فروش چوب پلاست در کردان

فروش چوب پلاست در کردان، پروفیل های چوب پلاست دارای رنگ بندی های مختلف و زیبایی هستند. که توسط مجموعه ایساتیس دیزاین در کردان به فروش می رسند. نکته مهم در فروش این محصولات قیمت آن ها می باشد، همیشه قیمت کفپوش چوب پلاست یکی از آیتم‌های اصلی هنگام تهیه آن ها می باشد. برای محاسبه قیمت محصولات چوب پلاست باید به متراژ و مساحت مکان، نوع پروفیل چوب پلاستیک استفاده شده توجه نمود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم حرفه ای ما تجربه نمایید. 

 
553

خرید چوب پلاست در کردان

چوب پلاست یک ماده مصنوعی است که توسط اکستروژن داغ با اتصال ضایعات چوب پودر شده، به یک ماده پلاستیکی ساخته شده از پلیمرها، ایجاد می شود. چوب پلاست ماده جدیدی است که به دلیل مقاومت بسیار زیاد کاربردهای بسیار فروانی به همراه دارد. چوب پلاست برای کفپوش، دیوارپوش، چه در نمای داخلی و چه نمای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد هم در مکان‌های عمومی و هم در مکان های خصوصی و برای تمامی فضاهای باز مانند استخرها و باغ‌ها، بالکن‌ها، تراس‌ها و روف گاردن مناسب می باشد. مجموعه ایساتیس دیزاین یکی از مراکز خرید چوب پلاست در کردان می باشد و متخصصین این مجموعه در نصب انواع کفپوش، دیوارپوش و سقف کاذب چوب پلاست با تجربه و حرفه ای می باشند. 

نمایندگی چوب پلاست در کردان

چوب پلاست از مواد پلاستیکی یا مواد بازیافتی، عمدتاً رزین پلی اتیلن ، پلی استایرن یا پلی وینیل کلراید ساخته می شود. این مواد با پودر چوب ترکیب و طی فرآیندی به چوب پلاست تبدیل می شود. امروزه بهتر است مواد دوستدار طبیعت و قابل بازیافت را انتخاب و خریداری کنید، تا بتوان بعد از سال استفاده دوباره به چرخه بازیافت برگرداننده شوند، بنابراین می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد.
محصولات چوب پلاست دارای کاربرد بسیار زیادی می باشند از جمله نرده ها، مبلمان فضای باز، سایدینگ، آلاچیق، کفپوش، لوور شرکت ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، همواره به مسائل مربوط به حفاظت از محیط زیست پایبند بوده و به دنبال محصولی دوستدار محیط زیست می باشد. شما برای سفارش و دریافت مشاوره در خصوص اجرای، نصب و انواع محصولات چوب پلاست در کردان به عنوان کفپوش، دیوارپوش و نمای ساختمان می توانید با تیم مجرب ایساتیس دیزاین تماس برقرار کنید، تا خریدی کاربردی و بسیار مقرون به صرفه را با تیم ما تجربه نمایید.

مزایای چوب پلاست

استفاده از چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که در ادامه به مواردی از این ویژگی ها اشاره خواهیم نمود:
منعطف بودن چوب پلاست و طراحی آن در هر طرح و شکلی
ضد آب و مقاوم در برابر پوسیدگی
مقاوم در برابر لکه و در برابر بسیاری از مواد شیمیایی 
 تولید شده در طیف رنگی و بدون نیاز به رنگ
غیر قابل شکست و خوردگی در طولانی مدت
مقاوم در برابر حشرات
نسوز و عایق حرارت
دارای قابلیت بازیافت
همراه با ضمانت سازنده