قیمت آلاچیق چوب پلاست در کرج

قیمت آلاچیق چوب پلاست در کرج، با مجموعه ایساتیس دیزاین بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد. بهتر است بدانید تعیین قیمت آلاچیق چوب پلاست به عوامل گوناگونی بستگی دارد. 
به عنوان مثال اندازه و تجهیزات ثابت یا متحرک و خیلی از موارد دیگر دارای اهمیت بسیار زیادی هستند. آلاچیق های نصب شده دائمی معمولا کمی گران تر از مدل های پیش ساخته و متحرک هستند. با این حال، دوام بیشتری دارند و بسیار زیباتر به نظر می رسند،
 آلاچیق های چوب پلاست به طور قابل توجهی وزنی سبک و قابل حمل دارند و بنابراین جا به جایی آن ها آسان است. 
شرکت ایساتیس دیزاین در ساخت انواع پرگولا و آلاچیق چوب پلاست داراند رزومه ای درخشان می باشد. اگر قصد ساخت یک آلاچیق زیبا و مدرن در فضای باز خانه خود را دارید با کارشناسان متخصص این مجموعه در تماس باشید.
تا با ارسال لیست قیمت چوب پلاست و مشاوره رایگان، بهترین گزینه نسبت به مکان مورد نظر را به شما عزیزان پیشنهاد دهند.
 
553

لیست قیمت آلاچیق

لیست قیمت آلاچیق چوبی بسته به متریال و کیفیتی که در آلاچیق های چوبی وجود دارد می تواند متفاوت باشد.آلچیق چوبی در سایز های متفاوت بسته به ساختار پیچیده و یا ساده بودن انها دارای لیست قیمت های متفاوتی هستند.آلاچیق فضایی است نیمه باز که عموماً عملکردی استراحتی-تفریحی در فضای باز دارد، از آنجایی که درمحوطه ها، باغچه ها و... به فضایی زیبا و شاعرانه با طراحی منحصربفرد برای استراحت، گفتگو و سکون نیاز داریم عموماً وجود سقف باعث می شود در عین حفظ دید به محوطه ، سایه ای ایجاد شده و فضایی برای استراحت بوجود آید. آلاچیق های ما تنها یک مخفی گاه شاعرانه برای فرار از مزاحمت های زندگی روزمره نمی باشد بلکه مکانی برای لذت از طبیعت در حال تغییر است.الاچیق یک راه مناسب برای لذت بردن از فضای خارج از منزل می باشد. 

کاربرد چوب پلاست

چوب پلاست متریال فوق العاده با ظاهر مشابه به چوب طبیعی و مزایای منحصر به فردی که دارد امروزه جایگزین متریال چوب طبیعی شده است.
امروزه این متریال در ساخت انواع المان ها و سازه های ساختمان چه در فضای داخلی و چه در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد.
چوب پلاست متریالی ضد آب، با دوام و مستحکم است که امروزه در ساخت آلاچیق و دیگر سازه ها کاربرد گسترده ای دارد. به همین دلیل عمر یازه بسیار زیاد است و مدت زمان استفاده شما از محصول افزایش پیدا می کند.
آلاچیق های ساخته شده از چوب پلاست دارای کاربرد فراوانی در ویلا ها، روف گاردن، پارک ها و ... و مکانی مناسبی برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه می باشند.
پس اگر شما نیز به سازه های چوبی علاقه مند هستید بدانید امروزه به جای چوب طبیعی به دلیل عدم مقاومت و مشکلات آن از جمله پوسیدگی و ... از چوب پلاست استفاده می شود.

نحوه تولید آلاچیق چوب پلاست

این سازه ها با توجه به کاربرد و امکاناتی که دارند تقریبا در هر محیطی دارای کاربرد هستند. شما عزیزان می توانید  طراحی آلاچیق چوب پلاست خود را در مکانی مخفی که خصوصی و دنج است یا در مکانی مناسب برای خانه خود انجام دهید. تا بتوانید به دور از شلوغی ساعتی را به استراحت بپردازید.
سقف آلاچیق چوب پلاست می تواند به طور کامل از شما در برابر آفتاب و باران محافظت کند یا می تواند محیطی در فضای باز با سایه جزئی ایجاد کند. در نتیجه امکان استفاده و لذت بردن از روز های بارانی برای شما مقدور است.
 همچنین می توانید پرده های مشبکی را نصب کنید که به صداها و وزش نسیم اجازه ورود دهند، اما از ورود پشه ها و حیوانات موذی جلوگیری کنند. آلاچیق های چوبی می توانند چارچوبی عالی برای رشد گیاهان فراهم کنند.
به جزء موارد بالا می توانید طبق نظر و سلیقه شخصی خود بهترین انتخاب را با توجه به محیط شخصی زندگی خود داشته باشید. ما در کنار شما هستیم تا در این امر شما را یاری رسانیم برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خرید با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با ما تجربه نمایید.

قیمت ساخت آلاچیق چوبی

قیمت آلاچیق چوبی مطابق متراژ لازم چوب و دستمزد ساخت آلاچیق محاسبه می گردد. به خاطر نوسانت قیمت، هزینه ساخت آلاچیق مطابق قیمت روز محاسبه می گردد.آلاچیق چوبی را خود می توانید با استفاده از متریالی که قابل استفاده نیستند و دور انداختنی هستند با بازار های ساده بسازید تا هم از ایجاد کار خلاقانه خود لذت ببرید و هم اینکه در بودجه های خود تا حد توان صرفه جویی نمایید.ساخت آلاچیق‌های چوبی امروزی و مدرن نیز در ادامه مسیر ساخت آلاچیق‌های سنتی می‌باشد. چرا که مانند گذشته در ساخت آلاچیق‌ها از چوب به وفور استفاده می‌شود و همچون آلاچیق‌های قدیمی نیز در ساخت آلاچیق‌های مدرن از شاخه و برگ درختان به صورت طبیعی استفاده می‌شود.ساخت آلاچیق‌های چوبی امروزی و مدرن نیز در ادامه مسیر ساخت آلاچیق‌های سنتی می‌باشد. چرا که مانند گذشته در ساخت آلاچیق‌ها از چوب به وفور استفاده می‌شود و همچون آلاچیق‌های قدیمی نیز در ساخت آلاچیق‌های مدرن از شاخه و برگ درختان به صورت طبیعی استفاده می‌شود.

سوالات متداول چوب پلاست

آیا چوب پلاست دارای مقاومت در برابر حرارت و آتش سوزی می باشند؟
این محصولات کند سوز هستند و به راحتی دچار حریق نمی شوند.
زیر سازی چوب پلاست امری ضروری می باشد؟
کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به از بین رفتن و کاهش طول عمر آن می شود.
پس از چه مدت محصول سفارش داده شده به دست مشتری می رسد؟
مدت زمان تحویل این محصولات زیبا و کاربردی به موجودی انبار، نوع سفارش، مقدار سفارش و… بستگی دارد. ولی معمولا مدت زمان زیادی نمی برد. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است تماس حاصل فرمایید.
آیا چوب پلاست نیاز به نگهداری دارد ؟
چوب پلاست هیچگونه نیازی به نگهدارنده های پوشش ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد و اقلیم مناسب کاملا پایدار می باشد.