قیمت پروفیل چوب پلاست در کرج

قیمت پروفیل چوب پلاست در کرج در مجموعه ایساتیس دیزاین به عنوان نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس مناسب می باشد. ایساتیس دیزاین از طراحی تا اجرا و نصب سازه های مختلف چوب پلاست همراه شماست. جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با مجموعه ما می توانید به بخش پروژه های اجرایی مراجعه نمایید و پروژه های اجرا شده این مجموعه در زمینه چوب پلاست در شهر های مختلف را مشاهده نمایید. جهت سفارش انواع پروفیل چوب پلاست و طراحی و اجرای انواع سازه ها و محصولات چوب پلاست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

قیمت پروفیل چوب پلاست

چووب پلاست از جدید ترین و بهترین مصنوعات چوبی است که امروزه کاربرد های فراوانی در بسیاری از صنایع به خصوص ساخت و ساز و معماری ساختمان ها دارد. چوب پلاست با وجود تفاوت هایی که با چوب طبیعی دارد می تواند ظاهر زیبا و جذابی برای ساختمان شما هم به عنوان نمای بیرونی و هم در فضای داخلی ایجاد کند.
در مورد قیمت پروفیل های چوب پلاست بدانید که قطع به یقین قیمت چوب پلاست رابطه مستقیمی با کیفیت آن دارد. قیمت و کیفیت چوب پلاست یا وود پلاست نسبت به ترمووودها و چوب های اشباع شده مناسب تر می باشد. عواملی از جمله وزن ، سرعت تولید ، نوع پروفیل و قالب در تعیین قیمت چوب پلاستیک موثر است.
از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت پروفیل های چوب پلاست محل مصرف و نوع کاربری و ضخامت پروفیل است. ایساتیس دیزاین سعی نموده ضمن حفظ و ارتقا کیفیت پروفیل های چوب پلاست قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای را برای مشتریان عزیز خود در نظر بگیرید.
جهت مشاوره و استعلام قیمت پروفیل های چوب پلاست و طراحی و اجرای سازه های چوبی با ما تماس بگیرید.
 
قیمت پروفیل چوب پلاست در کرج

پروفیل چوب پلاست

  • پروفیل های چوب پلاست از پرکاربرد ترین محصولات اجرای روف گاردن، فلاورباکس، نما، کفپوش، مبلمان شهری و ... می باشند.
  • پروفیل های چوب پلاست در مجموعه ایساتیس دیزاین در طرح ها و مدل های متنوع عرضه می شوند.
  • به طور کلی چوب پلاست یا چوب پلاستیک( wpc) محصولی نوین و پرکاربرد در معماری داخلی و محوطه سازی یا لنداسکیپ می باشد.
  • از مزایای پروفیل های چوب پلاست شباهت بسیار زیاد به محصول چوب است به طوری که امروزه جایگزین محصولات چوبی شده اند.
  • قیمت چوب پلاستیک در شرکت ایساتیس دیزاین بسیار مقرون به صرفه بوده، ضمن این که محصولات تولید شده توسط این شرکت از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند. 
  • پروفیل های چوب پلاست ایساتیس دیزاین از لحاظ ظاهری و کیفی در سطح بالایی قرار گرفته و در اجرای پروژه های متعددی از جمله روف گاردن یا بام سبز، محوطه سازی باغ، ویلا، ورودی ساختمان و ... کاربرد دارند.
  • این متریال نه تنها از لحاظ کیفی بلکه از لحاظ اقتصادی نیز نسبت به سایر متریال مقرون به صرفه تر است.
  • برای اطلاع از قیمت چوب پلاست بروز شده می توانید با مشاوران ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.
  • همکاران ما شما را از طراحی تا اجرا و نصب چوب پلاست همراهی می کنند.

سوالات متداول 

چوب پلاست از چه متریالی تولید می شود؟
این محصول ترکیبی از پودر چوب ضایعات چوب و پلیمر پلاستیک های بازیافتی است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
چوب پلاست در برابر دمای زیاد تغییر می کند؟
گرمای زیاد می تواند به ساختار چوب آسیب وارد کند و سبب دفرمگی آن ها می باشد.
آیا می توان گفت چوب پلاست ضد آب است؟
چوب پلاست دارای جذب آب بسیار اندکی است و با قرارگیری در برابر آب و رطوبت دچار آسیب و از بین رفتگی نمی شود به همین منظور می توان گفت این محصول ضد آب است
آیا چوب پلاست دارای تفاوت قیمتی با دیگر متریال چوبی می باشند؟
چوب پلاست نسبت به دیگر متریال چوبی حدودا ۳۰ درصد ارزانتر است و هزینه های نگهداری آن نسبت به دیگر محصولات چوبی پایین تر می باشد.
آیا محصولات چوب پلاست دارای مقاومت در برابر آتش سوزی هستند؟
چوب پلاست دارای قابلیت کند سوزی می باشد و با قرارگیری در برابر آتش تا به درجه مشخص دچار آسیب نمی شود. اما با قرار گیری در دمای خیلی بالا ممکن است دچار دفرمگی شود.