قیمت چوب پلاست

مجموعه ایساتیس دیزاین یکی دیگر از محصولات را معرفی می کند که با عنوان قیمت چوب پلاست مطرح است.
یکی از عواملی که می تواند تاثیر زیادی بر قیمت گذاری داشته باشد مصالح در صنعت ساختمان است.اینک در ذیل عوامل مهم دخیل را ذکر میکنیم:
 • نوعی پلی اتیلن و پلی پروپینیل ها و پلی وینیل کلراید ها(pvc) که در پروفیل های چوب پلاست استفاده می شود بستگی دارد.
 • پودر چوبی که در آن استفاده می شود.
 • محیطی که چوب پلاست در آن نصب و استفاده می شود نیز در موضوع تاثیرگذار است.
 • نوع دستگاه که چوب پلاست با آن تولید می شود.
 • یکی از عوامل مهمی که در خصوص قیمت گذاری چهارچوب ها تاثیرگذار است ابعاد اندازه ای آنهاست که مسلما هرچقد ابعاد آنها بزرگتر باشد، قیمت شان هم بیشتر می شوند.
 • هرچه سایز و اندازه بزرگتری هم داشته باشد،از مواد و ترکیبات بیشتری هم تشکیل شده و همه اینها باعث افزایش قیمت تولیدی آنها می شود و در نهایت با افزایش قیمت تولیدی آنها هزینه های پخش و عرضه  آنها نیز به طبع افزایش خواهد یافت.
553

قیمت فلاورباکس چوب پلاست

فلاور باکس به خاطر مقاومت بالا و ظاهر شبیه به چوب کاربرد زیادی در محوطه،روف گاردن و تراس دارد.بخاطر همین ویژگی از چوب پلاست با کفپوش یا دیوار استفاده می کنند.
برای مثال : فاور باکس چوبی مناسب برای گیاهان آپارتمانی که بنا به میزان فضایی که وجود دارد ابعاد و طرح و رنگ آن میتواند متغییر باشد اینکه طول و ابعاد آن،عرض و ارتفاع آن متناسب با سلیقه و شرایط همخوانی داشته باشد البته متذکر میشویم جدا از طرح  آن مسلما قیمت محصول بسته به ابعاد آن و نوع و کیفیت محصول که هرچقدر بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش می یابد.
فلاورس باکس چوب پلاست در مقایسه با چوب طبیعی ماندگاری بیشتری دارد هم در رابطه با شستشو و استفاده از مواد شوینده و هم از نظر جلا و زیبایی می شود. 

قیمت پروفیل های چوب پلاست: 

یکسری موارد وجود دارد که بر روی قیمت محصولات چوب پلاست تاثیر می گذارد:
 • ابعاد چوب پلاست که با وزن آن رابطه ای مستقیم دارد و هرچقدر ابعاد پروفیل های چوب پلاست بیشتر باشد،وزن آن نیز بیشتر است.
 • نوع پروفیل  مورد دیگری است که بر وزن و قیمت نهایی تاثیر دارد.
 • عامل بسیار مهم بعدی که باعث جذب مشتری بیشتر مشتری می شود،کیفیت محصولات است.

پروفیل های چوب پلاست به 2 دسته تقسیم می شوند:

 1. .دک یا پروفیل توپر           
 2. دک یا پروفیل تو خالی
طرح های چوب پلاست بسته به مکان های مختلف در طرح های مختلف و متنوع ظاهر می شوند که همانطور که گفته شد طرح های متنوع هیچ تاثیری در قیمت و انتخاب محصول ندارد. از جمله می توان نام برد: 
 1. برش خورده
 2. صیقلی
 3. سمباده زده
 4. طرح چوب
قیمت ها در بازار پارامتری هستند که برحسب متر یا  متر مربع محاسبه می شوند.عوملی که می تواند در قیمت محصول تاثیرگذار باشد،تایل با ضخامت های مختلف است،پروفیلهای توپر و تو خالی استو دیگر نوع خرید محصول وود پلاست است قیمت بر حسب نوسانات ارزی است.
اگر بخواهیم از نظر قیمت،چوب پلاست را با چوب طبیعی مقایسه کنیم.چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی ارزان تر است.