قیمت نمای چوبی ساختمان

قیمت نمای چوبی ساختمان در مجموعه ایساتیس دیزاین ضمن استفاده از چوب پلاست نما با کیفیت، مناسب و مقرون به صرفه است. ایساتیس دیزاین نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس و طراح و مجری سازه های چوبی ساخته شده با پروفیل چوب پلاست می باشد. پروژه های اجرا شده توسط این مجموعه در زمینه چوب پلاست در بخش پروژه های اجرایی قابل رویت است. شرکت ایساتیس دیزاین با سابقه ای درخشان در امر فروش به صورت نقد و اقساط با شرایط ویژه و استثنایی و ارائه خدمات در خدمت مشتریان گرامی می باشد. جهت مشاوره و طراحی و اجرای انواع سازه ها و محصولات چوب پلاست می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

553

 هزینه نمای ساختمان

هزینه نمای ساختمان با استفاده از محصولات چوب پلاست و چوب ترمو که با قابلیت ویژه ای همراه است بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
امروزه بسیاری از افراد علاقه مند به نما های چوبی در ساختمان ها هستند. استفاده از نمای چوبی در ساختمان ها باعث خلق سبک جذاب و مدرنی در ساختمان می شود. به دلیل معایب چوب طبیعی امروزه از متریال چوب پلاست در ساخت نمای چوبی ساختمان ها استفاده می شود. نمای چوب پلاستیک یکی از نما های بسیار زیبا و پرطرفدار و دارای مزایای عالی و منحصر به فرد بوده که با استفاده از چوب پلاست با رنگ ها و طرح های متنوع اجرا می شود. استقاده از هر نوع متریال در نمای ساختمان بعد از مدتی استفاده، شکل اولیه خود را از دست می دهد و دچار آلودگی، پوسیدگی، ترک خوردگی و ... می شود. چوب پلاست متریالی است که قابل استفاده در فضای باز نیز می باشد و علت این امر مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت و شرایط آب و هوایی مختلف است. چه ساکن شهر های شمالی با باراندگی های زیاد باشید و چه ساکن شهر های جنوبی با درجه حرارت و رطوبت بالا، می توانید برای نمای ساختمان خود از چوب پلاست استفاده کنید. در واقع می توان گفت بهترین مصالح برای نمای خارجی ساختمان چوب پلاست است. نمای چوب پلاستیک علاوه بر ظاهر چوبی و زیبا دارای مقاومت و استحکام بالایی است.

نمای چوب پلاست ساختمان

نمای چوب پلاست نسبت به دیگر نما ها بسیار شیک و مدرن بوده و به علت طرح چوبی که دارد حس خوبی را به بیننده القا می کند.همچنین این متریال نسبت به سایر مصالح برای نمای ساختمان قیمت ارزان تری دارد. نمای چوب پلاست دارای یک مزیت بسیار بزرگ است و آن هم محافظت از ساختمان در برابر تغییر درجه دماست. نمای چوب پلاست از نفوذ سرما و گرما جلوگیری کرده ضمن اینکه عایق خوبی برای صوت و صدا نیز می باشد. از نمای چوب پلاست برای دیوار های داخلی، سقف اتاق، نمای ساختمان و ... استفاده می شود.  همچنین این نما برای پروژه هایی با نیاز بالا به عایق صوتی مانند بیمارستان ها و هتل ها مناسب هستند.

قیمت نمای چوب پلاست

یکی از فاکتور های اصلی برای انتخاب نمای ساختمان قیمت آن است. نمای چوبی با استفاده از پروفیل های چوب پلاست در کد های متفاوت و رنگبندی متعدد قابل اجرا است. قیمت نمای چوب پلاست نسبت به متراژ و مساحت ساختمان و میزان استفاده از انواع پروفیل چوب پلاستیک متفاوت است. برای یافتن قیمت نمای چوب پلاست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

تفاوت قیمت چوب پلاست با چوب طبیعی به چه صورتی می باشد؟
چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی حدودا ۳۰ درصد ارزانتر است و هزینه های نگهداری آن نسبت به چوب طبیعی بسیار پایین تر می باشد.
مقاومت چوب پلاست در برابر حرارت چقدر می باشد؟
چوب پلاست دارای قابلیت کند سوزی می باشد و با قرارگیری در مجاورت اجسام داغ تا به درجه مشخص دچار آسیب نمی شود. اما با قرار گیری در دمای خیلی بالا ممکن است دچار دفرمگی شود.
طول عمر محصولات چوب پلاست چقدر می باشد؟
طول عمر مفید این محصولات با توجه به اصول و استاندارد های تعیین شده برای آن حدود 10 سال تخمین زده شده است.