قیمت پارکت چوب پلاست با نصب

قیمت پارکت چوب پلاست با نصب آن در مجموعه ایساتیس دیزاین مناسب و مقرون به صرفه است. پارکت یا کفپوش چوب پلاست یکی از پرفروش ترین محصولات مجموعه ایساتیس دیزاین می باشد.  این شرکت با تولید پارکت چوب پلاست توانسته رضایت مشتریان عزیز را در زمینه کفسازی محوطه خود بدست آورد.  مقرون به صرفه بودن ، دوام بالا و زیبایی در اجرا از دلایل اصلی رضایت مشتریان از پروفیل های چوب پلاست در کاربردهای گوناگون این متریال از جمله پارکت چوب پلاست می باشد.
 
553

کفپوش چوب پلاست

امروز با استفاده از تکنولوژی و به کار گیری روش های علمی محصولی جدید به نام چوب پلاست تولید شده است. چوب پلاست از ترکیب پودر چوب، مواد پلیمری و طی فرآیند های ویژه ای تولید می شود. این محصول علاوه بر داشتن کیفیت و قیمت مناسب حس طبیعی چوب را به ما می دهد. این متریال با داشتن مزایا و ویژگی های برتر نسب به چوب طبیعی گزینه ی مناسبی برای پوشش کف و بسیاری از فضاهاست. کفپوش یا پارکت چوب پلاست از تنوع بالایی برخوردار است که شما می توانید با توجه به محیط محل نصب کفپوش رنگ موردنظر خود را ایجاد کرده و هارمونی و هماهنگی زیبایی در فضا ایجاد کنید. از عوامل استفاده از کفپوش چوب پلاست در فضاهای باز و بسته نصب آسان و دوام و طول عمر بالای آن می باشد. پروفیل چوب پلاست به عنوان کفپوش از مقاومت و کیفیت بیشتری نسبت به سایر کفپوش ها برخوردار بوده که این امر موجب استفاده از این نوع کفپوش در منازل آپارتمانی و مکان های عمومی شده است.

قیمت کفپوش چوب پلاست

قیمت کفپوش چوب پلاست یکی از آیتم های اصلی هنگام خرید است . قیمت این کفپوش ها بنا به متراژ و مساحت مکان و نوع پروفیل چوب پلاست  و دیگر موارد متغیر است.  پروفیل های چوب پلاست در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و ساخته می شوند و دارای رنگ های گوناگونی هستند ،بر همین اساس قیمت آن ها متفاوت می باشد. عوامل موثر در قیمت چوب پلاست نیز می تواند موارد زیر باشد:
 کیفیت مواد اولیه در تولید چوب پلاست
ضخامت جداره ها که منجر به افزایش وزن چوب پلاست می شود.
پروفیل چوب پلاست در دو نوع توپر( به عنوان کاور) و توخالی تولید می شود که وزن آن ها سبک است. هر چه ابعاد مقطع پروفیل بزرگتر باشد وزن بیشتری خواهد داشت و قیمت آن نیز بیشتر می شود. نصب چوب پلاست نیز هزینه هایی را در بر خواهد داشت . برای نصب چوب پلاست باید به دنبال یک نصاب حرفه ای و کاربلد باشید که با رعایت اصول نصب و دقت بالا پروژه شما را به بهترین حالت اجرا کند . مجموعه ایساتیس دیزاین ضمن استفاده از مواد اولیه با کیفیت از نصاب های حرفه ای برای اجرای پروژه های شما با مناسب ترین قیمت بهره می گیرد.

نصب و اجرای چوب پلاست

یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت اجرای چوب پلاست مکان موردنظر برای نصب چوب پلاست می باشد. از دیگر موارد مهم در هزینه های نصب چوب پلاست نوع چوب پلاست، هزینه های مصالح زیرسازی، هزینه کلیپس و پیچ، دستمزد نصب زیرسازی فلزی و پروفیل چوب پلات و هزینه تهیه تهیه پروفیل چوب می باشد. 
اجرای چوب پلاست و نصب اصولی آن نیازمند رعایت جزئیات و استفاده از دیتیل اجرایی صحیح می باشد. 
برای اجرای چوب پلاست به عنوان کفپوش و یا نمای دیوار الزاما باید از شاسی فلزی استفاده کرد. زیرا ممکن است در صورت عدم استفاده از شاسی فلزی، چوب پلاست در اثر فشار و یا تغییرات دمایی بشکند. شاسی فلزی با استفاده از پروفیل های آهنی و با فواصل 25 الی 45 سانتی و متناسب با محل و کاربری اجرا نصب می شوند. برای اجرای چوب پلاست در کف به دلیل اینکه بار بیشتری بر آن وارد می شود و در معرض آسیب و تردد قرار دارد علاوه بر استفاده از پروفیل مناسب در شاسی کشی و کاهش فواصل پروفیل های فلزی باید در اجرا و نصب دقیق و صحیح آن مطمئن شد. 
برای نصب و اجرای چوب پلاست علاوه بر رعایت دستورالعمل های نصب از جمله نحوه شاسی کشی، فواصل طولی و عرضی تایل های چوب پلاست و… تجربه و تخصص پرسنل نصاب بسیار مهم بوده و تاثیر آن در کیفیت نهایی کار مشهود است.

قیمت پارکت چوبی با نصب

قیمت پارکت های چوبی بر اساس نوع و جنس و کیفیت آنها تعیین می شود  و همچنین هزینه نصب نیز به آنها اضافه می شود. عوامل موثر برتعیین قیمت پارکت ها به شرح زیر می باشد.
 اول از همه، تراژ فضایی که پارکت لمینت در آن نصب می گردد. سپس موقعیت مکانی که پارکت لمینت در آن نصب می گردد و در اخر هم زیر سازی مناسب با چوب پلاست که مربوط به پارکت لمینت است و ارتباط مستقیم با قیمت پارکت چوبی با نصب داردانجام می پذیرد.نصب کفپوش لمینت نصب بسیار راحت و کار راه اندازی دارد .لازم به ذکر است که یک نصاب حرفه ای قادر است 100 متر مربع پارکت لمینت را در عرض فقط چند ساعت نصب کند. البته این درحالیست که کف کاملاً آماده نصب باشد و نیازی به زیرسازی نداشته باشد.

نصب پارکت روی سرامیک

نصب پارکت یکی از مهم ترین معیارهای خانه شیک و مدرن می باشد که محکم و با دوام نصب شدن آن از اهمیت زیادی برخوردار است.
برای نصب پارکت های خود می توانید به کمک افراد متخصص این کا را انجام دهید و نصب کفپوش و پارکت لمینت خود را به افراد باتجربه بسپارید. البته این تنها یک طرف ماجراست. مشکل از جایی شروع می شود که این روزها نصابان مختلف در انواع شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ حرفه خود می کنند. در این بین تشخیص نصابان حرفه ای از تازه کارها کار راحتی نیست چراکه هر کدام یک قیمت نصب پارکت را ارائه می دهند بنابراین انتخاب را سخت می کنند.یکی از بهترین پارکت ها ،پارکت پی وی سی می باشد زیرا هم از نظر جنس و هم هم از نظر قابلیت تمیز کردن آن از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد و همچنین قابلیت حمل راحتی دارند.پارکت های را باید با استفاده از ابزار محکم بر روی سرامیک ها سوار کرد تا به مرور زمان در اثر حرارت دیدن، جابه جایی صورت نگیرد .