قیمت پارتیشن چوب پلاست

قیمت پارتیشن چوب پلاست یا دیوار کاذب در مجموعه ایساتیس دیزاین ضمن کیفیت بالا و مرغوب، مناسب و مقرون به صرفه است. ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست و نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس در کشور است. چنانچه به نما و سازه های چوبی علاقه دارید ایساتیس دیزاین از طراحی تا اجرای چوب پلاست در سازه های مختلفی از جمله کفپوش، نما، سقف کاذب، دیوار کاذب، آلاچیق، نیمکت، نرده و ... در پروژه های مختلف همراه شماست. جهت مشاوره و اجرای چوب پلاست جهت محوطه سازی و طراحی دکوراسیون با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پارتیشن چوب پلاست

پارتیشن یا دیوار کاذب چوب پلاست یکی از پرکاربرد ترین نوع از محصولات در ساختمان هاست. این سازه ی نوین و جذاب زینت بخش فضا و جداکننده ی بخش های مختلف یک ساختمان به خصوص ساختمان های ادارای می باشد. از آن جایی که پارتیشن ها سازه های نوین و مدرنی هستند در ساختمان هایی با دیوار های گچی استفاده نمی شوند زیرا در این صورت اصلا با فضای موجود هارمونی و هماهنگی نخواهند داشت. با استفاده از دیوار کاذب یا پارتیشن های چوب پلاست می توان بخش های مختلف اتاق و یا هر قسمتی از یک طبقه را از فضا های دیگر جدا کرد.
دیوار های کاذب و یا پارتیشن های چوب پلاست امکان عبور سیم برق و لوله های کوچک آب را از داخل سوراخ های پروفیل می دهند. از دیگر مزایای پارتیشن های چوب پلاست استحکام این پارتیشن هاست به طوری که می توان بر روی آن ها تلویزیون های دیواری را بهراحتی نصب کرد.
 
قیمت پارتیشن چوب پلاست

پارتیشن چوب پلاست چیست

پارتیشن های چوب پلاست یکی از محصولات و سازه های متریال پرکاربرد چوب پلاست هستند. از این جداکننده های فضا در محوطه سازی، روف گاردن ، بازسازی تراس و ... استفاده می شود. پروفیل های چوب پلاست در تنوع بالایی از طرح و رنگ تولید می شوند و امکان سفارش المان های چوب پلاست از جمله پارتیشن یا دیوار کاذب چوب پلاست با رنگ دلخواه برای شما عزیزان وجود دارد.
همانطور که گفته شد امروزه چوب پلاست در اجرای سازه های مختلفی کاربرد دارد. در صورتی که از یکی از المان های ساخته شده از چوب پلاست مانند کفپوش چوب پلاست، نمای چوب پلاست، نرده چوب پلاست و ... در کنار پارتیشن چوب پلاست استفاده شود هارمونی خاصی را در معماری داخلی خلق می کند.

مزایای ساختن پارتیشن چوب پلاست

پارتیشن ساخته شده از پروفیل چوب پلاست شباهت بسیار زیادی به چوب طبیعی داشته و برای علاقه مندان به محصولات چوبی بسیار محبوب است. استفاده از متریال چوب پلاست در اجرای سازه های مختلف از جمله دیوار های کاذب باعث دوام و طول عمر بالای آن سازه می شود و از هزینه های تعمیر و نگهداری آن جلوگیری می کند.
از دیگر مزایای چوب پلاست قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن در مقایسه با سایر متریال است. از پارتیشن چوب پلاست در مکان هایی از جمله فضاهای تجاری، اداری، مراکز خرید و فروشگاه‌ ها ، سالن‌های بزرگ، رستوران یا کافی شاپ‌ها ، ورودی ساختمان و … به عنوان نمای داخلی استفاده می شود و از دیگر المان‌هایی از جمله کفپوش چوب پلاست، سقف کاذب چوب پلاست ، فلاورباکس یا نرده چوب پلاست برای ایجاد هارمونی با آن استفاده می شود.

سوالات متداول چوب پلاست 

آیا چوب پلاست در برابر ورود انواع ضربه دارای مقاومت می باشد؟
چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی دارای مقاومت بیشتری می باشد این پروفیل ها نسبت به شکل و اندازه آن در برابر فشار و وزن طبقه بندی های گوناگونی دارند.
کاربردهای چوب پلاستیک چیست؟
  •  دیوار پوش، حفاظ، نرده و حتی پله 
  • سقف کاذب، دیوار کاذب، چارچوب
  •  پارتیشن سازی و ساخت نمای ساختمان
آیا چوب پلاست نیاز به نگهداری دارد ؟
چوب پلاست نیازی به نگهدارنده های پوشش ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد و اقلیم مناسب کاملا پایدار می باشد. به منظور دریافت اطلاعات دقیق در مورد انواع متریال چوب پلاست از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت اقدام نمایید.