کفپوش دور استخر حرفه ای

کفپوش چوب پلاست دور استخر

کفپوش دور استخر حرفه ای، کفپوش  چوب پلاست  یکی از انواع مصنوعات طرح چوب است که امروزه جایگزین مناسبی برای سایر عناصر به شمار می‌آید. کاور کردن محوطه دور استخر با چوب پلاست علاوه بر اینکه زیبایی بی نظیری به محیط می دهد ، مانع از سر خوردن افراد می شود و در کنار حس زیبایی احساس امنیت خاطر را برای شما به ارمغان می آورد. شرکت ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس ، بعنوان یکی از قدیمی ترین مراکز اصلی فروش انواع کفپوش دور استخر حرفه ای آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. مشتریان گرامی می توانید با تماس با کارشناسان این مجموعه، طرح مورد نظر خود را انتخاب و قیمت روز کفپوش دور استخر حرفه ای را بدست بیاورید.
  553

فروش کفپوش دور استخر حرفه ای

معمولاً ساخت یک استخر که ابعادش متناسب با فضای کلی محوطه بیرونی ساختمان است می‌تواند یکی از اقدامات جذاب شما در محوطه سازی منزل یا ویلایتان باشد. مخصوصا اگر خانه شما یک خانه ویلایی شخصی باشد. با توجه به ترکیبات و روش تولید چوب پلاست، این محصولات می توانند تنوع بسیار بالایی از نظر رنگ و شکل ظاهری، ابعاد و اندازه ها و ... را ارائه کنند. در هنگام انتخاب و خرید کفپوش دور استخر حرفه ای عواملی مانند سلیقه شخصی، میزان بودجه، مقاومت در برابر آتش‌سوزی، نمای مناسب و نوع زیرسازی دخیل هستند.

ویژگی های چوب پلاست برای کفپوش دور استخر

چوب پلاست مخصوص فضای باز طراحی شده است و به همین علت بسیار مناسب برای محیط‌های بیرونی با رفت و آمد بالا خواهد بود. از ویژگی های چوب پلاست این است در برابر لغزندگی و خط و خش مقاوم بوده و بسیار دیرتر فرسوده شود. همچنین در برابر رطوبت نیز مقاومت بالایی به همین دلیل رطوبت به عنوان کفپوش دور استخر حرفه ای بسیار استفاده میشود. این محصول بسیار مقرون به صرفه تر از چوب طبیعی است و با توجه به هزینه های نگهداری ترموود و رسیدگی سالانه، این محصول نیازی به نگهداری ندارند. یکی از مهمترین ویژگی های این کفپوش ها استفاده از مواد نانو پلیمری می باشد که باعث ثابت ماندن رنگ کفپوش می شود همچنین برای مقابله با اتش سوزی از پلمیر خاصی درون آن ها استفاده می شود. علاوه بر ویژگی های گفته شده کفپوش دور استخر چوب پلاست از نظر زیبایی شناختی جلوه ای خاص به استخر و فضای اطراف آن می دهد. 

نصب کفپوش دور استخر حرفه ای

برای نصب کفپوش دور استخر حرفه ای باید استانداردهای ضروری را در نظر بگیرید. شاید برای اینکار نیاز به راهنمایی و آگاهی داشته باشید و بخواهید بدانید چگونه می‌توانید این محصولات را نصب نمایید و با ایجاد چه تغییراتی می‌توانید بهترین شکل یک محوطه سازی را در فضای بیرونی خانه یا ویلایتان اجرا کنید. اگر کف کار یکدست بوده و بدون اختلاف ارتفاع باشد آن گاه فقط کافیست پروفیل ها در جهت عمود بر نصب پروفیل های چوب پلاستیک نصب شوند. اما اگر کف کار یکدست نباشد باید از سیستم کف سازی کاذب جهت یکدست کردن شیب کف استفاده کرد.  شرکت یساتیس دیزاین توصيه می کند تمامی کاربردها با کارشناسان اين شرکت قبل از هر گونه اقدام به نصب چوب پلاست بررسی گردد.

خرید کفپوش دور استخر حرفه ای

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در ساخت استخر اهمیت دارد، انتخاب کاور و کفپوش اطرف آن است. برای ساخت این قسمت ها از مصالح مختلفی می توان استفاده کرد ولی یکی از محبوبت ترین متریال برای این منظور ، چوب پلاست میباشد. کفپوش چوب پلاست جلوه ویژه و زیبایی خاصی به خانه یا اطراف استخر شما می‌بخشد و این امکان را برایتان فراهم می‌کند که علاوه بر فضای داخلی خانه یا ویلایتان، از فضای بیرونی‌اش نیز استفاده کنید. برای سفارش و خرید کفپوش دور استخر حرفه ای شما باید دوام و کیفیت چوب را برای اجرا بررسی نمایید و سپس قیمت آن را در نظر بگیرید.
 
