قیمت کفپوش چوب پلاست

قیمت کفپوش چوب پلاست در شرکت ایساتیس دیزاین به عنوان نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس در کشور ضمن کیفیت بالا مناسب و مقرون به صرفه است. امروزه بیشتر افراد ترجیحشان بر آن است برای کفپوش منازل، ساختمان ها، ویلا ها و ... از کفپوش های چوبی استفاده کنند. پیشنهاد ما به شما استفاده از کفپوش چوب پلاست است. کفپوش چوب پلاست دارای ظاهری چوبی و جذاب، استحکام بالا، قیمت مناسب و ... می باشد. چوب پلاست در زمینه های مختلف دارای کاربرد های گسترده ای است.  مجموعه ایساتیس دیزاین پروژه های زیبا و متنوعی را در بسیاری از شهر ها در زمینه سازه های چوب پلاست اجرا کرده است. برای مشاهده آن ها به بخش پروژه های اجرایی مراجعه نمایید. در صورتی که قصد خرید کفپوش چوب پلاست و یا طراحی دیگر سازه های چوب پلاست را دارید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

کفپوش چوب پلاست

اگر به دنبال محصولی مقاوم برای استفاده در فضای باز هستید بهترین گزینه برای انتخاب کفپوش چوب پلاست می باشد.  کفپوش های چوب پلاست به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند علاوه بر استفاده در فضای داخلی قابل استفاده در فضای باز نیز هستند. پروفیل های چوب پلاست از استحکام و مقاومت بالایی برخوردارند همین موضوع باعث شده است بهترین انتخاب به عنوان کفپوش های چوبی باشند.  مزایای بیشمار این محصول باعث شده است تا از آن در اجرای کف به عنوان متریالی پرطرفدار استفاده شود. کفپوش چوب پلاست یکی از انواع کفپوش های چوبی هستند که امروزه در طراحی روف گاردن و محوطه سازی باغ و ویلا، حیاط و در کل فضاهای باز کاربرد گسترده ای دارند.  
 
قیمت کفپوش چوب پلاست

ویژگی های کفپوش چوب پلاست 

از مهم ترین ویژگی های چوب پلاست خاصیت ضد آب و رطوبت بودن آن است که به علت استفاده از پلاستیک و دیگر افزودنی ها در ساختار آن است. این خاصیت باعث کاربرد های گسترده ی چوب پلاست در بسیاری از زمینه ها شده است. چوب پلاست متریالی مقاوم در برابر انواع شرایط آب و هوایی نیز می باشد مثلا در شهر های شمال کشور که بارندگی های پی در پی و رطوبت فراوان دارند استفاده از چوب پلاست بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از ویژگی های مهم کفپوش چوب پلاست مقاومت بالا در برابر نفوذ آب و رطوبت، مقاومت در برابر اشعه UV و تابش متداوم نور خورشید، مقاومت در برابر خط و خش، مقاومت بالا در برابر ضربه، بسیار مقاوم در برابر تردد بالا و ... می باشد. کفپوش چوب پلاست در بسیاری از مکان ها از جمله مکان های پرتردد به علت استحکام بالا قابل استفاده است.  همچنین این کفپوش ها به علت مقاومت در برابر آب و رطوبت جهت محوطه سازی روف گاردن و استخر نیز کاربرد فراوان دارند. پس اگر به دنبال کفپوش طرح چوب هستید، بهترین گزینه کفپوش های ساخته شده از پروفیل چوب پلاست می باشند.  شما می‌توانید برای تمیز کردن این محصول از انواع شوینده ها و پاک کننده های موجود در بازار استفاده کنید.

 کاربرد پروفیل چوب پلاست

از چوب پلاست در ساخت المان هایی از جمله نمای چوبی و سقف کاذب، کفپوش، نیمکت، گلدان، آلاچیق، نرده، لوور و ... استفاده می شود. این المان های تولیدی از پروفیل چوب پلاست در کنار هم فضای چوبی جذابی را بوجود می آورند. پس اگر به دنبال نمای چوبی و ساخت سازه های چوبی هستید بهترین متریال چوب پلاست است که قابلیت استفاده در فضای باز را نیز دارد. از پرکاربرد ترین و زیبا ترین موارد استفاده پروفیل های چوب پلاست در محوطه سازی روف گاردن و محوطه سازی استخر می باشد. از آن جایی که چوب پلاست ضد آب است بهترین گزینه برای محوطه سازی استخر و ساخت کفپوش دور استخر چوب پلاست است. به منظور تهیه انواع محصولات چوب پلاست با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی کاربردی و مقرون به صرفه را در کنار تیم مجموعه ما تجربه نمایید.