قیمت محصولات چوب پلاست

 بیشتر بدانید: چوب پلاست
قیمت محصولات چوب پلاست، ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست و مجری تخصصی چوب پلاست جهت اجرای سازه های مختلف چوبی از جمله کفپوش، نما و دیوارپوش، نیمکت، آلاچیق، سقف کاذب، طراحی روف گاردن و ... می باشد. این مجموعه محصولات چوب پلاست خود را در قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه به مشتریان عزیز ارائه می دهد، به همین منظور شما عزیزان می توانید بهترین نوع چوب پلاست را در قیمت های بسیار عالی خریداری نمایید. جهت خرید انواع پروفیل چوبی و طراحی و اجرای انواع سازه های چوب پلاست و همچنین استعلام دقیق قیمت محصولات چوب پلاست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید، تا تیم حرفه ای مجموعه ما شما را در این امر یاری رسانند.
 
553

کامپوزیت چوب پلاست

همانطور که گفته شد کامپوزیت چوب پلاست یکی از موارد پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز و طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. استفاده از کامپوزیت چوب پلاست می تواند ظاهر زیبا و جذابی به فضای داخلی و نمای بیرونی ساختمان شما ببخشد. در اجرای سازه های مختلفی از پروفیل های چوب پلاست یا چوب پلاستیک می توان استفاده کرد.
کامپوزیت چوب پلاست یکی از محصولات چوبی متشکل از خرده چوب و مواد پلاستیکی و پلیمری است که کیفیت و دوام بسیار بهتری نسبت به چوب طبیعی برخوردار می باشد. از مهم ترین ویژگی های کامپوزیت های چوب پلاست می توان به ضد آب بودن و مقاومت آن ها در برابر آب و رطوبت اشاره کرد. به دلیل استحکام و دوام بالای این کامپوزیت ها از آن ها در فضای داخلی ساختمان به عنوان کفپوش، دیوارپوش، کفپوش پله و ... و در فضای باز بیرون ساختمان جهت ساخت سازه ها و المان های مختلف استفاده می شود. به همنظور تهیه این محصولات با شماره تلفن های مندرج در سایت در ارتباط باشید.

 کاربرد های چوب پلاست در فضا سازی

چوب پلاست دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد، از جمله ای این کاربرد ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
کفپوش چوب پلاست
یکی از کاربرد های مهم محصولات چوب پلاست کفپوش های چوب پلاست است که امروزه به یکی از باکیفیت ترین و با دوام ترین نوع از کفپوش ها تبدیل شده است از جمله موارد کاربرد کفپوش های چوب پلاست می توان به فضای دور استخر اشاره کرد. جهت کفسازی دور استخر انتخاب کفپوش مناسب و ضد آب بسیار مهم است و بهترین کفپوش برای دور استخر کفپوش چوب پلاست است. این کفپوش ها علاوه بر کیفیت و دوام بالا ظاهر چوبی و جذابی داشته و دارای قیمت مقرون به صرفه ای هستند. برای تهیه انواع کفپوش ها در کیفیتی بسیار بالا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
نمای چوب پلاست 
نمای چوبی یکی از المان های مدرن جهت طراحی دکوراسیون ساختمان ها می باشد. بهترین مصالح برای نمای بیرونی ساختمان ها چوب پلاستیک است. نمای چوب پلاستیک در برابر انواع شرایط آب و هوایی، سرما، گرما، صوت، رطوبت و ... مقاوم است و از دیواره ی اصلی ساختمان محافظت می کند. پرگولای چوبی، آلاچیق چوبی، سونا خشک، فلاورباکس و ... از دیگر کاربرد های کامپوزیت چوب پلاست می باشد، به صورت کلی می توان گفت چوب پلاست یکی از بهترین انواع نما پوش های دیواری می باشد، که می تواند به فضای شما عطر بوی طبیعت را هدیه کند، برای تهیه این محصولات با تیم حرفه ای ما تماس حاصل فرمایید.