قیمت پرگولا چوبی

قیمت پرگولا چوبی در مجموعه ایساتیس دیزاین به عنوان مجری تخصصی سازه های چوبی مناسب می باشد. پرگولا یا همان سایبان سازه ای سبک و مورد استفاده در محوطه سازی، روف گاردن و بسیاری از فضا های عمومی و خصوصی می باشد. امروزه برای ساخت و اجرای پرگولا، آلاچیق و دیگر سازه های چوبی از متریالی به نام چوب پلاست استفاده می کنند. ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست و نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس می باشد. جهت مشاوره و آگاهی از قیمت ساخت پرگولای چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاست با شماره های مندرج درسایت تماس حاصل فرمایید. پرگولا که به عنوان سایه بان و سازه ای مشابه با آلاچیق است با مصالح متنوعی از جمله فلز، چوب، ترموود، چوب پلاست و ... قابل ساخت و اجرا می باشد. این سازه محلی برای استراحت ساکنین و گذراندن اوقات فراغت محسوب می شود.

پرگولا چوبی

پرگولای چوبی با سقف یا بدون سقف قابل طراحی می باشد. پرگولای چوبی سازه ای شبیه به آلاچیق بوده که در پشت بام، حیاط، پارک و ... قابل اجرا است. پرگولای چوبی در واقع نوعی سایبان سبک است که محلی برای استراحت افراد است که این روزه ها در محوطه سازی روف گاردن ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پرگولای چوبی به راحتی با فضای سبز هماهنگ شده و حس خوب و آرامش بخشی را برای افرد تداعی می کند. به طور کلی این سازه امروزه یکی از المان های بسیار پرطرفدار و پرکاربرد در محوطه سازی می باشد. پرگولای چوبی هم به صورت پیش ساخته و هم به صورت سفارشی با توجه به ابعاد محیط و سلیقه مشتری قابل اجرا می باشد. پس در صورتی که کارفرما طرحی خاص برای ساخت و اجرای این سازه داشته باشد به راحتی توسط متخصصان شرکت ایساتیس دیزاین قابل طراحی و اجرا می باشد.
 
قیمت پرگولا چوبی

ساخت پرگولای چوبی با چوب پلاست

در صورتی که برای ساخت پرگولا از متریال چوب پلاست استفاده شود این سازه بسیار زیبا، مستحکم و با دوام خواهد بود. پرگولای چوب پلاست با طرح های متنوع مکانی مناسب برای رشد گیاهان پیچک و رونده بوده و تاثیر به سزایی در زیبایی محیط خواهد داشت. پرگولای چوب پلاست از المان های اصلی در محوطه سازی روف گاردن محسوب می شود که از آن برای محلی جهت استراحت در پشت بام استفاده می کنند. پرگولای چوبی که با استفاده از پروفیل چوب پلاست اجرا شده باشد شباهت زیادی به چوب طبیعی دارد، در عین حال ضد آب بوده و بسیار با دوام است و دچار پوسیدگی و خوردگی و ... نمی شود. به طور کلی سازه های چوب پلاست از استحکام بالایی در مقایسه با چوب طبیعی برخوردار هستند. از چوب پلاست علاوه بر پرگولا در ساخت سازه های دیگری از جمله کفپوش، نما، دیوارپوش، نیمکت، پله، گلدان و ... می توان استفاده کرده و هارمونی و هماهنگی زیبایی را در محیط ایجاد کرد. پس در صورتی که قصد محوطه سازی و ساخت المان هایی از جمله پرگولا را در ویلا، روف گاردن و ... دارید می توانید از پروفیل های چوب پلاست با کیفیت شرکت ایساتیس دیزاین استفاده نمایید.

 سوالات متداول  چوب پلاست

نگهداری چوب پلاست چگونه می باشد؟
این محصولات با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند نگهداری از آن ها بسیار آسان و کاربردی می باشد، و به نسبت مشتقات دیگر چوب پلاست دارای طول عمر گسترده تری می باشند.
آیا چوب پلاست دارای تفاوتی بین انواع خود می باشد؟
انواع چوب پلاست به دلایل مختلفی از جمله ابعاد و مواد اولیه ای که در ساخت این محصول به کار رفته است و همچنین تراکم این محصول دارای قیمت های مختلف و همچنین کاربردهای متفاوتی می باشند.
ویژگی های مهم چوب پلاست؟
ضد آب و رطوبت
مقاومت در برابر اشعه خورشید
ثبات رنگی
عدم ترک خوردگی و پوسیدگی
عدم نفوذ حشرات، قارچ، خزه
زیر سازی چوب پلاست امری ضروری می باشد؟
کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به از بین رفتن و کاهش طول عمر آن می شود.
پس از چه مدت محصول سفارش داده شده به دست مشتری می رسد؟
مدت زمان تحویل این محصولات زیبا و کاربردی به موجودی انبار، نوع سفارش، مقدار سفارش و… بستگی دارد. ولی معمولا مدت زمان زیادی نمی برد. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است تماس حاصل فرمایید.