قیمت نصب چوب پلاست در کرج

قیمت نصب چوب پلاست در کرج، به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به مواردی از این ویژگی های اشاره می کنیم. نصب چوب پلاست به روش نصب زیرسازی محکم و اصولی باید صورت گیرد به دلیل اینکه زیرسازی سبب افزایش طول عمر این سازه ها می شود. زیر سازی یا شاسی کشی با استفاده از پروفیل های فلزی و یا پروفیل های مخصوص از جنس چوب پلاست تولید می گردد نکته مهم در مورد شاسی های فلزی حتما باید در مرحله اولیه برای جلوگیری از زنگ زدگی فلز از ضد زنگ استفاده نمود تا از خوردگی و پوسیدگی فلز جلوگیری شود. هر کدام از این مراحل با توجه به متریال مورد استفاده دارای قیمتی متفاوت هستند. 
بهتر است بدانید چوب پلاست بر روی سازه های فلزی از بست های مخصوصی استفاده می شود که توسط پیچ به سطح زیر سازی جهت مهار متریال مورد استفاده قرار می گیرد. جهت نصب پیچ حتما محل مورد نظر با دریل سوراخ می شود، فاصله طولی بین پروفیل در هنگام نصب باید چند میلیمتر باشد و نکته مهم پیچ های مورد استفاده باید از جنس گالوانیزه یا استیل باشد تا در طولانی مدت دچار آسیب و شکست نشود. جهت کسب اطلاعات دقیق و استعلام قیمت این محصولات همین حالا با شماره های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید. 

 
553

چگونگی نصب چوب پلاست

در مرحله بعد از مرحله زیر سازی و شاسی کشی پروفیل های هر منطقه برش داده شده و در جای مخصوص به خود قرار گرفته این پروفیل ها با بست های مخصوصی به نام کلیپس بر روی زیرسازی محکم می شوند. این کلیپس ها باعث می شوند تا در آیند بتوان به راحتی از محل اصلی جا به جا نمود. کلیپس ها به دو شکل پلیمری و فلزی در بازار موجود هستند. که کاربرد اصلی ای بست ها فیکس شدن پروفیل و تنظیم فاصله بین پروفیل ها می گردد. 
مهم ترین نکته در نصب پروفیل ها رعایت فاصله عرضی و طولی بین هر شاخه پروفیل می باشد حداکثر فاصله عرضی بین هر پروفیل 6 میل می باشد است به همین دلیل می توان گفت فاصله استاندارد است این فواصل جهت کنترل انبساط طولی و عرضی پروفیل ها در شرایط آب و هوایی مختلف است.
نکته آخر نیز قبل از شروع به نصب و اجرای چوب پلاست برای ایجاد دمای مناسب پروفیل های چوب پلاست را با شرایط محیطی موجود آنها در 24 ساعت قبل از نصب در محیطی که قرار است در آن نصب شوند قرار دهید تا با شرایط موجود در آن محیط خود را آماده کنند و هم دما محیطی محیط شوند برای کسب اطلاعات فنی با تیم حرف ای ما در ارتباط باشید.  

نصب و اجرا چوب پلاست

شما می توانید با محصولات تولید شده توسط چوب پلاست بسیاری از اشکال مختلف را در قالب های متنوع ایجاد کند. در مقایسه با بسیاری از انواع چوب های طبیعی موجود در بازار، چوب پلاست را می توان به شکل مناسبی، در صورت نیاز قالب گیری کرد و پردازش و نصب آن بسیار آسان می باشد به لطف این ویژگی های برجسته است که امروزه محصولات چوب پلاست به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و به اولین انتخاب تعداد زیادی از مشتریان تبدیل می شوند.
 همچنین بسیاری از مشتریان نیز اظهار داشتند که انتخاب و نصب چوب پلاست یک سرمایه گذاری بلند مدت در جنبه های مختلف از جمله: زیبایی، کیفیت، هزینه است. برای کسب اطلاعات فنی بیشتر با شماره های مندرج در سایت ایساتیس دیزان جهت برقرار ارتباط با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.