قیمت نمای چوبی دور استخر

قیمت نمای چوبی دور استخر با متریال چوب پلاست در مجموعه ی ایساتیس دیزاین با کیفیت مرغوب بسیار مقرون به صرفه می باشد و علاوه بر هزینه پایین، نمای بسیار زیبایی را به محوطه دور استخر می دهد که بسیار دلنشین می باشد.
همان طور که می دانید، شنا همواره به عنوان یکی از تفریحات دوست داشتنی و مفرح مورد توجه بوده است به همین دلیل امروزه ساخت بهترین متریالبرای چوب پلاست دور استخر در ویلاها و حیاط‌های منازل رواج پیدا کرده است. و فراهم سازی محوطه ای مناسب در دور استخر بسیار حائز اهمیت می باشد.
مجموعه ایساتیس دیزاین با دارا بودن نیروهای متخصص و دارا بودن علم و دانش و تجربه در این زمینه، محصولات متنوع و با کیفیت چوب پلاست را برای ساخت نمای چوبی دور استخر به فروش می رساند. 
شما مشتریان عزیز می توانید نمونه کارهای ساخت نمای چوبی در دور استخر چوب پلاست را در سایت مشاهده کرده و کیفیت بالای کارها را مشاهده کنید.

 
553

نمای چوب پلاست دور استخر

همان طور که می دانید با گذشت زمان و تغییر سبک زندگی شهری استخر به یکی از بخش ها و المان های محوطه سازی تبدیل شد.  یکی از موضوعات محوطه سازی استخر استفاده از کفپوش مناسب برای دور استخر است که مقاومت آن اهمیت بالایی دارد. 
بهترین متریال برای کفپوش دور استخر در بازار وجود دارد اما یکی از زیباترین و با کیفیت‌ترین متریال‌ها چوب پلاست است. کفپوش استخر باید ضد آب و غیر لغزنده باشد، چوب پلاست دور استخر گزینه مناسبی در برابر رطوبت و لغزندگی است. به گونه ای که می توان بدون هیچ نگرانی آن را در ویلا ها و ساختمان های خود به دور استخر استفاده نمود.
در واقع به دلیل ویژگی ضد آب و رطوبت بودن چوب پلاست از این محصول در محوطه سازی استخر، سونا و جکوزی استفاده می شود. برای کفپوش دور استخر باید به ضد آب بودن و مقاوت متریال، و همچنین ضد لغزندگی و زیبایی آن توجه نمود در نتیجه چوب پلاست با توجه به داشتن دوخاصیت چوبی و پلاستیکی گزینه بسیار مناسبی برای کفپوشی دور استخر می باشد. 

پروفیل چوب پلاستیک دور استخر

پروفیل های چوب پلاست ترکیبی از پلیمر های ترموپلاستیک و خرده چوب می باشند که ظاهر مشابهی به چوب طبیعی دارند. اما مزایا و ویژگی های مطلوب آن ها موجب کاربرد گسترده ی آن ها شده است به طوری که امروزه جایگزین محصولات چوبی هستند. 
پروفیل چوب پلاست مناسب ترین گزینه برای کفپوش دور استخر است. زیرا فضای دور استخر غالبا مرطوب است و انتخاب  یک کفپوش مقاوم در برابر آب و رطوبت برای این فضا امری ضروری است. 
آب استخر غالبا حاوی کلر می باشد و کفپوش های چوب پلاست به طور معمول در برابر کلر و نمک با غلظت متوسط مقاوم است. 
همچنین چوب پلاست محصولی آنتی باکتریال است که مانع از نفوذ حشرات موذی، قارچ ها ، باکتری ها و ... می شود. 
علاوه بر کفپوش چوب پلاست جهت محوطه سازی ویلا و استخر از نیمکت، مبلمان و فلاور باکس های چوب پلاست نیز می توان استفاده کرد. 
با تمام این توصیفات می توان گفت چوب پلاست گزینه بسیار مناسبی برای نمای دور استخر است که قیمت اقتصادی و منصفانه ای نسبت به بکارگیری چوب دارد. از این رو می توانید در مورد سفارش چوب پلاست دور استخر با مشاوران ما در مجموعه ایساتیس دیزاین تماس گرفته و پس از راهنمایی های لازم سفارش خود را ثبت نمائید.

قیمت ترموود استخر

با توچه به اینکه نمای چوب ترمو برای دور استخر را می توان به صورت رولی تعیین کرد بسته به ابعاد چوب ترمو و همچنین کیفیتی که در ساختار ان وجود دارد با قیمت های متفاوتی عرضه می شود که این قیمت ها می تواند متغیر باشد.با توجه به ویژگی‌های مقاومتی و ظاهری برتری که چوب ترموود دارد، این نوع چوب در صنعت ساختمانی و صنعت استخرسازی نیز کاربرد دارد. استفاده از چوب ترموود برای ساخت اجزای داخلی و خارجی استخرها، از مزایایی مانند مقاومت بیشتر در برابر رطوبت و آب، مقاومت در برابر حشرات و پوسیدگی و همچنین مقاومت در برابر تغییرات دما و رطوبت برخوردار است. همچنین، ظاهر زیبایی که این نوع چوب دارد، در طراحی استخرهای لوکس و مدرن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.