قیمت نیمکت چوب پلاست

قیمت نیمکت چوب پلاست در مجموعه ایساتیس دیزاین مناسب بوده ضمن اینکه پروفیل های چوب پلاست این مجموعه بسیار مرغوب و با کیفیت می باشند. نیمکت های چوبی یکی از عناصر بسیار مهم در طراحی شهری محسوب می شوند. در صورتی که از چوب پلاست در ساخت نیمکت های چوبی استفاده شود بسیار بادوام تر خواهد بود. شرکت ایساتیس دیزاین در زمینه طراحی، اجرا، فروش و پخش محصولات چوب پلاست فعالیت می کند.  جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره و خرید انواع محصولات چوب پلاست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

نیمکت چوبی با چوب پلاست

نیمکت ها یکی از المان های اصلی در محوطه سازی شهر، پارک ها، باغ ها، مراکز تفریحی و ... هستند. نیکمت ها با استفاده از مصالح مختلفی قابل اجرا هستند اما زیبایی و جذابیت نیمکت های چوبی بسیار بیشتر است. بسیاری از افراد استفاده از چوب را در ساخت سازه ها و المان های مختلف ترجیح می دهند چرا که چوب به علت ظاهر و هماهنگی و هارمونی خاصی که می تواند در محیط ایجاد کند، فضای بسیار زیبا و دلنشینی را خلق می کند. از جمله سازه هایی که از چوب برای ساخت آن استفاده می شود نیمکت ها و مبلمان های شهری هستند. نیمکت های چوبی فضای بسیار گرم و صمیمی را برای نشستن افراد و استراحت کردن فراهم می کنند.
از آن جایی که نیمکت ها سازه هایی جهت استفاده در فضا های باز در معرض آب و هوا هستند بهتر است از چوب پلاست در ساخت آن ها استفاده شود. نیمکت های چوب پلاست می توانند در فضای سبز، محوطه ادارات، تفرجگاه ها، پیاده روها، باغ ها، ویلاهای شخصی، حیاط منازل و... استفاده شوند.
 
قیمت نیمکت چوب پلاست

نیمکت چوب پلاست

نیمکت ها از المان های مهم در محوطه سازی شهر و پارک ها و حیاط منازل هستند. نیمکت های چوبی از زیباترین و جذاب ترین مبلمان های شهری هستند، اما این سازه ها دارای معایبی هستند. چوب مقاومت و استحکام کافی در برابر نفوذ آب و رطوبت و حشرات موذی را نداشته و ممکن است در طول استفاده طولانی دچار ترک خوردگی و پوسیدگی شود. پس امروزه بسیاری از طراحان و معماران استفاده از چوب پلاست را جهت ساخت نیمکت و سایر المان های مبلمان شهری و باغی پیشنهاد می دهند. نیمکت های ساخته شده با پروفیل چوب پلاست جهت محوطه سازی و طراحی فضا های سبز، پارک ها، ویلا ها، باغ ها و ... به کار می روند. از مهم ترین مزایا و ویژگی های چوب پلاست مقاومت در برابر آب و رطوبت و انواع شرایط آب و هوایی است که باعث کاربرد گسترده ی آن شده است. پروفیل های چوب پلاست با ظاهر چوبی دارای طرح ها و رنگ بندی های متنوعی هستند در نتیجه المان های ساخته شده از چوب پلاست نیز قابل طراحی و اجرا طبق سلیقه مشتری هستند.
از دیگر مزایای چوب پلاست مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار اجسام خارجی و عدم ترک خوردگی می باشد. از چوب پلاست امروزه به صورت گسترده در ساخت نیمکت، گلدان یا فلاور باکس چوبی، آلاچیق، کفپوش، نما، سقف کاذب و ... استفاده می شود. جهت سفارش و طراحی و اجرای انواع محصولات چوبی با استفاده از پروفیل های چوب پلاست با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا چوب پلاست می تواند برای محوطه سازی متریال مناسبی باشد؟
چوب پلاست با توجه به ویژگی و مزایای منحصر به فرد خود می تواند در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد.
خمشی این محصولات چگونه می باشد؟
این محصولات دارای خمشی بیشتری نسبت به چوب طبیعی هستند.
آیا این محصولات نیاز به نگهداری خاصی دارند؟
این محصولات نیاز به نگهداری خاصی مانند چوب طبیعی ندارند به همین دلیل نگهداری آسانی دارند و طول عمر این محصولات نسبت به چوب طبیعی بسیار بیشتر می باشد.
تعیین قیمت چوب پلاست چگونه می باشد؟
از نظر قیمتی نیز قیمتی مناسب و مقرون به صرفه دارند و خرید آن ها در تعداد بالا دارای توجیه اقتصادی می باشد.