قیمت چوب پلاست کف دور استخر

قیمت چوب پلاست کف دور استخر با توجه به متریال استفاده شده در آن متغییر است.چوب پلاست کف دور استخر در خیلی از صنایع به کار می آیند.یکی از این کاربرد های چوب پلاست کف دور استخر برای چوب پلاست  کفی می باشد که در خود از جنس چوب پلاست است و استفاده از پلاستیک  باکیفیت  در کف دور استخر سبب شده که هم یک دکور عالی و زیبا برای کف دور استخر به شمار بیاید و هم از نظر مقاومت دارای عمر طولانی تری نسبت به سایر  محصولاتی باشد که جنس  کف دور استخر آنها از چوب پلاست نیست.
لذا انتخاب جنس  چوب پلاست کف دور استخر بسیار اهمیت دارد که حتما از کیفیت مرغوب چوب پلاست در آن استفاده شود.

553
 

 چوب پلاست کف دور استخر

چوب پلاست کف دور استخر یکی از مهم ترین محصولاتی است که در فصول گرم و سرد سال بر قسمت سطح چوب پلاست کف دور استخر بسیار مثر می باشد.
 درباره قیمت کفپوش چوب پلاست دور استخر نسبت به سایر کفپوش ها بهتر می باشد صحبت کردیم. اما تصورنکنید که قیمت کف پوش دور استخر به علت کیفیت پایین آن است. چوب در کشور ما جزئی از مواد اولیه کمیاب و گران می باشد که یا به صورت وارداتی در بازار ایران موجود می باشد و یا از منابع محدودمان تامین می گردد. این در حالی است که منابع ساخت پلاستیک در ایران به فراوانی یافت می شود و به همین علت چوب پلاست را می توان با قیمت بسیار خوبی در ایران تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

قیمت کف پوش چوب پلاست دور استخر

کف پوش های چوبی پلاستیکی که درکف دور استخر استفاده می شود با توجه به ضخامت و محکم بودن بعضی از چوب پلاست های کف،باعث می شود که زمانی که کف پای افراد کنار استخر خیس است  کف استخر دچار لغزندگی نشود و افراد دچار صدمه های جدی نشوند.
قیمت چجوب پلاست کف دور استخر با توجه به متریال  و مواد اولیه ای که در آن استفاده می شود  تعیین می شود.هرچه از مواد اولیه قوی تر و با دوام تر استفاده شود در نتیجه در کیفیت محصول چوب پلاست نهایی تاثیر گذار است و قیمت نهایی آن با توجه به صرف هزینه هایی که سازندگان انجام دادند تعیین می شود.
اگر این چوب پلاست هایی که بر روی کف دور استخر قرار می گیرد به جای جنس چوب طبیعی، از جنس چوب پلاست باشد می توانید از فروشگاه های بی واسطه خرید کنید که مستقیما از سازنده خریداری می شود و خود از نظر هزینه بودجه کمتری صرف تهیه چوب پلاست کف دور استخر می کنید و هم مقرون به صرفه است.

قیمت چوب پلاست کنار استخر

چوب پلاست کنار استخر همان چوب پلاست کف دور استخر تلقی می شود . این روزها از چوب پلاست برای محوطه استخر بهره می برند و اطراف استخر به خوبی طراحی شده است و نیازی نیست نگران کودکان و مهمانان خود باشیم . به طور کلی قیمت اجراء این مدل چوب پلاست کف ارزان تر از انواع دیگر موجود در بازار می باشد.اگر قرار باشد امنیت جانی خود و اطرافیان خودرا  فراهم کنیم.انتخاب خرید چوب پلاست کف دور استخر که خود از جنس چوب پلاست است حرف اول را در زمینه ایمن بودن می زند.

کف سازی دور ستخر

 انتخاب چوب پلاست کف دور استخر یک امر مهم به حساب می آید که باید نکات زیادی در انتخاب آن در نظر گرفته شود . اگر به دنبال طرحی شیک و متفاوت در کنار کیفیت بالا هستید متریال چوب پلاست یک از بهترین گزینه هایی است که پیش رو دارید . امروزه توجه زیادی به متریال دور استخر در حیاط منازل و ویلا ها شده است که طراحی آن با توجه به جنس چوب، تصفیه صحیح و آب بندی به مهارت های لازم نیاز دارد. یکی از مواد رایج که برای کفپوش های دور استخر به کار می‌رود چوب پلاست است که از خرده چوب و پلیمر تولید می‌ شود. جنس این محصولات باید از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و اشعه خورشید برخوردار باشد چرا که فضای اطراف استخر غالبا خیس است و در مواقع آفتابی نیز تحت تأثیر تابش مستقیم آفتاب است. چوب پلاست دور استخر متریالی مدرن و زیباست که برای ایمنی و محوطه سازی دور استخر استفاده می شود. یکی از سازه های جدید که در معماری به آن توجه می شود طراحی و ساخت استخر است و با ید توجه ویژه ای به آن شود و از متریال با کیفیت استفاده شود .
متریال چوبی حسی منحصر به فرد و خاص به استخر داده و موجب طبیعی‌ تر به نظر رسیدن آن در هر محیط و شرایطی می‌شود. استخر جایی است که مدام در معرض رطوبت قرار دارد و استفاده از یک چوب بی‌کیفت ضمن هزینه از دست رفته‌ باعث از بین رفتن وقت و زمان ما برای ترمیم کف‌سازی استخر می‌شود. با متریال‌های خوب و باکیفیت می‌توانید عمر کف سازی دور استخر را افزایش دهید

