فروش چوب پلاست نبشی

یکی از پرطرفدارترین انواع کامپوزیت چوب پلاست، چوب پلاست نبشی می باشد. چوب پلاست نبشی بر روی پله ها و کنج هایی که نوک تیز دارند استفاده می شود. برای خرید چوب پلاست نبشی می توانید با کارشناسان ما در مجموعه ایساتیس دیزاین تماس حاصل نمائید.
 فروش چوب پلاست نبشی با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه عرضه می گردد.

چوب پلاست نبشی چیست

برای تولید این چوب پلاستیک معمولاً از روش اکستروژن ترمو پلاستیک استفاده شده و حتی در مواردی اندک از تزریق پلاستیک استفاده می‌شود. در گذشته خاک اره یا براده‌های چوب طبیعی به کار رفته برای تولید محصولات کامپوزیتی پایه‌ای غیر سلولزی داشتند. معمولاً از چوب پوست بادام زمینی، کاه یا نی و بامبو استفاده می‌شد. اما در حال حاضر محصولات جدید چوب پلاست از چوب درختان پهن برگ و سوزنی مانند کاج، بلوط، سنوبر و چنار ساخته می‌شوند.
محصولات چوب پلاستیک بسیار ظاهر زیبایی دارند و به طور معمول به عنوان کفپوش در فضاهای اطراف استخر، مسیرهای لابه‌لای درختان در حیاط و فضای رو باز متریال بسیار خوبی هستند. به همین دلیل در بسیاری از رستوران‌های روباز و فودکورت‌های دارای روف گاردن و فضاهای تفریحی لاکچری از نبشی چوب پلاست استفاده می‌شود. 

 
فروش چوب پلاست نبشی

قیمت چوب پلاست نبشی

با توجه به اینکه چوب پلاستیک از خاک اره و پلی اتیلن تشکیل شده است، از آن محصولات فراوانی مشابه با چوب طبیعی می‌توان تولید کرد. با اینکه چوب پلاست مانند اسفنج آب را به خود جذب می‌کند، ولی در مقابل پوسیدگی و خوردگی مقاوم است.همچنین در دمای بالا برخلاف چوب طبیعی در مقابل سوختگی، خمیدگی و تغییر فرم از خود استقامت فراوانی نشان می‌دهد. نبشی چوب پلاست را هم می‌توان در فضای داخلی و بیرونی ساختمان‌ها استفاده نمود.

نبشی چوب پلاست ارزان

نبشی چوب پلاست به طور معمول ۴ در ۴ سانتیمتر است و از جنس چوب پلاستیک یا چوب پلاست ساخته می‌شوند. گاهی در طول ۳ متر یا حتی کوتاه‌تر تولید می‌شود. کاربرد نبشی چوب پلاستیک بیشتر برای لبه پله‌ها یا جاهایی است که کنج قائم دارند و همچنین لبه قاب است.
نبشی چوب پلاست بیشتر مواقع در زوایای دیوار و انتهای پله و دیوار، لبه ها و کنج دیوار و پله بکار می رود. همچنین در مواقعی که امکان فارسی‌بُر کردن پروفیل یا نبشی وجود ندارد، از نبشی چوب پلاستیک استفاده می‌گردد.
مجموعه ایساتیس دیزاین که نمایندگی فعال برند دایاکس را نیز دارد با فروش نبشی چوب پلاست با بهترین کیفیت و قیمت در بازار، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

سوالات متداول

چوب پلاست چیست؟
چوب پلاست یک نوع کامپوزیت پلیمری می باشد که ترکیبی از ذرات چوب و پلاستیک است. ترکیب چوبی آن می تواند شامل انواع مختلفی از الیاف لیگنوسلولزی مانند چوب، پسماند کشاورزی، بامبو و… باشد و همچنین ترکیبات پلیمری آن نیز پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پی وی سی و… باشد.
آیا چوب پلاست نیاز به نگهداری دارد ؟
چوب پلاست هیچگونه نیازی به نگهدارنده های پوشش ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد و اقلیم مناسب کاملا پایدار می باشد.
آیا این سازه های نیاز به نگهداری خاصی دارند؟
کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به آسیب می شود.
پس از چه مدت محصول سفارش داده شده به دست مشتری می رسد؟
مدت زمان تحویل ای محصولات زیبا و کاربردی به موجودی انبار، نوع سفارش، مقدار سفارش و… بستگی دارد. ولی معمولا مدت زمان زیادی نمی برد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
این محصولات می تواند به آسیبی به محیط زیست وارد کند؟
خیر این محصولات از قطع بی رویه درختان جلوگیری می کند و به دلیل استفاده پلیمر و پلاستیک های قابل بازیافت این محصولات، محصولی سبز نامیده می شود.