فروش فلاور باکس چوب پلاست

فروش فلاور باکس چوب پلاست، در انواع و طرح های مختلف توسط مجموعه ایساتیس دیزاین انجام می شوند، چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست به ویژه فلاورباکس های زیبا چوب پلاست را دارید با تیم فروش حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را در کنار تیم مجموعه ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.

مرکز خرید فلاور باکس در تهران

مرکز خرید فلاور باکس در تهران و کرج مجموعه ایساتیس دیزاین می باشد، این مجموعه با سال ها تجربه در تولید انواع محصولات چوب پلاست دارای رزومه ای قوی در تولید این محصولات می باشد برای تهیه این محصولات از مرکز اصلی فروش این محصولات اقدام نمایید تا کیفیت آن ها برای شما ماندگار باشد و تا در هزینه های چرخه نگهداری این محصولات صرفه جویی شود.
از جمله مهم ترین کاربرد های استفاده از فلاورباکس چوب پلاست ایساتیس دیزاین، بام سبز و بالکن، پشت پنجره یا لبه پهن دیوار حیاط، حاشیه باغچه ها و اطراف آلاچیق به صورت منظم و غیر منظم اطراف پرگولا با درختچه های رونده می باشد، زیرا چوب پلاست با توجه به خاصیت مقاومت در مقابل بارش باران و تابش آفتاب و همچنین عدم آسیب پذیری از حشراتی موذی متریالی بسیار مناسب برای استفاده در بام سبز می باشد، از این محصولات نیز عمدتا برای فضا سازی در محیط های شهری نیز به عنوان مبلمان شهری به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.
553

فلاور باکس چوب پلاست

گلدان های چوبی یا فلاور باکس ها بخشی از محوطه سازی پارک ها، ویلاها و ساختمان ها محسوب می شوند، چوب پلاست با ظاهری بسیار شبیه به چوب طبیعی امروزه جایگزین مناسبی برای دیگر محصولات چوبی هستند، چوب پلاست با کارایی و مزایای بهتری نسبت به چوب طبیعی مورد استفاده برای کفپوش، نماپوش، دیوارپوش، آلاچیق و نیمکت و مبلمان های شهری، گلدان های چوبی و ... است.
چوب پلاست به علت مقاومتی که در برابر شرایط نا مساعد هوایی دارد و همچنین طرح و رنگ های متنوعی که دارد گزینه ای مطلوب برای ساخت فلاور باکس می باشد و باید در نظر گرفت که این محصولات با توجه به مقاومت بسیار بالا می توانند گزینه مناسبی برای قرارگیری در مکان های رو باز باشند.

کاربرد مهم فلاور باکس چوب پلاست

این محصولات دارای کاربرد بسیار زیادی می باشند به عنوان مثال فلاور باکس ها در محیط های مانند بام سبز و تراس سبز و.... مورد استفاده قرار می گیرند، چرا که چوب پلاست با توجه به خاصیت مقاومت در شرایط بد جوی و محیطی و همچنین عدم آسیب پذیری از حشراتی مانند موریانه و مورچه متریالی بسیار مناسب برای استفاده در بام سبز می باشد. بهتر است بدانید یکی از کاربرد های اصلی فلاور باکس چوب پلاست در طراحی شهری و مبلمان فضای باز می باشد. می توان گفت گلدان چوب پلاست از عناصر اصلی در طراحی و اجرای بام سبز به شمار می آید. علاوه بر این گلدان ها در روف گاردن باعث ایجاد فضای سبز و زنده خواهند شد که تاثیر به سزایی در تغییر روحیه افراد خواهند داشت جهت تهیه این محصولات در قیمتی مقرون به صرفه و بالا ترین کیفیتی موجود از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین اقدام نمایید.