طراحی روف گاردن با چوب

طرحی روف گاردن با چوب پلاست در مجموعه ایساتیس دیزاین با قیمت مناسب انجام می پذیرد. سایر المان های محوطه سازی چوب پلاست روف گاردن از جمله نما، کفپوش، آلاچیق، نیمکت، آتشدان و ... با استفاده از متریال چوب پلاست با کیفیت در مجموعه ایساتیس دیزاین طراحی و اجرا می شود. جهت مشاهده ی پروژه های اجرایی این مجموعه در زمینه چوب پلاست در شهر های مختلف به بخش پروژه های اجرایی مراجعه نمایید. همچنین جهت مشاوره و طراحی و اجرای سازه های مختلف چوب پلاست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

روف گاردن پشت بام

چوب یکی از پرکاربرد ترین مصالح در محوطه سازی و طراحی روف گاردن یا بام سبز می باشد اما چوب طبیعی در طول طولانی مدت دچار شکستگی، پوسیدگی و ... می شود. چرا که چوب طبیعی مقاومت کافی در برابر انواع شرایط آب و هوایی از جمله برف و باران را ندارد. چوب پلاست راه حل این مشکل است. چوب پلاست هم بسیار شبیه به چوب طبیعی بوده و همچنین ضد آب و رطوبت است و در برابر انواع شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی دارد. مقاومت و دوام و طول عمر بالای چوب پلاست باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری آن می شود. همچنین این متریال از قیمت مناسب تری نسبت به سایر متریال برخوردار است.
 
 
طراحی روف گاردن با چوب

روف گاردن ساده

از مهم ترین جنبه های طراحی روف گاردن ایجاد فضایی برای نشستن در محیط و استراحت کردن است. یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی مبلمان استفاده از متریال نوین و با کیفیت چوب پلاست یا چوب پلاستیک است. از مهم ترین مزایای استفاده از مبلمان فضای باز ساخته شده از متریال چوب پلاست دوام و مقاومت و طول عمر بالای آن ها در برابر انواع شرایط جوی است. مبلمان فضای باز چوب پلاست به دلیل وزن کم به راحتی جابه جا می شوند و در صورت نیاز به تغییر دکوراسیون کار شما را بسیار راحت می کنند. به طور کلی از مزایای استفاده از متریال چوب پلاست در اجرای المان های محوطه سازی روف گاردن می توان به عوامل زیر اشاره کرد:
  •  تنوع در طرح و رنگ
  • مقاوت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
  • عدم آسیب توسط حشرات و عوامل¬ طبیعی
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • سبک بودن و ...

طراحی روف گاردن کوچک

برای طراحی روف گاردن کوچک بهتر است کمتر به جزئیات فضا سازی اشاره شود و بیشتر از تجهیزاتی استاده شود که بسیار وجودشان در فضای پشت بام اهمیت دارد.
برای محوطه سازی فضاهای بازی از جمله روف گاردن از سازه هایی از جمله آلاچیق ها، تخت های چوبی برای نشستن ، فلاورباکس های گل که فضای پشت بام را زیبا تر جلوه می دهد، استفاده می شود. پرگولا ها سازه ای به عنوان سایه بان بوده که باعث ایجاد سایه ای دلچسب در روز های آفتابی در روف گاردن می شود. این سازه ها به دلیل داشتن سقفی مشبک و ایجاد نیم سایه یکی از سازه های محبوب و کاربردی در روف گاردن محسوب می شوند. بهترین متریال برای ساخت پرگولا چوب پلاست است.  شرکت ایساتیس دیزاین نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس می باشد و تولید کننده چوب پلاست جهت نمای ساختمان، انواع کفپوش دور استخر، روف گاردن، سازه های چوبی (آلاچیق و پرگولا) و ... در کرج و تهران می باشد. ایساتیس دیزاین تولید کننده انواع محصولات چوب پلاست شما را در خرید سایر المان های تولیدی چوب پلاست با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه یاری می کند.  

 سوالات متداول 

آیا زیرسازی برای پروژه های چوب پلاست ضروری است ؟
کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر از بین رفتگی می شود.
آیا چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات دارای مقاومت می باشد؟
اگر این محصولات طبق استاندارد تولید شوند می توانند در برابر نفوذ حشرات تا حد زیادی دارای مقاومت بسیار بالایی باشند.
طول عمر محصولات چوب پلاست به چه صورت می باشد؟
این محصولات اگر به صورت استاندارد تولید شوند می توانند تا 20 سال دارای کاربرد باشند.
تفاوت چوب پلاست با چوب طبیعی؟
چوب پلاست دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر نفوذ حشرات و عوامل محیطی می باشد و هزینه نگهداری این محصولات نسبت به چوب طبیعی بسیار پایین تر می باشد.