قیمت سنگ نمای طرح چوب

چوب ترمو در کنار چوب پلاست از بهترین متریال برای نمای پروژه های ساختمانی می باشدو جز مدرن ترین متریال برای نمای داخل و بیرون ساختمان به شمار می رود. با گسترش نصب نما چوبی ساختمان که عمده‌ترین مصالح آن ترمووود است، طراحان و معماران متوجه ایراداتی در این نوع نما شده‌اند؛ از این رو ما در این راستا خواهان بهترین جایگزین نما چوب ترمووود ساختمان هستیم البته لازم به ذکر است که این موضوع به عنوان ارزان ترین جایگزین نمای چوبی ترمووود نیز است.
ارزان ترین نما چوبی، ترمووود ساختمان و سنگ طرح چوب است؛ سنگ طرح نما چوب ترمووود مزایای بسیاری را دارند و جدا از مزایاهای آن از لحاظ هزینه نیز بسیار جایگزین مناسب ترمووود نما است.ترمووود از نفوذ رطوبت و نم به داخل و نمای ساختمان جلو گیری می کند و همین موضوع باعث دوام و ماندگاری بالای ساختمان می شود. زیر سازی ساختمان با متریال پر قدرت نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
 
553553

مطالب مرتبط : چوب پلاست نما ، چوب پلاست نما آپارتمان

قیمت سنگ نمای ساختمان

منظور از نمای ساختمان با طرح چوب و سنگ این است که از چوب طبیعی برای نما و دکور ساختمان استفاده نشده استو تلفیقی از طرح چوب و سنگ در ان استفاده شده است . این نما با چوب های فراوری شده که با حرارت هم به وجود آمده اند و در نمای طرح چوب ظاهر شده اند،استفاده آنها در پروژه های ساختمانی بسیار اهمیت دارد و باعث ماندگاری بالا و قدمت ساختمان می شود.هرچه از متریال و پروفیل های مقاوم تر استفاده گردد در زمان های دورتری نیاز به بازسازی پیدا می کند.قیمت نمای ساختمان با استفاده از چوب ترمو نسبت به مصالح سیمانی  و بتنی از قیمت ارزان  و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد و باز هم چوب پلاست از چوب ترمو قیمت مناسب تری دارد.کسانی که به طرح و نمای چوب علاقه مند هستند انتخاب این ساختمان های مدرن برایشان گزینه مناسب تری می باشد.

نمای ساختمان طرح چوب و سنگ

یکی از المان هایی که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی شهرها دارد، نماسازی ساختمان های مختلف و دیوارهایی است که در سراسر شهر مشاهده می نماییم. بسیاری از افراد فکر می کنند برای نماسازی زیبا و با کیفیت باید از متریال های گران قیمت مانند سنگ و چوب استفاده نمایند. این متریال ها طبیعتا از زیبایی و جلوه بصری منحصر به فردی برخوردار است.
اما استفاده نمودن از این متریال ها در نماسازی از معایبی نیز برخوردار است. به طور مثال متریال چوب از مقاومت بسیار کمی در برابر رطوبت، موریانه ها و رشد جلبک ها برخوردار هستند. بنابراین نمی توانند عمر بسیار زیادی در نماسازی داشته باشند.همچنین متریال سنگ در کنار جذابیتی که دارند، ممکن است پس از مدتی به دلایل مختلف از روی نما سقوط کنند و یا اینکه دچار ترک خوردگی شوند.
اجرای نمای طرح سنگ و چوب، می تواند علاوه بر اینکه ظاهر نما را مشابه با نماهای سنگی و یا چوبی می نماید، از مقاومت و استحکام بسیار بالایی نیز برخوردار باشد. همچنین برای اجرای این سبک از نماسازی نیازی به پرداخت هزینه های بالا نیست اما نسبت به چوب ترمو و چوب پلاست از هزینه بالایی برخوردار می باشد.