قیمت ویژه نمای چوب پلاست 

نمای چوب پلاست که معمولا در نمای داخل و بیرون ساختمان به کاربرده می شود با قیمت های متفاوت در مجموعه های مختلف درحال عرضه می باشند.قیمت چوب پلاست و چوب ترمو هردو از مصالح ساختمانی مانند بتن و سیمان از قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه تر برخوردار است.هرچه کیفیت متریال استفاده شده در نمای ساختمان بیشتر باشد در نتیجه از قیمت بالا تر برخوردار می باشد.
ارزان بودن این نما یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های آن به شمار می رود. پلاستیک، آرد، الیاف طبیعی و ترمو پلاستیک از جمله موادی هستند که تشکیل دهنده چوب پلاست می باشند. هر یک از این مواد که برای تولید چوب پلاست به کار گرفته می شوند از مواد دیگری ترکیب شده اند. کیفیت آنها باید بسیار عالی باشد تا کیفیت چوب پلاست را بالاتر ببرد. به همین دلیل زمان خرید چوب های متنوع پلاست باید به خوبی کیفیت مواد تشکیل دهنده آنها را بررسی نمایید.
نمای ساختمان چوب پلاست مانع ورود هر نوع اسید و چربی می شود، به همین دلیل باید بدانید که زیبایی آن هرگز از بین نمی رود. این نما در برابر تمامی عواملی که بیرونی هستند مقاومت زیادی از خود نشان می دهد و به همین دلیل طول عمر زیادی دارد. انبساط و انقباض درون این چوب به وجود نمی آید.


553

مطالب مرتبط : چوب پلاست نما

قیمت چوب پلاست سقفی

گاهی اوقات در نمای سقف داخل ساختمان از سقف های کاذب 2 منظوره استفاده می شود که برای جلوگیری از ضربه به نمای سقف ساختمان نصب می کنند.سقف های کاذبی که در نمای ساختمان نصب می شوند می توانند با طرح های متفاوت ساخته شوند که هرکدام از هزینه های منحصر به فردی داراست.
لوور دیوار و سقف قطعات چوبی با ارتفاع زیاد می باشند که به شکل موازی کنار یکدیگر قرار می گیرند. قطعات لوور بر روی دیوار و سقف به شکل پیوسته نصب می شوند و یکی از جدیدترین ایده ها برای دکوراسیون سبک مدرن است.
بطور معمول لوور پوشش چوبی داشته و برای فضاهایی که چوب به عنوان المان اصلی در دکوراسیون به کار برده شده است، ایده آل می باشد.
لوور چوب پلاست در واقع سبکی از اجرای چوب پلاست در مناطق مورد نظر از نما، کف تا سقف و حتی دیوارهاست. پروفیل چوب پلاست یکی از بهترین جایگزین‌های چوب طبیعی بوده که در این زمینه نیز کاربرد منحصربه فرد خود را نشان داده است. بنابراین می‌توان از این محصول نه تنها در نمای ساختمان که در هر بخش دیگر از فضای باز به سبک لوور استفاده کرد.

قیمت چوب پلاست دیواری

گاهی اوقات از چوب پلاست دیواری به عنوان دیوارپوش چوب پلاست یاد می شود. دیوارپوش چوب پلاست از جدیدترین المان‌ ها در معماری ساختمان‌ ها و خانه ‌ها محسوب شده که برای دیوار نیز یک پوشش با کیفیت و مناسب به شمار می ‌آید. دیوارپوش چوب پلاستیک برای استفاده در مکان‌ های مختلفی مانند : منازل ویلایی ، ساختمان ‌های مسکونی و تجاری ، مراکز خرید ، هتل ‌ها بسیار مناسب بوده چرا که به خلق دکوراسیونی زیبا و متفاوت کمک می ‌کند. به طور کلی دیوارپوش‌ ها با استفاده از متریال‌ های مختلف قابل اجرا هستند که چوب پلاست از محبوب ‌ترین آن‌ ها به شمار می‌ آید. در بسیاری از سبک‌ های جدید و مدرن برای پوشش دیوار در فضای داخلی از چنین محصولاتی استفاده می ‌شود. امروزه پروفیل دیواری چوب پلاست یک متریال محبوب و پرکاربرد جهت دکوراسیون و فضاهای مختلف محسوب شده که روز به روز بر علاقه ‌مندان آن نیز افزوده می ‌گردد.

قیمت تایل چوب پلاست

قیمت تایل چوبی یا همان تایل چوب پلاست را می توانید از مجموعه ایساتیس دیزاین استعلام قیمت بگیرید تا در صورت نیاز بهترین کیفیت تایل چوب پلاست را خریداری نمائید. قیمت تایل چوبی با توجه به پارامتر های مختلف، متفاوت عرضه می شود.
تایل چوب پلاست به قطعات پروفیل توخالی و توپر گفته می‌شود که به ‌عنوان روکش و با هدف ایجاد ظاهر چوبی در کف ساز ها و نمای ساختمان‌ها به کار می‌رود. این محصول با ویژگی‌های منحصر به ‌فردی که دارد و شعار به‌کارگیری فرآورده‌های مصنوعی به جای چوب، از آسیب به محیط‌ زیست پیشگیری می‌کند. استفاده بی‌رویه از فرآورده‌های چوبی در مصالح ساختمانی و دکوراسیون و خطر قطع بی‌رویه درختان، سازندگان را به سمت کاربرد هوشمندانه پروفیل‌های ترکیبی چوب و پلاستیک سوق داده ‌است.