قیمت پروفیل چوب پلاست

قیمت پروفیل چوب پلاستیک

قیمت پروفیل چوب پلاست برحسب محل مورد استفاده و  ضخامت طبقه بندی میشود. پروفیل چوب پلاستیک که به شکل یک مکعب مستطیل طولی تو خالی می باشد. در قسمت داخلی پروفیل چوب پلاست دارای دو بر آمدگی بر روی دیواره های عرضی پروفیل وجود دارد. این برآمدگی ها جهت تقویت عرض های پروفیل تعبیه شده اند که هر یک به شکلی تقریبا ( با شیب) در کناره ها ساخته شده اند و در امتداد طول ادامه دارد. بینندگان عزیز جهت استعلام قیمت پروفیل چوب پلاستیک با راه های ارتباطی ایساتیس دیزاین در تماس باشید تا همکاران فنی شمار را راهنمایی نمایند.

 مدیریت مجموعه سرکار خانم مهندس نازی وحدانی  :  09126617577

  مدیر فروش سرکار خانم مهندس آتنا اکرامی  :  09101645558

    553

خرید پروفیل چوب پلاست

چوب پلاست ها از محصولات بسیار محبوب و کاربردی می باشند که امروزه در ساخت بسیاری از محصولات از آن ها استفاده می شود. پروفیل چوب پلاست به دلیل مزایای فراوانی که دارند در فضای باز و محوطه سازی کاربرد فراوان دارند و به جرات میتوان ادعا کرد که بهترین گزینه برای این فضا استفاده از چوب پلاست می باشد. این کاربرد ها شامل : کفپوش فضای باز ، نمای ساختمان ، آلاچیق و پرگولا ، مبلمان شهری و ... میباشد. مجموعه ایساتیس دیزاین ارائه کننده و مجری مستقیم پروفیل چوب پلاست با بالاترین کیفیت ممکن میباشد. جهت خرید پروفیل چوب پلاست در تهران و کرج به صورت مستقیم و بدون واسطه و استعلام قیمت پروفیل چوب پلاستیک با شرکت ایساتیس دیزاین تماس بگیرید.

فروش پروفیل چوب پلاست

پروفیل چوب پلاست با توجه به مقاومت و طرحی که مشابه چوب دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. جهت اجرای تخصصی و استاندارد نما داخلی و خارجی ساخمان با پروفیل چوب پلاستیک به صورت مستقیم و بدون واسطه با مرکز فروش پروفیل چوب پلاست در ارتباط باشید.  پروفیل چوب پلاست درجه یک شرکت ایساتیس دیزاین دارای چند کد رنگی و تنوع در سایز و ابعاد پروفیل ها می باشد. تنوع رنگ و ابعاد پروفیل چوب پلاست نیز باعث توانایی اجرای طرح‌های مختلف در محوطه سازی شده است. برای دریافت لیست قیمت پروفیل چوب پلاست با شماره های مندرج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع پروفیل چوب پلاست

 1. پروفیل چوب پلاست طرح چوب: یکی از محبوب ترین پروفیل ها، پروفیل چوب پلاست طرح چوب می باشد که از این نوع پروفیل ها در ساخت سقف کاذب، نما، دکورسازی، فلاورباکس و ... استفاده می شود از این نوع پروفیل ها برای ساخت کفپوش ها استفاده نکنید زیرا بعد از مدتی راه رفتن بر روی آن سبب می شود کفپوش خراب و طرح چوب آن فرسوده شود.
 2. پروفیل چوب پلاست برس خورده: از این پروفیل ها در ساخت کفپوش ها می توان استفاده کرد زیرا سطح این پروفیل ها برس خورده می باشد و از لغزش جلوگیری می کند از این نوع پروفیل در اطراف استخرها نیز استفاده می شود.
 3. پروفیل چوب پلاست صیقلی: این نوع پروفیل ها دارای ظاهر بسیار براق می باشند و دارای هیچ گونه عملیات های سطحی نمی باشند به همین دلیل است که اگر خط و کشی روی آن ها بیفتد بسیار سریع نمایان می شود از این نوع پروفیل ها بیشتر در ساخت آلاچیق، نیمکت، گلدان، نما و سقف های کاذب استفاده می شود.
 4. پروفیل چوب پلاست سمباده زده شده: استفاده از سمباده در پروفیل ها سبب می شود که سطح براق آن ها از بین برود این نوع پروفیل نیز شباهت بسیاری به چوب دارد به همین دلیل از آن ها در ساخت سقف های کاذب، دکورسازی ها و ... استفاده می شود.
553

مزایای پروفیل چوب پلاست

 • نصب بسیار سریع و آسان
 • عایق اشعه ، صوت، گرما و سرما
 • ضدحریق و ضد شعله ور شدن
 • تغییـر شکل و حـالت بسیـار ناچیـز در شرایط مختلف آب و هوایی
 • قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست
 • استقامت بالا در برابر ترک خوردگی ، ضربه و سایش
 • آنتی باکتریال، مقاورم در برابر نفوذ میکروب و باکتری
 • قابل شستشو با انواع پاک کننده ها و موادشوینده
 • مقاوم در برابر نفـوذ حشرات و جانورانی مانند موریانه و مـوش
 • مقاوم در برابر نفوذ اسید

سوالات متداول

خمشی چوب پلاست به چه صورت می باشد؟
خمشی چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی بسیار بیشتر است.
کاربرد مهم محصولات چوب پلاست؟
این محصولات دارای کاربرد بسیار زیادی در نما سازی و محوطه سازی می باشند.
چوب پلاست از چه موادی تشکیل شده ؟
چوب پلاست یا همان wood plastic composite ترکیبی از پودر چوب و پلیمر است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
آیا چوب پلاست نیاز به نگهداری دارد ؟
چوب پلاست هیچگونه نیازی به نگهدارنده های پوشش ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد و اقلیم مناسب کاملا پایدار می باشد.