553

مشخصات کفپوش دور استخر حرفه ای

کفپوش باید به نحوی باشد که در هنگام مرطوب شدن ، لغزنده نباشد و سطح آن هموار باشد. انتخاب کفپوش دور استخر حرفه ای باید به نحوی باشد که در تابستان در اثر گرم شدن باعث سوزاندن پاها نشود. خوشبختانه تنوع کفپوش چوب پلاست دور استخر بسیار زیاد می باشد به نحوی که می تواند در شکل های منحنی و یا در ابعاد و سایزهای مشخصی باشد و از نظر کیفیت نسبت به سایر مصالح از رتبه بالایی برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که آب استخرها به طور معمول حاوی کلر هستند. کفپوش چوب پلاست در برابر کلر و نمک مقاوم هستند. تلاش ، پژوهش ، نوآوری ، ایده پردازی ، طراحی ، ساخت و اجرای پروژه های داخلی ، حاصل ماندگاری در این سال ها است. پویایی و پیگیری در ارائه ی کالایی که شرایط استفاده در پروژه های مختلف را داراست منجر به فروش و اجرای کفپوش ، دیوارپوش  های چوب پلاست به صورت راهکار محور و مهندسی شده در کشور گردید. شرکت ایساتیس دیزاین ارائه دهنده پروفیل های چوب پلاست در ایران با بالاترین کیفیت ممکن میباشد. این محصولات علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری باعث استحکام بیشتر آن می شود.

نصب و اجرای چوب پلاست

یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت اجرای چوب پلاست مکان موردنظر برای نصب چوب پلاست می باشد. از دیگر موارد مهم در هزینه های نصب چوب پلاست نوع چوب پلاست، هزینه های مصالح زیرسازی، هزینه کلیپس و پیچ، دستمزد نصب زیرسازی فلزی و پروفیل چوب پلات و هزینه تهیه تهیه پروفیل چوب می باشد. 
اجرای چوب پلاست و نصب اصولی آن نیازمند رعایت جزئیات و استفاده از دیتیل اجرایی صحیح می باشد. 
برای اجرای چوب پلاست به عنوان کفپوش و یا نمای دیوار الزاما باید از شاسی فلزی استفاده کرد. زیرا ممکن است در صورت عدم استفاده از شاسی فلزی، چوب پلاست در اثر فشار و یا تغییرات دمایی بشکند. شاسی فلزی با استفاده از پروفیل های آهنی و با فواصل 25 الی 45 سانتی و متناسب با محل و کاربری اجرا نصب می شوند. برای اجرای چوب پلاست در کف به دلیل اینکه بار بیشتری بر آن وارد می شود و در معرض آسیب و تردد قرار دارد علاوه بر استفاده از پروفیل مناسب در شاسی کشی و کاهش فواصل پروفیل های فلزی باید در اجرا و نصب دقیق و صحیح آن مطمئن شد. 
برای نصب و اجرای چوب پلاست علاوه بر رعایت دستورالعمل های نصب از جمله نحوه شاسی کشی، فواصل طولی و عرضی تایل های چوب پلاست و… تجربه و تخصص پرسنل نصاب بسیار مهم بوده و تاثیر آن در کیفیت نهایی کار مشهود است.

سوالات متداول 

آیا چوب پلاست برای محوطه سازی متریالی مناسب می باشد؟
چوب پلاست با توجه به ویژگی و مزایای منحصر به فرد خود می تواند در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد.
آیا این محصولات دارای ویژگی خمشی می باشد؟
این محصولات دارای خمشی بیشتری نسبت به چوب طبیعی هستند.
آیا این محصولات نیاز به نگهداری خاصی دارند؟
این محصولات نیاز به نگهداری خاصی مانند چوب طبیعی ندارند به همین دلیل نگهداری آسانی دارند و طول عمر این محصولات نسبت به چوب طبیعی بسیار بیشتر می باشد.
ویژگی های مهم چوب پلاست؟
این محصولات در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی تا حد زیادی دارای مقاومت هستند و در برابر نفوذ حشرات، قارچ و کپک دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.
از نظر قیمتی نیز قیمتی مناسب و مقرون به صرفه دارند و خرید آن ها در تعداد بالا دارای توجیه اقتصادی می باشد.