قیمت سقف کاذب چوبی

قیمت سقف کاذب چوبی یا چوب پلاست با توجه به طرح، رنگ، متراژ و نوع کاربرد این محصولات تعیین می شود، این محصول با ویژگی‌ها و مزایایی زیادی مانند قابلیت ضد آب  و غیر قابل نفوذ بودن، نصب و نگهداری آسان، ظاهری مشابه چوب طبیعی، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری در طول عمر خود، محصولی بسیار مناسب برای تمامی کاربردهای سقف یا دیوار شما در داخل و خارج از منزل است. این محصولات با توجه به ویژگی ضد آب و رطوبتی که دارد می تواند در مناطق شرجی و پر رطوبت مقاومت بسیار زیادی ازخود نشان می دهد. شرکت ایساتیس دیزاین مرکز فروش چوب پلاست سقف کاذب می باشد. ما یک تیم حرفه ای برای خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز داریم. برای اینکه اطلاعات دقیق تری از دیوارپوش، کفپوش و سقف چوب پلاست داشته باشید، برای کسب اطللاعات بیشتر با تیم حرفه ای ما در ارتباط باشید. تا خریدی حرفه ای را در کنار ما تجربه کنید.
 
553

سقف کاذب چوب پلاست

مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، ارائه دهنده انواع سقف کاذب چوب پلاست در منطقه می باشد به راحتی می توانید با یک تماس سقف کاذب چوب پلاست را تهیه نمایید. جهت نصب سقف کاذب ها از پروفیل های چوب پلاست استفاده می شود. از مزایای سقف کاذب چوب پلاست تنوع بالای آن در مدل و طرح گوناگون و دوام مناسب و طول عمر بالا در شرایط آب و هوایی مختلف اشاره نمود. سقف کاذب چوب پلاست به راحتی و به کمک یک دستمال پارچه ای و مواد شوینده معمولی قابل تمیز کردن است، به صورت کلی چوب پلاست دارای مقاومت بسیار زیادی نسبت به چوب طبیعی می باشد.
همچنین نصب سقف کاذب چوب پلاست بسیار آسان می باشد و با قابلیت ‌های دیگری مثل عایق صدا همراه است. بیشترین حجم استفاده و نصب سقف کاذب چوبی را می‌توان در منازل مسکونی مشاهده نمود. به صورت کلی سقف های کاذب از جنس چوب پلاست به سبک های مشبک، ساده و بصورت لوور نصب می گردد. اجرای و نصب سقف کاذب چوبی از جمله خدمات شرکت ایساتیس دیزاین می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید با کارشناسان فروش ایساتیس دیزاین در تماس باشید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم فروش مجموعه ما تجربه کنید.

نصب سقف کاذب چوب پلاست

همانطور که مطلع هستید سقف کاذب چوب پلاست امروزه یکی از ارکان اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. سقف های کاذب در واقع نوعی سقف ثانویه هستند که در پایین سقف اصلی نصب می شوند و مانع دیدن عیوب آن می شوند و تاسیسات و لوله های آن را کاور می کنند. عموما این نوع سقف ‌ها از جنس چوب پلاستیک به سبک‌های مشبک ، ساده و به صورت لوور اجرا می‌شوند. جهت نصب سقف کاذب چوب پلاست می توانید از متخصصان با تجربه در این زمینه از مجموعه ایساتیس دیزاین کمک بخواهید. ایساتیس دیزاین شما را از طراحی تا اجرا و نصب محصولات و سازه های چوب پلاست یاری می کند با در ارتباط باشید تا خریدی کاربردی و حرفه ای را در کنار ما تجربه نمایید.