فروش چوب پلاست نیمکت

فروش چوب پلاست نیمکت، نیمکت چوب پلاست، طراحی، ساخت و اجرای صندلی و نیمکت های چوبی جزئی جدایی ناپذیر در محوطه سازی می باشد. در ساخت نیمکت و صندلی های فضای باز باید به نوع متریال و قیمت آن توجه کرد متریال ساخت نیمکت و صندلی فضای باز باید از مواد مقاوم  در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت ، گرد و غبار و گرما باشند از طرفی بحث هزینه در ساخت این بخش از مبلمان شهری همواره مطرح بوده است.
به همین منظور تیم طراحی و فنی ایساتیس دیزاین با استفاده از چوب پلاست اقدام به طراحی و ساخت نیمکت و صندلی چوب پلاست در محوطه فضای باز باغ و ویلا نموده است. جهت استعلام قیمت دقیق نیمکت و صندلی چوب پلاست می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. 

 
فروش چوب پلاست نیمکت

نیمکت  چوب پلاست

نیمکت و صندلی از اجزای اصلی مبلمان فضای باز هستند. نوع طراحی و جنس نیمکت و صندلی های فضای باز تاثیر زیادی در زیبایی بصری و ایجاد حس آرامش برای افراد در محیط دارد. استفاده از متریال مقاوم و در عین حال زیبا با تنوع طرح بندی می تواند اجرای نیمکت و صندلی های شهری را به یک پروژه موفق تبدیل کند  نیمکت و صندلی چوب پلاست یکی از بهترین گزینه ها برای چیدمان فضای باز است 
مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، ارائه دهنده انواع نیمکت و صندلی چوب پلاست در کرج می باشد به راحتی می توانید با یک تماس نیمکت و صندلی چوب پلاست را تهیه نمایید   کلیه فرآیند طراحی و ساخت صندلی و نیمکت چوب پلاست توسط تیم اجرایی ایساتیس دیزاین انجام می شود  این محصولات چوب پلاستیکی در انواع مختلف تولید شده که محصولات ارائه شده در این مجموعه از بهترین نوع آن می باشد  نیمکت و صندلی چوب پلاست می تواند گزینه مناسبی برای یک باغ و حیاط باشد   

چوب پلاست 

چوب پلاست ترکیبی از فیبر ، خورده چوب و مواد شیمیایی خاص است که کامپوزیت چوب هم نامیده می شود. در ساخت ترکیب چوب پلاست می توان بجای خورده چوب از مواد جایگزینی مانند بامبو ، علف های هرز مقاوم و کاه به جای خورده چوب استفاده کرد. امروزه در  بازار انواع میز و صندلی چوبی از نوع صندلی فضای باز وجود دارند، که از مرغوبیت چوب پلاست در ساخت آن استفاده شده است  در حال حاضر شرکت ایساتیس دیزاین با عرضه با کیفیت ترین چوب پلاست اقدام به فروش این محصولات نموده است. جهت کسب اطلعات بیشتر همین حالا با کارشناسان تیم حرفه ای ما تماس حاصل فرمایید. 
 

مزایای استفاد از چوب پلاست  نیمکت   

مزایای استفاده از چوب پلاست در ساخت نیمکت و صندلی  فضای باز  
ضد خش بودن سطوح نیمکت و صندلی چوب پلاست 
هزینه کمتر نیمکت و صندلی های چوب پلاست نسبت به انواع جنس چوب 
شستشو و نگهداری آسان نیمکت و صندلی های چوب پلاست 
عایق صوتی و گرما نیمکت و صندلی های چوب پلاست