قیمت نمای چوبی ویلا

قیمت نمای چوبی ویلا با استفاده از چوب پلاست در مجموعه ایساتیس دیزاین مناسب بوده ضمن اینکه این مجموعه از چوب پلاست درجه یک و با کیفیت در اجرای سازه های خود و محوطه سازی استفاده می کند. شرکت ایساتیس دیزاین به عنوان نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس همواره سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات با قیمت مناسب برای مشترین خود داشته است. این شرکت با سابقه ای درخشان در امر فروش و ارائه خدمات پروژه های زیبا و متنوعی را در زمینه چوب پلاست در شهر های مختلف به اجرا درآورده است. برای مشاهده ی آن ها و آشنایی بیشتر شما با کاربرد و اجرای چوب پلاست توسط این مجموعه به بخش پروژه های اجرایی مرجعه نمایید. همچنین جهت مشاوره، طراحی و اجرای چوب پلاست جهت محوطه سازی و معماری داخلی و خارجی با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل کنید.

نمای چوبی ویلا

امروزه در پروژه های ویلاسازی استفاده از نما های چوبی بسیار کاربرد دارد. استفاده از نمای چوبی در ویلا ها چشم انداز بسیار زیبا و جذابی ایجاد می کند و  بسیاری از افراد به سازه ها و نما های چوبی علاقه مند هستند و اجرای آن حس طبیعی و بودن در طبیعت و کلبه های چوبی را برای افراد تداعی می کند.
 
553

نمای چوب پلاست در ویلا

برای نما های چوبی ویلا ها امروزه از متریالی به نام چوب پلاست یا چوب پلاستیک استفاده می شود. همانطور که می دانید چوب طبیعی استحکام و مقاومت و دوام مطلوبی در برابر عواملی مانند آب و رطوبت را نداشته و در صورت استفاده طولانی مدت دچار آسیب هایی از جمله پوسیدگی، ترک خوردگی و ... می شود.
در نتیجه استفاده از چوب طبیعی معایبی دارد و موجب افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری می شود. اما بسیاری از افراد علاقه مند به ظاهر چوبی و استفاده از محصولات چوبی هستند.
در نتیجه محصولی به صنعت فرآورده های چوبی معرفی شد که ظاهری بسیار شبیه به چوب طبیعی داشته اما تمامی معایب آن را برطرف کرد.
آن متریال چوب پلاست است. چوب پلاست امروزه در صنعت ساختمان و محوطه سازی و دکوراسیون داخلی و خارجی کاربرد های گسترده ای داشته و مورد استقبال بسیاری از طراحان و معماران قرار گرفته است.

چوب پلاست در ویلا سازی

چوب پلاست یکی از متریال های بسیار پرطرفدار و محبوب جهت معماری و محوطه سازی در ویلا ها می باشد.امروزه شاهد نمای چوب پلاست در اکثر ویلا هستیم. مخصوصا اگر قصد محوطه سازی ویلایی را در شمال کشور و مناطق مرطوب و پر باران دارید استفاده ازچوب طبیعی جهت المان هایی از جمله نما ی ویلا اصلا پیشنهاد نمی شود و بهترین متریال جهت نمای ویلا ها در آن مناطق چوب پلاست است. چوب پلاست به دلیل مقاومت بالایی که در برابر آب و رطوبت دارد جهت نمای خارجی ساختمان ها و ویلا ها بسیار پرکاربرد است. از چوب پلاست جهت دیوار پوش و نمای داخلی نیز استفاده می شود. به طور کلی چوب پلاست قابلیت استفاده در جای جای ساختمان ها، ویلا ها و ... را دارد. البته می توان علاوه بر نمای چوب پلاست از کفپوش، نرده، پله، آلاچیق، گلدان، نیمکت و .... ساخته شده از چوب پلاست در ویلا ها استفاده کرد و در کنار نمای چوبی هماهنگی بسیار جذابی در فضا ایجاد کرد.

سوالات متداول

آیا چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات و رشد باکتری دارای مقاومت می باشد؟
به دلیل فرایند حرارتی که باعث تجزیه همه سلولز موجود در چوب می‌شود، چوب حاصل هیچ گونه مواد مغذی مناسب برای رشد و توسعه پوسیدگی و قارچ‌ها نخواهد داشت و به دلیل مواد پلیمری موجود در این محصولات می تواند تا حد زیادی در برابر نفوذ حشرات موذی از خود مقاومت نشان دهد.
 چوب پلاست در برابر ضربه و فشار دارای مقاومت می باشند؟
مقاومت چوب پلاست از چوب طبیعی بیشتر است و دارای عمری طولانی هستند و به صورت کلی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی و محیطی و ورود ضربه می باشند.
طول عمر مفید محصولات چوب پلاست چه مدت می باشد؟
 در فرایند اصلاح حرارتی چوب هر چه دما بالاتر باشد، محصول نهایی طول عمر طولانی‌تری خواهد داشت اما بخه صورت کلی طول عمر این محصولات حدود ده سال می باشد.
چوب پلاست از چه متریالی تشکیل می شود؟
چوب پلاست ترکیبی از پودر چوب ضایعات چوب و پلیمر پلاستیک های بازیافتی است که ظاهری شبیه به چوب دارد. امروزه از این محصول به صورت عمده در ساخت و ساز استفاده می شود.