قیمت دیوارپوش چوب پلاست

قیمت دیوارپوش چوب پلاست، قیمت نهایی این دیوار پوش ها بعد از نصب و اجرای این محصول با توجه به فاکتور های گوناگونی تعیین می شود. برای دریافت قیمت دقیق این پروفیل های دیوار پوش همین حالا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان فروش مجموعه ایساتیس دیزاین شما را در این امر یاری رسانند.
چوب پلاست محصولی نوین است که امروزه در بسیاری از فعالیت ها از جمله معماری و ساخت ساز دارای کاربرد بسیار زیادی هستند.
این محصولات در رنگ بندی های کوناگونی با توجه به درخواست مشتری تولید و در بازار عرضه می شوند.
همانطور که گفته شد این محصولات دارای کاربرد بسیار زیادی مانند نما چوبی در کنار سقف کاذب، کفپوش چوبی یا … با توجه به دیگر المان های محیط دارند.
بهتر است بدانید دیوارپوش چوب پلاست شباهت بسیار بالایی به چوب طبیعی دارد با این تفاوت که از لحاظ کیفی قابل مقایسه با چوب طبیعی نیست. استحکام و مقاومت این محصول موجب طول عمر بالای دیوارپوش شده و به همین علت از هزینه گزاف برای تعمیر یا نگهداری جلوگیری خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات فنی و یا استعلام قیمت همین حالا با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
 
553

چوب پلاستیک دیوارپوش

دیوارپوش های چوب پلاست از ترکیبات پلاستیک قابل بازیافت و الیاف چوب ساخته شده اند. استفاده از پلاستیک قابل بازیافت باعث کاهش آلودگی زمین و حفاظت از محیط زیست می شود. دیوارپوش چوب پلاست به جزء استفاده به عنوان دیوار پوش و مخفی کردن دیوار های آسیب دیده و تبدیل کردن آن به محیطی مدرن و زیبا در جهت استفاده در پارتیشن های داخلی ساختمان و نما با کارایی بالا هستند. 
چوب پلاستیک دیوارپوش یکی از سازه‌های مدرن روکش دیوار و ترکیبی از چوب و پلاستیک، رنگ‌دانه و مواد افزودنی است که جایگزین مصالح چوبی می‌شود. دیوار پوش چوب پلاست راهی سریع و ساده برای تغییر ظاهر محل زندگی شما با محصولی بادوام و همه کاره می باشد. آنها به خاطر دارا بودن طرح‌های متنوع و جذاب، زیبایی خاصی به محل زندگی و کار شما می‌بخشد.

کاربرد دیوارپوش چوب پلاست

از جمله مهم ترین کاربرد های دیوار چوش چوب پلاست موارد زیر می باشد.
  • از دیوار پوش های چوب پلاست برای دیوار های داخلی، سقف اتاق، نمای ساختمان و ... استفاده می شود.
  • دیوارپوش های چوب پلاست برای پروژه هایی با نیاز بالا به عایق صوتی مانند بیمارستان ها و هتل ها مناسب هستند.
  • دیوار پوش چوب پلاست برای پارتیشن ها در مراکز خرید و بازسازی ثانویه دارای کاربرد بسیار زیادی می باشند.
  • دیوار پوش چوب پلاست به دلیل دارا بودن خاصیت ضد حریق، در پروژه هایی با الزام ویژه در برابر آتش مانند آشپزخانه های بزرگ مناسب هستند.
  • دیوارپوش های چوب پلاست جهت استفاده در پروژه ها در مناطق و فضاهای مرطوب مناسب هستند.
  • از چوب پلاست برای تزیینات محیطی در پروژه های ساختمانی استفاده گسترده ای می شود.
جهت تهیه و نصب انواع چوب پلاست در منطقه با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را تیم حرفه ای ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.