قیمت اجرای چوب پلاست 

قیمت اجرای چوب پلاست توسط مجموعه ایساتیس دیزاین ضمن رعایت اصول و توجه به جزییات مناسب است. از چوب پلاست در اجرای سازه های مختلفی از جمله کفپوش، نما، سقف کاذب، آلاچیق، نیمکت، گلدان، نرده و ... استفاده می شود. شرکت ایساتیس دیزاین نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس می باشد.
این مجموعه اراِئه بهترین و باکیفیت ترین محصولات چوب پلاست با ارزان ترین قیمت را برای مشتریان خود دارد.  قیمت چوب پلاست با توجه به ابعاد، اندازه و مشخصاتی که می خواهید در آن نصب شود، متفاوت است. قیمت چوب پلاست با کیفیت آن رابطه مسقیم دارد. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت اجرای سازه های چوب پلاست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
 
قیمت اجرای چوب پلاست 

اجرای چوب پلاست

اگر شما هم به سازه ها و دکوراسیون چوبی علاقه مند باشید حتما نام چوب پلاست به گوشتان خورده است. چوب پلاست یا چوب پلاستیک محصولی نوین در محوطه سازی و معماری داخلی و خارجی ساختمان می باشد. پروفیل های چوب پلاست تنوع زیادی در رنگ و طرح دارند و در اجرای نمای ساختمان، کفپوش، دیوارپوش، انواع کفپوش دور استخر، روف گاردن، سازه های چوبی ( آلاچیق و پرگولا) و ... کاربرد دارند. چوب پلاست به دلیل رفع معایب چوبی امروزه مورد توجه بسیاری از طراحان و معماران قرار گرفته است. چوب پلاست در عین زیبایی، ماندگاری و دوام بالا قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نیز دارد. همانطور که گفته شد قیمت چوب پلاست با توجه به سازه، ابعاد و مشخصات مکان مورد نظر تعیین می شود، اما نصب چوب پلاست نیز هزینه هایی را در پی خواهد داشت. نصب و اجرای چوب پلاست در مجموعه ایساتیس دیزاین توسط متخصصان و نصاب های حرفه ای در این زمینه با قیمت مناسب انجام می شود.

سازه های چوب پلاست 

امروزه به دلیل معایب چوب طبیعی از چوب پلاست در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود. چوب پلاست دارای مزایای منحصر به فردی بوده که موجب استفاده آن هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی و در جای جای ساختمان ها شده است. به طور کلی دنیای مصنوعات چوبی با تولید این متریال متحول شد و این متریال بهترین مصالحی است که در صنعت ساختمان معرفی شد. چوب پلاست امروزه یکی از متداول ترین و پرطرفدار ترین مصالح ساختمانی برای نمای ساختمان ها، کفپوش، دیوارپوش و محوطه سازی باغ ها، ویلا ها و ... می باشد. چوب پلاست جهت محوطه سازی ویلا و ساخت المان های آن بسیار کاربرد دارد. همچنین این متریال از مهم ترین و بهترین مصالح در طراحی روف گاردن است به طوری که امروزه از چوب پلاست در نما، کفپوش، دیوارپوش، نرده، گلدان، آلاچیق، آتشدان و ... در روف گاردن استفاده می شود. از پروفیل های چوب پلاست نه تنها می توان در نمای خارجی ساختمان ها استفاده کرد بلکه در دکوراسیون داخلی نیز کاربرد دارند.
از مهم ترین ویژگی ها و مزایای که باعث شده است بتوان از این محصول در تمامی فضا ها و شرایط اقلیمی متفاوت استفاده کرد، مقاومت در برابر آب و رطوبت است.

ویژگی های چوب پلاست

  • مقاومت در برابر رطوبت و حرارت
  • قابلیت شست و شو و تمیز کردن با انواع شوینده ها بدن تغییر وضعیت
  • مقاومت در برابر ضربه، پوسیدگی
  • مقاومت در برابر خراشیدگی 
  • دوام و طول عمر بالا
  • غیر قابل اشتعال
  • کمترین میزان تغییر حجم در شرایط آب و هوایی مختلف