قیمت کفپوش چوب پلاست در کرج

قیمت کفپوش چوب پلاست در کرج، همان طور که می دانید کفپوش ها یکی از موارد استفاده اصلی چوب پلاست به شمار می آیند. استفاده از کفپوش  چوب پلاست برای فضای باز یکی از رایج ترین کاربردهای این متریال بوده که به روش های مختلف به کار می رود.
 استفاده از کفپوش چوب پلاست برای دور استخر، محوطه سازی، و مسیرها یک گزینه ایده آل محسوب می شود. چرا که اساسا در فضای باز به دلیل قرار گیری در مجاورت آب احتمالا پوسیدگی، قارچ گرفتگی، ترک خوردگی و سایر معضلات برای کفپوش های معمول مثل کفپوش چوبی وجود دارد.
کفپوش های چوب پلاستیک به دلیل دارا بودن مقاومت بالا در برابر آب، آفتاب، قارچ و کپک و ترک خوردگی چنین مشکلاتی را در پی نخواهند داشت. کفپوش های چوب پلاست علاوه بر مقاومت در برابر آب، به خاطر مقاومت در برابر لغزش و سر خوردگی بالایی که دارند برای استفاده دور استخر یک گزینه ایده آل به شمار می آیند.
553

کفپوش چوب پلاست

چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی می باشد که سبب محبوبیت بسیار زیادی آن در بین تمام مصرف کنندگان گردیده است این محصولات در طولانی مدت دچار خط و خش پوسیدگی و... نمی شوند به همین دلیل می توان گفت در طولانی مدت به آسانی برای شما دارای کاربرد هستند.
این محصول نیاز به نگهداری خاصی مانند دیگر متریال ندارند و می توان ان را با هر مواد شوینده شست و شو آسان داد اما نکته مهم در زیر سازی و هنگام نصب این محصولات می باشد این محصولات نصب بسیار آسانی دارند اما باید با دقت اصول و حرفه خاص خود نصب شوند تا دچار آسیب های که ممکن است بعد ها به آن وارد شود تا حد زیادی جلوگیری کند پس بهتر است برای زیر سازی حرفه ای و اصولی با تیم حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه با ما تجربه نمایید.

هزینه کفپوش چوب پلاست 

یکی از دلایل انتخاب کفپوش های چوب پلاست هزینه نگهداری پایین این محصولات در مقایسه با محصولات دیگر می باشد بهتر است بدانید که اساسا کفپوش های چوب پلاست به مواد پوششی و رنگ های محافظتی نیازی ندارند و تنها با یک شست و شوی ساده می تواند به حالت اولیه قابلی خود بازگردند. 
پس هزینه نگهداری این محصولات به مراتب آسان تر و کاربردی می باشد از ویژگی های مهم این محصولات می توان به مقاومت بسیار بالای این محصولات در برابر شرایط جوی و محیطی تابش نور خورشید و رطوبت بالا اشاره نمود. 
دقت کنید حتما در هنگام تهیه این محصول باید طبق استاندارد بوده و پایداری ابعادی خوبی داشته باشند به این معنا که با تغییرات شرایط محیطی به سادگی تغییر اندازه و ابعاد ندهند.
از دیگر موارد استفاده چوب پلاست می توان در کف بالکن ها، کف تراس ها، کف روف گاردن و حتی اسکله ها اشاره کرد. استفاده از کف بالکن، کف تراس و کف روف گاردن چوب پلاست از آن جهت اهمیت دارد که مثل فضای باز در معرض آب، باد، آفتاب و تغییرات دمایی هستند برای تهیه این محصولات همین حالا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی کاربردی و با کیفیت را با تیم حرفه ای ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.