نصب چوب پلاست دور استخر

برای نصب چوب پلاست دور استخر باید دقت داشته باشیم که فاصله  لبه استخر تا چوب پلاست نصب شده باید حدود 6 میلیمتر باشد.
چوب پلاست دور استخر را بابد به طور محکم و با رعایت نکات ایمنی و بااستفاده از دستکش و ماسک انجام دهید.اگر راجع به نصب درست و کامل اطلاعات ندارید بهتر است با نصاب مطمئن مجموعه ما بخواهید تا به یاری شما بشتابد  و یک نصب مطمئن و عالی را برای شما رقم بزند.
نصب چوب پلاست باعث می شود تا در زمانی که کف پای شما خیس است و بر روی کف استخر پا می گذارید لیز نخورید.

بهترین متریال برای دور استخر

متریال دور استخر باید خصوصیات زیرا داشته باشد تا یک محصول عالی را به ما بدهد .
 اول اینکه باید از چوبی استفاده کنید که زیبا باشد.و رنگ مصنوعی نداشته باشد و سطح صافی داشته و در برابر پیچ خوردگی مقاوم باشد و در برابر مواد شیمایی مختلف و آلودگی‌ها مقاوم باشد  و دچار پوسیدگی و جذب موریانه و حشرات نشود.و همچنین
 چوبی که شکل دادن آن آسان باشد و حین آبکاری آسیب نبیند و باعث ایجاد لغزش و سر خوردن شناگرها حین راه رفتن با پای خیس اطراف استخر نشود.و در نهایت چوبی که کیفیت بالایی داشته باشد و در شرایط محیطی متفاومت دوام بیاورد.
اگر بخواهید از بین تمام متریال استفاده شده در ساختار استخر یکی را بر گزینید،بی شک چوب پلاست هم از نظر قیمتی و هم از نظر دوام و پایداری از سایر متریال و محصولات استفاده شده در استخر بسیار مقرون به صرفه تر و کاربردی تر می باشد.

قیمت چوب پلاست

قیمت چوب طبیعی ترموود برای دور استخر بی‌شک سرسام آور است اما با انتخاب متریال چوب پلاست که بسیار مقرون به صرفه است می‌توانید این قیمت را تعدیل کنید.آب موجود درون استخرها غالبا حاوی کلر هستند. کفپوش‌های چوب پلاستیک به طور معمول در برابر کلر و نمک با غلطت متوسط نیز مقاوم هستند.
لازم به ذکر است که قیمت چوب پلاست با توجه به متراژ استخر و ابعاد پروفیل‌های متفاوت خواهد بود.
با توجه به نوسانات قیمت و وجود بازار های رقابتی قیمت چوب پلاست برای کف دور استخر از قیمت های متغییری برخوردار می باشد. رنگ و طرح های گوناگون  چوب پلاست کف و دیوار پوش دلیل اصلی خرید به حساب می‌آید که با قرار دادن چند تایل به راحتی می‌توان

چوب پلاست کف و دیوارپوش استخر

چوب پلاست کف و دیوار پوشی زیبا و البته مقرون به صرفه  برای دور استخر،به مدت طولانی می توان در نظر گرفت.
بعضی از چوب پلاست ها را می توان به صورت رولی از بازار تهیه کرد، که قیمت نهایی ان به متراژ تهیه شده از بازار بستگی دارد. گاهی اوقات چنس، ضخامت و کیفیت نیز از دلایل اصلی نوسانات قیمت می باشد که می تواند بر قیمت چوب پلاست اثر گذار باشد.
با کاربرد و استفاده رایج از انواع استخر، نمایی زیبا و امن دور استخر را نباید مسئله‌ای کم اهمیت در نظر گرفت. امروزه استفاده از تایل چوب پلاست دور استخر در رنگ های متنوع می‌تواند انتخابی عالی و کاملاً اقتصادی باشد. دوامی که در برابر سایش و خش پذیری، قابلیت ماشین کاری و فرم پذیری، برطرف کردن انواع لکه و مقاومت در برابر رطوبت و حرارت از جمله دلایل اصلی برای انتخاب این محصول به شمار می‌آید.

گریل دور استخر

گریل استخر و گاتر استخر از نمونه تجهیزات استخر بسیار مهم می‌باشند که دور استخر و جکوزی از آنها استفاده میشود. گریل استخر نوعی درپوش برای جمع‌آوری آب دور استخر و گاتر استخر که به آن، کانال گریل پیش‌ ساخته نیز گفته می‌شود، برای هدایت آب‌های سطحی استخر به صورت خطی مورد کاربرد است.
گریل را باید به‌صورت موازی با لبه استخر قرار داد. در صورت انحنا داشتن لبه استخر از گریل های تک پین استفاده می شود که قابلیت ایجاد منحنی را به ما می دهد.
در روش مدرن می‌توان به استفاده از گاتر اشاره نمود. لازم است تا با توجه به عرض و ارتفاع گاتر استخر، حفاری دور استخر انجام شود. پس از انجام حفاری باید گودال تراز شود تا ناصافی وجود نداشته باشد. سپس گاتر جانمایی میشود و اطراف آن از بتن پر خواهد شد تا گاتر  در زمین ثابت بماند. استفاده از گاتر استخری یکی از بهترین روش‌ها می‌باشد.