قیمت محوطه سازی حیاط 

محوطه سازی حیاط  با چوب پلاست را می توان با اسفتاده از ایده های خلاقانه و حتی به ساده ترین شکل ممکن زیبا دکور کرد.شرکت ایساتیس دیزاین پر تنوع ترین محصولات چوبی را برای شما عزیزان طراحی و تهیه کرده و بسته به نیاز خود می توانید آنها را در دکور محوطه حیاط و ویلای خود استفاده نمایید.قیمت این محصولات چوبی با هزینه های مقرون به صرفه همراه است.
حیاط ویلا را باید بخش بندی کنید و هر قسمت آن را با توجه به چیزی که به آن نیاز دارید، تزئین کرده و مورد معماری قرار دهید. حیاط می تواند به 4 بخش حیاط اصلی، محل بازی کودکان، حیاط خلوت و حیاط جلویی ویلا تقسیم بندی شود که هرکدام بسته به کیفیت متریال و پروفیلی که در آن استفاده شده است با قیمت متفاوت عرضه می شود.
553

مطالب مرتبط : محوطه سازی با چوب پلاست

هزینه طراحی محوطه و فضای سبز

هزینه طراحی محوطه ویلا و حیاط باغ با به روز ترین متد ها همراه است و اگر این متریال با امکانات ویژه ای همراه باشد بر قیمت کلی آن افزوده می شود.مثلا از آلاچیق های چوبی، نمونه هایی هستند که با سقف های سیار و مدرن همراه هستند. خود آلاچیق های چوبی قیمت گرانی ندارند زیرا چوب پلاست با نازل ترین قیمت ها نسبت به سایر مصالح و متریال عرضه می گردد.اما وقتی آلاچیق ها را با سقف های سیار بسازیم به خاطر این امکانات ویژه که از ورود تابش آفتاب به طور مستقیم به درون آلاچیق جلوگیری می کند با قیمت بیشتر در بزار عرضه می شود.لازم به ذکر است قیمت آلاچیق های چوبی با سقف سیار هر قیمتی که داشته باشد نسبت به آلاچیق های فلزی و انواع دیگر از قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای برخوردار است.

محوطه سازی ارزان قیمت

 یکی از گزینه هایی که مناسب برای طراحی ورودی باغ می باشد. اما استفاده از المان های طبیعی می تواند سبب کاهش هزینه ها در محوطه سازی شود. می توانید مسیر ورودی را با انواع شن و سنگریزه ها بپوشانید در این صورت علاوه بر زیبایی هزینه های نهایی نیز کاهش خواهد یافت.
برای نورپردازی ارزان و مقرون به صرفه باغ می توان از انواع لامپ ها و سیستم های روشنایی با توجه به مساحت باغ استفاده کرد. اما برای یک نورپردازی با قیمت مناسب استفاده از لامپ های ارزان و ریسه ای گزینه ی خوبی می باشد. علاوه بر این استفاده از لامپ های کم مصرف به دلیل داشتن طول عمر بالا سبب کاهش هزینه ها در نورپردازی خواهد شد.
همچنین می توانید برای محوطه سازی باغ با کمترین هزینه  با تکثیر و پرورش گیاهان به جای خرید گیاه آپارتمانی جدید می باشد که باعث کاهش هزینه ها خواهد شد وبا استفاده از فلاورباکس های چوبی ارزان که خود عاق خوبی برای رطوبت و حرارت می باشند در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

قیمت طراحی حیاط ویلا

گاهی اوقات ویلا هایی را می بینید که متراژ بسیار بالایی دارند اما بیشتر آن متراژ به محوطه ویلا اختصاص داده شده است و متراژ ساختمان و یا بنا خیلی زیاد نیست طراحی محوطه این ویلا ها که با متراژ بالا تر هستند با قیمت های بیشتر و همچنین صرف انرژی و زمان بیشتر همراه هستند. اگر تصمیم دارید با محوطه سازی باغ ارزان در هزینه های طراحی فضای سبز، صرفه جویی به عمل آورید، روش های مختلفی می تواند به شما کمک کند. کافی است که این کار را با کمی دقت و ایده گرفتن از فضای طبیعت و پتانسیل های موجود درهزینه های خود کاهش قابل توجه ایجاد کنید.