دیوار پوش پی وی سی در نوشهر

 در نوشهر،دیوارپوش پی وی سی یکی از انواع دیوار پوش چوب پلاست می باشد . از پنل هایی پلیمری با چوب پلاست که با قرارگیری در بستر دیوار و همچنين سقف می توانند نما و ظاهر یک سازه را از چهره ای خشک و بی روح به فضایی زیبا و مسرت بخش تبدیل کنند. خوشبختانه امروزه به واسطه ی طرح های بسیار زیادی که این قطعات دارند عملاً پاسخگوی هر نوع ذوق و سلیقه ای خواهند بود. موضوع دکوراسیون در بطن خود از چندین عامل مهم تاثیر می پذیرد. شما می توانید در محیط مورد نظر خود از وسایل دکوری جهت ایجاد یک فضای لوکس و مجلل استفاده کنید اما همان طور که گفته شد این تنها یک عامل تاثیر گذار می باشد.از مزایای دیوار پوش پی وی سی در دکوراسیون داخلی می توان به اجرای سبک سازی آن و جلوگیری از اتلاف انرژی  و اهمیت زیبایی در دکوراسیون داخلی ساختمان اشاره کرد.

553

قیمت پی وی سی دیوار در نوشهر

از ارزان ترین دیوار پوش ها یم توان به دیوار پوش ام دی اف و پی وی سی اشاره کرد و به خاطر حمل آسان و قابلیت انعطاف پذیری بالا از قیمت پایین تری نسبت به سایر دیوار پوش ها دارد.البته لازم به ذکر است که دیوار پوش های چوب پلاست بسته به تغییر مترایل و پیشرف انها در دوره های مختلف دارای قیمت های متفاوتی می باشد و نمی توان برای انها قیمت ثابت و مشخصی در نظر داشت.

انواع دیوار پوش پی وی سی در نوشهر

از انواع دیوار پوش پی وی سی می توان به دیوارپوش پی وی سی طرح چوب و دیوارپوش با طرح سه بعدی، دیوار پوش با طرح سنگ ، دیوار پوش های پی وی سی تک رنگ اشاره کرد که در طرح و تنوع مختلف می توانید در نوشهر با ارزان ترین قیمت ها انها را تهیه نمایید.
دیوار پوش های طرح چوب در ناحیه دیوارها نیز از پوشش های با طرح چوب استفاده کند. اصولاً طرح هایی که دارای ظاهر چوب طبیعی هستند می‌توانند دکوراسیون محیط را تا حد بسیار بالایی متحول کنند.
دیوار پوش های طرح سه بعدی، در واقع این نوع از طرح ها دارای عمق تصویر بسیار بالای هستند و به جهت داشتن اشکال هندسی مختلف و برجسته در سطح خود چشم هر بیننده ای را به خود مجذوب خواهند کرد.دیوار پوش های طرح سنگ که نسبت به دیوار پوش های چوبی قیمت گران تری دارند، نوع این  دیوارپوش پی وی سی برای ظاهر سنگ استفاده می‌شود تا حد بسیار بالایی نزدیک به واقعیت می باشد.
دیوار پوش های ساده و تک رنگ، هیچگونه طرح خاصی ندارند و فقط به صورت تک رنگ ساخته می شوند. البته ظاهر ساده آنها را نباید دست کم بگیریم و نسبت به طرح های پیچیده هیچگاه از طرح ان خسته نمی شویم.اگر می خواهید دیوار پوش منزل خود را با کمترین هزینه و بودجه مناسب و با تضمین کیفیت تهیه نمایید بهتر است با کارشناسان ما در مجموعه ایساتیس دیزاین با نماینگی ما در نوشهر در ارتباط باشید تا انها شما را در زمینه انتخاب محصول یاری کنند.

نصب دیوار پوش پی وی سی در نوشهر

نصب دیوارپوش پی وی سی در مدت زمان کوتاه و به راحتی انجام می شود که حرفه ای ترین نصابان ما می توانند ان را به طور دقیق و مطمئن برای شما نصب نمایند.
نواع دیوارپوش پی وی سی بوسیله پیچ و مهره ها به یکدیگر متصل می شوند که نصاب باید بتوانند به خوبی قسمت های نر و ماده را بر روی یکدیگر قرار دهد که دیوارپوش ها در مقابل ضربه و یا هر فشار دیگری مقاومت بالایی داشته باشند. گاهی نیز برای افزایش میزان مقاومت نیاز است تا دیوارپوش ها به میزان کمی خم شوند. از سویی هم شیارهای دیوارپوش های پی وی سی باید به طور مناسب در کنار یکدیگر قرار بگیرند و در پایان از نحوه صحیح کنار هم قرار گرفتن آن ها، اطمینان حاصل کرد.