قیمت ترموود پشت تی وی

قیمت دیوارپوش چوب پلاست یا  ترموود پشت تلویزیون بر اساس متریال به کار رفته در آن بر حسب شاخه تعیین می گردد.ترمووود انواع مختلفی دارد و همچنین کیفیت های گوناگونی هم دارد. به همین علت قیمت این نمونه از چوب ترمو با چوب فنلاندی تفاوت بسیار زیادی دارد. به عنوان نمونه می توان گفت قیمت هر متر مربع چوب ترمو ایرانی با قیمت چوب ترمووود فنلاندی متفاوت است. علت تفاوت قیمت ترمووود ایرانی با فنلاندی این است که کیفیت این دو نمونه از چوب با هم فرق می کند.
چوب ترمو معمولاً استحکام و ماندگاری بالاتری نیست به سایر چوب‌ها دارد؛ چرا که طی یک فرایند اصلاح حرارتی فراوری شده است. در طی این فرایند چوب معمولی را در معرض حرارت بالا قرار می‌دهند تا رطوبت داخلی و مواد مغذی آن به طور کامل از بین بروند. به‌این‌ترتیب مقاومت چوب در برابر رطوبت و حرارت افزایش پیدا می‌کند. از سوی دیگر این چوب در برابر سایش و ضربه نیز مقاوم می‌شود.
 
553

قیمت ترمو برای پشت تلویزیون

قیمت چوب ترمو برای پشت تلویزیون به تعداد شاخه های کابردی آن یا کیفیت متریال به کار رفته درآن بستگی دارد.
استفاده از چوب ترمو برای ساخت دیوار پشت تلویزیون در دکوراسیون با چوب داخلی منزل می‌تواند به آن شکوه و زیبایی اضافه کند. این متریال با مزایایی مانند مقاومت در برابر حشرات و رطوبت، ماندگاری بالا، و طراحی زیبا، یک گزینه عالی برای دیوار پشت تلویزیون است. در نتیجه، می‌توانید با استفاده از چوب ترمو، اتاقی با احساس گرمایی و طراحی مدرن ایجاد کنید.
دیوار پوش ها چوب پلاست در بازار ایران در عرض های 12، 15، 17، 20 و 50 سانت تولید و در بازار عرضه شده است. قیمت این نوع دیوار پوش ها بر اساس کیفیت و رنگ آن متفاوت بوده و به دلیل آنکه محصول تازه ای در بازار دکوراسیون به حساب می آید قیمت واحدی را برای آن نمی توان در نظر گرفت و فروشندگان مختلف قیمت های متفاوتی را برای این محصول اعلام می کنند. اما نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که قیمت این محصول بر اساس شاخه محاسبه می شود نه بر اساس متر مربع زیرا چوب ترمو برای ترموال پشت تلویزیون ابعاد ندارد و شاخه ای خریداری می شود.

قیمت ترمووود شاخه ای

نوسانات قیمت ارز یکی از اصلی ترین و مهم ‌ترین عواملی است که در کشور ایران بر قیمت محصولات وارداتی مثل ترموود موثر است. این نکته را هم باید بدانید که عواملی که بر قیمت ترمو تاثیر دارند فقط تحت تاثیر فاکتور ها و عوامل تاثیرگذار داخلی نیستند. با توجه به اطلاعاتی که از سوی پایگاه داده ارائه شده این عوامل بر روی قیمت چوب فنلاندی هم تاثیر دارند؛ عواملی که بر قیمت ترمو تاثیر داشته اند را می ‌توان از جمله حجم و قیمت بر اساس اندازه تراکت الوار ترموود، کلاس الوار (نوع تراش، نوع چوب و اره و..)، شرایط آب و هوایی منطقه پرورش، کیفیت چوب و سایر موارد عنوان کرد.

ترمو وال تی وی

استفاده از ترموود پشت تلویزیون نه تنها به فضای اطراف تلویزیون شما ظاهری زیبا می ‌بخشد، بلکه باعث می ‌شود تا تلویزیون به صورت محکم و کاملا ایمن نصب شود. این راهکار علاوه بر ایجاد تنوع در طراحی داخلی، می ‌تواند به جلوگیری از آسیب به دیوار و نصب سیستم‌ های صوتی و تجهیزات دیگر کمک کند.
ضخامت و عرض استاندارد ترموود برای پشت تلویزیون، ممکن است بین تولید کنندگان مختلف متفاوت باشد. با این حال معمولاً ضخامتی در حدود 16 میلی ‌متر و عرضی در حدود 120 میلی ‌متر برای ترموود پشت تلویزیون استفاده می ‌شود.