قیمت کفپوش چوبی تراس

قیمت کفپوش چوبی تراس با استفاده از متریال چوب پلاست در مجموعه ایساتیس دیزاین مناسب و مقرون به صرفه بوده ضمن اینکه از پروفیل های چوب پلاست باکیفیت در طرح ها و رنگ های مختلف تهیه می شود. در گذشته برای پوشش کف از موکت و فرش و ... استفاده می شد اما امروزه استفاده از متریال های نوین و مدرنی از جمله سرامیک، پارکت، موکت های تایلی و ... فضا و ظاهر بسیار شیک و زیبایی را بوجود می آورند. امروزه یکی از مواردی که برای پوشش کف بسیار کاربرد دارد تایل های چوبی هستند. بهترین نوع تایل های چوبی برای پوشش کف چه در محیط های باز و چه در فضای داخلی تایل چوب پلاست است.

کفپوش چوبی

از کفپوش یا تایل های چوبی برای پوشاندن یک سطح استفاده می شود. اگر برایتان سوال پیش آمده باشد که تفاوت بین تایل چوبی و پارکت چوبی چیست باید به شما بگوییم تایل های چوبی قطعات کوچک تری نسبت به پارکت ها بوده ودر هر سطحی قابل نصب می باشند. تایل های چوبی به راحتی کنار یکدیگر قرار گرفته و نصب بسیار آسانی دارند.تایل های چوبی معمولا از متریال چوب پلاست ساخته می شوند، علت این امر دوام و طول عمر بالای چوب پلاست است. در هنگام خرید تایل چوب پلاست باید به زیره تایل توجه شود که با استفاده از مواد اولیه با کیفیتی ساخته شده باشد تا مانع از شکستگی و آسیب شود. در صورتی که می خواهید خیالتان از بابت کیفیت و قیمت تایل های چوبی راحت باشد می توانید از مجموعه معتبر ایساتیس دیزاین انواع پروفیل های چوب پلاست را خریداری کنید. این مجموعه شما را از طراحی تا اجرای چوب پلاست در سازه های مختلف یاری می کند. جهت مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
 
قیمت کفپوش چوبی تراس

کفپوش چوبی چوب پلاست

همانطور که گفته شد کفپوش های چوبی در صورتی که با استفاده از تایل چوب پلاست تهیه شوند دوام و طول عمر بالایی دارند. کفپوش چوبی ساخته شده از چوب پلاست در برابر انواع شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی دارد و از مهم ترین مزیت های این محصول ضد آب بودن است. این مزیت باعث شده است تا کفپوش های چوب پلاست قابل استفاده در همه ی فضاها باشند. از آن جایی که از کفپوش های چوب پلاست می توان در هر فضایی استفاده کرد می توان گفت بهترین و زیبا ترین نوع کفپوش برای تراس، بالکن و ... نیز کفپوش های چوب پلاست هستند. کفپوش های چوب پلاست علاوه بر مزایای فوق دارای ظاهر بسیار زیبا و مدرنی بوده و فضای شیک و جذابی را در بالکن، تراس و ... ایجاد می کنند. از نکات بسیار حائز اهمیت که باعث استفاده از چوب پلاست در پروژه های مختلف شده است قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن در مقایسه با سایر متریال است. پس در صورتی که می خواهید محوطه بسیار زیبایی را در بالکن یا تراس منزل خود ایجاد کنید می توانید از کفپوش های چوب پلاست استفاده کرده و محیط چوبی و جذابی را بوجود آورید. همچنین در کنار کفپوش چوب پلاست می توانید از سایر المان های چوب پلاست تولیدی توسط مجموعه ایساتیس دیزاین استفاده کنید.

سوالات متداول

چوب پلاست از چه موادی تشکیل شده ؟
چوب پلاست یا همان wood plastic composite ترکیبی از پودر چوب و پلیمر است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
آیا چوب پلاست خاصیت خمش دارد ؟
چوب پلاست دارای خاصیت خمشی می باشد که عمدتا بیشتر به چوب طبیعی دارد به همین دلیل می توان آن را به هر شکل ابعادی تبدیل نمود.
زیر سازی چوب پلاست امری ضروری می باشد؟
کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به از بین رفتن و کاهش طول عمر آن می شود.
آیا چوب پلاست دارای رنگ بندی می باشد؟
چوب پلاست دارای طیف رنگبندی محدود است و اغلب چوب پلاست ها در چند رنگ زمینه ای مثل قهوه ای سوخته ، سدری ، بلوطی ، طوسی و اکر تولید می شوند.
آیا چوب پلاست دارای مقاومت در برابر حرارت می باشند؟
چوب پلاست جزو متریال های کند سوز می باشد ولی محدود تحمل گرما این محصولات مشخص شده می باشد.
کاربرد مهم محصولات چوب پلاست؟
این محصولات دارای کاربرد بسیار زیادی در نما سازی و محوطه سازی می باشند.