قیمت چوب پلاست ارزان

قیمت چوب پلاست ارزان، قیمت محصولات چوب پلاست با توجه به فاکتور های گوناگونی مشخص می شود، به همین دلیل با در نظر گرفتن این فاکتور ها می توان قیمتی دقیق برای این محصولات در نظر گرفت، چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست ارزان قیمت در کرج را دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا تیم حرفه ای مجموعه ما شما را در این امر یاری رسانند.

پروفیل چوب پلاست

چوب پلاست نوعی کامپوزیتی نوین و کاربردی در صنعت ساخت و ساز می باشد که به شکل صفحات یا شیت هایی به نام پروفیل چوب پلاست تولید و عرضه می شود. چوب پلاست یا چوب پلاستیک بسیار شبیه به چوب طبیعی اما دارای کارایی و مزایای مطلوب تر است. پروفیل چوب پلاست محصولی سازگار با محیط زیست می باشد و در طیف وسیعی از زمینه ها کاربرد هایی به همراه دارد. چوب پلاست دارای خواص مکانیکی و فیزیکی مطلوبی نسبت به چوب طبیعی است به همین دلیل امروزه دارای محبوبیت بسیار زیادی در بین تمام سازندگان دارا می باشد.
شرکت ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست ارزان در منطقه شما را از طراحی تا اجرا چوب پلاست در سازه های مختلف و محوطه سازی یاری می کند. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و تخصصی در کنار تحصیلات آکادمیک مرتبط با صنعت چوب و تجارب بین الملل توانایی اجرا پروژه های صنعت چوب از جمله چوب پلاست را دارد .جهت مشاهده و آشنایی بیشتر با مجموعه ایساتیس دیزاین در زمینه طراحی و اجرای سازه های چوب پلاست به بخش پروژه های اجرایی مراجعه نمایید، تا خریدی با کیفیت و حرفه ای را در کنار ما داشته باشید.
 
553

چوب پلاست در کرج

کامپوزیت چوب پلاست از ترکیب الیاف چوب به همراه پلاستیک و دیگر افزودنی ها تولید می شود. کامپوزیت های چوب پلاست به شکل پروفیل های توپر و توخالی تولید و در بازار به فروش می رسند. تمامی کامپوزیت های چوب پلاست در برابر رطوبت، گرما، سرما، اشعه ماورا بنفش، حشرات موذی و باکتری ها مقاومت بالایی از خود نشان می دهند به همین دلیل هر سازه ای که با چوب پلاست تولید شود دارای طول عمر بسیار زیادی می باشد و شما را در کم شدن هزینه تعویض و نگهداری در طولانی مدت یاری می کند.   
از عمده کاربرد چوب پلاست در ساخت کفپوش های چوب پلاست، دیوارپوش چوب پلاست، فلاورباکس چوب پلاست، مبلمان شهری چوب پلاست، نماپوش چوب پلاست، آلاچیق چوب پلاست، پرگولا چوب پلاست، محوطه سازی چوب پلاست، ویلاسازی، کلبه جنگلی، اسکله و پلاژ ساحلی با چوب پلاست، محوطه سازی اطراف استخر و … می باشد. جهت تهیه این محصول در کرج با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

محوطه سازی با چوب پلاست 

در مورد اجرا و محوطه سازی با چوب طبیعی باید بگوییم زمانی که  این چوب در معرض آب و یا رطوبت باشد دچار آسیب هایی از جمله پوسیدگی، ترک و از بین رفتگی  می شود. از دیگر معایب آن عدم استحکام کافی و نداشتن مقاومت در برابر نفوذ حشرات موذی می باشد، به همین دلیل برای رفع این مشکلات محصولی به بازار معرفی شد که تمامی معایب چوب طبیعی را برطرف کرده ضمن اینکه ظاهر آن مشابه با چوب بوده و دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه و بسیار بسیار مناسب تر از چوب طبیعی است، این متریال نوین که به نام چوب پلاست شناخته می شود، در تمامی اماکن مانند ویلاها چه فضای باز چه بسته به راحتی و در طولانی مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست را دارید جهت دریافت اطلاعات دقیق با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.