست در اطراف استخر، دوام بالای این ماده است. زمانی که کفپوش دائماً با آب استخر در تماس است، لازم است که کیفیت بالایی داشته باشد و به مرور زمان خراب نشود. خوشبختانه، چوب پلاستیک ماده‌ای است که می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند و از نگرانی‌هایی مانند هزینه‌های تعمیرات و تعویض جلوگیری کند. و دوام بالایی داشته باشد.
لازم به ذکر است که تابش مداوم نور خورشید و باران نیز از عواملی هستند که در صورت مقاوم نبودن کفپوش می توانند آسیب زیادی به آن وارد کنند. چوب پلاست مقاومت بالایی در برابر هر دوی این موارد دارد و این تضمین را به شما می دهد که تابش خورشید و باران نمی تواند به کف اطراف استخر آسیب برساند.

طراحی فضای دور استخر

استخر المانی موثر در فضا و محیط می باشد، از این رو چنانچه می خواهید فضایی خاص و متفاوت در مکانی که می خواهید ایجاد کنید، به طراحی و ساخت استخر توجه کافی داشته باشید. فضای اطراف استخر می تواند شامل عناصر مختلفی مانند صندلی و مبلمان، باکس گل، نیمکت و ... باشد. چوب پلاستیک امکان ساخت تمامی این عناصر را علاوه بر کفپوش اطراف استخر با متریال یکسان فراهم می کند.
چوب پلاستیک به لطف طراحی چوبی خود با طبیعت و گیاهان هماهنگ است. بنابراین انتخاب بسیار خوبی است که در کنار استخر و گیاهان اطراف استخر قرار بگیرید. از طرفی چوب پلاستیک انواع مختلفی دارد و این به شما امکان انتخاب رنگ و انتخاب مدل را می دهد. در برخی موارد بنا به درخواست شما می توانید از ترکیب دو یا چند نمونه استفاده کنید. همه اینها به شما امکان می دهد منطقه استخر منحصر به فرد خود را ایجاد کنید و از آن نهایت لذت را ببرید.

هزینه چوب پلاست دور استخر 1402

فضای اطراف استخر از مهم ترین بخش ساخت استخر می باشد که قبل از ساخت آن می بایست برآورد هزینه آن صورت گیرد. اگر می خواهید از کفپوش اطراف استخر استفاده کنید، چوب پلاستیکی یکی از بهترین گزینه های موجود است.
هزینه باید بر اساس متراژ مورد نظر تعیین شود. علاوه بر متراژ مربع، طراحی فضا نیز مهم است. در نهایت وقتی مقدار چوب پلاست مورد نیاز مشخص شد، انتخاب نوع آن نیز مورد بحث قرار می گیرد. 
قیمت چوب پلاست را می توانید از کارشناسان ما در ایساتیس دیزاین دریافت نمائید تا برای خرید خود تصمیمات لازم را بگیرید.