قیمت موزاییک چوب پلاست

قیمت موزاییک چوب پلاست، بهتر است بدانید کامپوزیت های چوب پلاست از ترکیبات چوب، پلاستیک و مواد افزودنی خاص تشکیل شده است. پروفیل های چوب پلاست علاوه بر تنوع رنگ، استحکام و زیبایی چوب، قابلیت عایق بودن و نفوذناپذیری دربرابر رطوبت، قارچ و حشرات را دارا می باشند. و درمقابل آتش مقاوم و نیز قابل بازیافت هستند.
 یکی از کامپوزیت های پرطرفدار چوب پلاست ورق های چوب پلاست موزاییک است که در کف سازی استفاده می شود شما عزیزان می توانید برای خرید چوب پلاست موزاییک با ما در این مجموعه ایساتیس دیزاین تماس حاصل نمایید و این محصول را در نازلترین قیمت بازار خریداری نمایید.
امروزه چوب پلاست به عنوان جایگزینی مناسب برای مصالح سنتی مورد مصرف در ساختمان سازی، مبلمان شهری و اداری و خودروسازی استفاده می شود تعیین قیمت این محصولات به عوامل گوناگونی بستگی دارد به همین منظور نمی توان قیمتی دقیق برای آن در نظر گرفت برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.
 
قیمت موزاییک چوب پلاست

کاربرد موزاییک چوب پلاست 

امروزه توجه به کف سازی و انتخاب کف پوشی مناسب با شرایط محیطی فضای داخلی و محوطه خارجی هر ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و سازندگان همواره در تلاش هستند تا مناسب ترین متریال را جهت استفاده پیدا کنند. انتخاب کفپوشی باکیفیت و مناسب محیط، به طور چشمگیری سبب افزایش کیفیت و زیبایی فضای مربوطه می شود. امروزه به علت پیشرفت تکنولوژی در حوزه مصالح ساختمانی، تنوع کف پوش ها به حدی زیاد می باشد که انتخاب های زیادی پیش روی شما قرار دارد. 
که یکی از مناسب ترین آن ها برای کف سازی، تایل موزاییکی چوب پلاست می باشد. این محصول که از لحاظ ظاهری مشابه چوب طبیعی و ترموود می باشد. چوب پلاست موزاییک دارای زیره پلاستیکی از نوع فشرده بوده و به همین دلیل نیازی به زیرسازی هنگام نصب ندارد . این محصولات بسیار پرکاربرد، زیبا و دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه هستند و شما می توانید به آسانی و در طولانی مدت از آن ها استفاده نمایید.

ویژگی های چوب پلاست

از ویژگی های تایل موزاییکی چوب پلاست می توان به نصب آسان و سریع، قابل حمل بودن و از همه مهم تر زیبایی و هارمونی رنگی خیره کننده اشاره نمود. از کاربردهای تایل موزاییکی چوب پلاست به استفاده از آن به عنوان پوشش کف تراس، بالکن، حیاط خلوت، کف غرفه های نمایشگاهی و دیگر فضاهای رو باز و بسته اشاره نمود.
همچنین کف یکی از قسمت هایی می باشد که در فضاسازی تراس یا بالکن به آن پرداخته می شود بهترین متریال مورد استفاده برای کف سازی، تایل موزاییکی چوب پلاست، به علت ویژگی های ذکر شده می باشد به دلیل نصب آسان و عدم نیاز به جوشکاری و برش، تایل موزاییکی چوب پلاست دکینگ وود نسبت به سایر کفپوش ها از نظر هزینه، بسیار مقرون به صرفه تر می باشد برای کسب اطلاعات فنی تماس حاصل فرمایید.