لیست قیمت روف گاردن پشت بام

لیست قیمت روف گاردن پشت بام بسته به متریال چوب پلاست و تجهیزات استفاده شده در روف گاردن مشخص می شود.
لیست قیمت چوب پلاست روف گاردن در بازار های مختلف متفاوت است.هرچه کیفیت محصول استفاده شده بیشتر باشد و یا از متریال متنوع و گران ویژه ای بهره بگیریم،قیمت نهایی چوب پلاست روف گاردن افزایش خواهد داشت.

محاسبه قیمت آلاچیق روف گاردن

هزینه قیمت آلاچیق از نظر اقلام،ابعاد و متریال و پروفیل استفاده در آلاچیق ها متغییر است.
هرچه متریال چوب پلاست  استفاده شده در ساخت آلاچیق ها بیشتر و با دوام تر باشند،در نتیجه باعث افزایش قیمت چوب پلاست روف گاردن خواهد شد.همچنین،هزینه جابه جایی و نصب تاسیسات هم روی قیمت نهایی روف گاردن تاثیر بسزایی دارد.
البته این موضوع هم باید متذکر شد که با توجه به نوسانات بازار خرید و عرضه محصولات متنوع،اگرچه قیمت ها ثابت نیستند و بنا به متریالی که هر سری بر روی چوب پلاست روف گاردن افزوده می شود،اما لیست قیمت چوب پلاست روف گاردن پشت بام،به نسبت قیمت چوب طبیعی که بر روی پشت بام ها استفاده می شود،تازه آن هم با مشکلات رطوبتی و باران و تغییر شکل چوب همراه است،قیمتی مقرون به صرفه است.پس چوب پلاست روف گاردن با قابلیت ضدآب و ضد حرارت از نظر کیفیت و قیمتی از سایر محصولات چوبی مناسب تر و اقتصادی تر است.
 
553

فروش محصولات روف گاردن پشت بام

فروش اکثر محصولات روف گاردن پشت بام،در شهر های مختلف به خاطر اینکه از جنس چوب پلاست هستند،جز فروش های ویژه و پر طرفدار بین مشتریان مجموعه ایساتس دیزاین است و تاکنون بازخورد و نتیجه مطلوب خود را از بین مشتریان خود کسب کرده است.
چوب پلاست روف گاردن علاوه بر جلوه زیبایی به که به پشت بام و یا خانه های شیروانی دار می دهد،در زمان بارش برف و باران،از مشکلات رطوبتی در امان است.
چوب پلاست روف گاردن یا روف گاردن شت بام در شهر های مختلف،متل قو، عباس آباد،چالوس،کلاردشت و کلار آباد و از همه مهم تر در نمایندگی نوشهر در بین مشتریان خود موفقیت کامل در عرضه محصولات را داشته است و مشتریان با رضایت کامل از محصولات چوب پلاست روف گاردن یا پشت بام بهره مند شدند.

هزینه اجرای بام سبز

هزینه اجرای بام سبز با توجه به اقلام ، متریال مصرفی ، ابعاد متفاوت است قیمت نهایی محصول چوب پلاست روف گاردن.بسته به کیفیت پروفیل و متریالی که برای ساخت چوب پلاست روف گاردن استفاده می کنیم مشخص می شود. 
تجهیزات جانبی استفاده شده در روف گاردن یا همان روف پشت بام،از عوامل تاثیرگذار بر روی اجرای عملیات روف گاردن است و امکاناتی مثل،آلاچیق، مبلمان، آبشار های نمادین و غیره..بر نتیجه هزینه و بودجه ای که می خواهیم صرف زیبایی و جلوه چوب پلاست روف گاردن پشت بام خود کنیم اثرگذار است.

فروش محصولات روف گاردن

فروش محصولات روف گاردن از جنس چوب پلاست،یکی از بهترین عوامل فروش روف گاردن در ایران است.محصولات چوب پلاست روف گاردن، در شهرهای مرطوب به خاطر بارش برف و باران و تگرگ در برابر عوامل محیطی پایدار است و عایق سرما و رطوبت است. لذا در شهرهای رطوبتی از محبوبت ویژه ای برای عرضه چوب پلاست با قیمت مقرون به صرفه شده است.

مطالب مرتبط : چوب پلاست روف گاردن