قیمت دیوارپوش فومی رولی در لواسان

دیوارپوش چوب پلاست فومی رولی یکی از محصولات نوین و پیشرفته در زمینهٔ ساخت و ساز است که در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.این نوع دیوارپوش با استفاده از روش‌های پیشرفته تولید می‌شود و مزایای فراوانی نسبت به دیگر دیوارپوش‌ها دارد
دیوارپوش فومی رولی ، یک نوآوری در حوزهٔ ساختمانی است که به صورت مستقیم بر روی دیوارها اعمال می‌شود. این نوع دیوارپوش دارای خواص عایق حرارتی و صوتی بالایی است و با توجه به ساختار چند لایهٔ آن، نفوذ آب و رطوبت را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد. همچنین، ارتفاع ضخامت آن تا حدوداً 3 میلیمتراست که به عنوان یک عامل عایق نسبت به صدای خارج از محیط، کاربرد دارد
استفاده از دیوارپوش فومی رولی باعث کاهش هزینه و زمان اجرای پروژه می‌شود. زیرا با نصب آسان و سریع این دیوارپوش، زمان مورد نیاز برای اجرای کار کاهش می‌یابد. همچنین، نیاز به استفاده از وسایل سنگین و پرهزینه در فرآیند نصب این نوع دیوارپوش نیست. علاوه بر این، با استفاده از این محصول، می‌توان از لحاظ مالی و زمانی صرفه‌جویی کرد.
 


553
 

مطالب مرتبط : دیوارپوش چوب پلاست

دیوارپوش فومی ارزان قیمت در لواسان

دیوارپوش ارزان برای مشتریانی که در لواسان ، می خواهند با کمترین هزینه اقدام به خرید کننند مناسب است. شما می‌توانید از دیوارپوش ارزان برای نصب در اکثر قسمت های منازل و دیگر محیط های اداری و تجاری نیز استفاده کنید. فروشگاه  های معتبر در لواسان،با قیمت مناسب انواع دیوارپوش ارزان قیمت را در مدل ها و رنگ ها و جنس های مختلف در اختیار شما قرار داده است.
دیوارپوش فومی روی انواع سطوح صاف مثل کاشی سرامیک دیوار نقاشی شده و...قابل نصب هستند. برای نصب نیازی به نصاب ندارید و با یک کاتر به راحتی برش داده و نصب می شود. پوشش آلومینیومی پشت دیوارپوش این امکان را فراهم میکند که درصورت نصب اشتباهی به راحتی از دیوار جدا شود و مجدد نصب شود.
درمورد رولی بدلیل اینکه هوا درزیراین رول ها میرود و خلل و فرج بوجود میاد باعث میشد که‌در چند ماه اینده کم کم این سبک دیوار پوش بلند شود ودر نهایت چسبندگی قوی هم نداشته باشد.

دیوار پوش فومی سه بعدی در لواسان

نحوه ساخت دیوارپوش یه بعدی چوبی به‌این صورت است که‌از یک قالب پایه به‌همراه فوم فشرده و روکش چرمی باکیفیت بالادر دو نوع ایرانی و ترکیه ای تولید می شوند.
این مدل دیوارپوش ها رو نمیشود درتمام بخش‌های منزل نصب کرد واز آن استفاده کرد زیرابا توجه‌ به اشکال مختلف‌سه بعدی که‌ دارد می تواند درجاهای مختلف باعث خطای دید هم شود بنابراین بهتر است‌ که یک فضای خاص رو برای نصب دیوارپوش سه بعدی درنظر بگیریم به‌طور مثال یکی‌از غذاهای خیلی پرطرفدار هست دیوارهای تک مثل دیوار پشت کنسول دیوارهای فضای ناهارخوری دیوار‌های توی استودیوها یا حتی دیوارپوش‌هایی که‌ برای فضای ال سی دی یا تی وی روم استفاده می شوند.

قیمت دیوار پوش فومی پشت چسب دار در لواسان

دیوارپوش فومی پشت چسب دار در لواسان، به صورت شیت یا تایل ، پنل یا به صورت رول تولید می شوند و این نوع دیوار پوش ها دارای ضخامت 6 میل الی 8 میل هستند  که این ابعاد تا حدودی استاندارد می باشند و از برجستگی سه بعدی برخوردار است و عموما پشت آن ها دارای چسب می باشد. این کالا از جنس بسیار عالی فومی ساخته شده که پشت آن با چسب پوشیده شده و چسباندن آن بر روی اکثر سطوح موجود در ساختمان امکان پذیر است . روی بخش فومی آن طرح های زیبایی کار شده که با آن میتوان انواع جلوه های زیبا را به سطوح القا کرد طرح هایی مانند طرح آجر و طرح چوب که بسیار هم پرطرفدار هستند. دیوارپوش فومی پشت چسبدار را میتوان به سرعت روی هر دیواری نصب کرد.