قیمت ویژه چوب پلاست کف

چوب پلاست کف با استفاده از زیر ساز های محکم و با دوام بر روی کف ساز های ساختمان نصب می شود که هرچقدر که از متریال با دوام تر و مقاوم تر استفاده شود در نتیجه بر قیمت نهایی آنه اثربخش خواهد بود.در بعضی قسمت های کف حیاط ساختمان ها،کف کاذب نصب می کنند تا هم نما و زیبایی بیشتری داشته باشد و هم اینکه از کف اصلی محافظت کند.
قیمت کف کاذب با توجه به متریالی که دارد، برآورد می‌شود و چوب پلاست از جمله متریال‌های مرغوبی است که به عنوان عایق کف هم شناخته می‌شود و این نمی‌تواند ویژگی کمی باشد. عایق بودن کفی که به صورت کاذب مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند در برابر سرما و گرما سازه را به بهترین شکل ممکن حفظ کند. با این حساب این ویژگی هم جزء ویژگی‌های فوق‌العاده ایده آل به شمار می‌آید.
 
553

قیمت تایل چوب پلاست

قیمت چوب ترمو تحت تأثیر یک مجموعه عوامل قرار دارد که در نهایت تشکیل می‌ دهند. یکی از اصلی‌ ترین عوامل تعیین کننده قیمت، نوع چوب استفاده شده برای تولید ترمووود است. چوب‌ هایی با ویژگی‌ های خاص مانند مقاومت بالا به عوامل محیطی یا ظاهر جذاب‌ تر، معمولاً به هزینه بیشتری در مراحل تهیه و فرآوری همراه هستند، که این می‌ تواند قیمت را افزایش دهد.
عملیات ترمووود کردن نیز به عنوان یکی از عوامل مهم در تشکیل قیمت مطرح است. فرآیند ترمووود به هزینه تجهیزات و انرژی زیادی نیاز دارد و میزان سرمایه‌ گذاری در این زمینه می‌ تواند تأثیر بزرگی بر قیمت نهایی داشته باشد. همچنین انتخاب روش‌ های خاص ترمووود کردن نیز ممکن است تأثیری در هزینه داشته باشد.
این ماده پلیمری هنگام حرارت دیدن، بدون اینکه در ساختار شیمیایی آنها تغییر به وجود آید، به راحتی ذوب می شود. رزین موجود در گرمانرم در تولید و ساخت انواع گوناگون محصولات پلاستیکی مورد استفاده است. در واقع ترکیبی از چوب پلاست و چوب ترمو می باشد که دوام و پایداری زیادی در برابر عوامل محیطی دارد.نام دیگر ترمو پلاست گرمانرم است. خصوصیات فیزیکی یک گرمانرم بالاتر از دمای انتقال شیشه و زیر نقطه ذوب آن، بدون آنکه تغییر فاز دهد به شدت تغییر می‌کند.
گرمانرم‌ها در دمای بیش از دمای انتقال شیشه‌ای خود، منعطف و شکل‌پذیر هستند. برخی از گرما نرم‌ها زیر دمای انتقال شیشه کاملاً متبلور نمی‌شوند و غالباً برخی یا تمام خصوصیات آمورف خود را حفظ می‌کنند. 

دسته بندی پلاستیک ها

پلاستیک‌ها به‌طورکلی به ۲ دسته ترمو پلاستیک‌ها و ترموست ها تقسیم می‌شوند.
دسته ترمو پلاستیک‌ها درواقع پلیمرهایی هستند که می‌توان آن‌ها را با دادن حرارت مجدداً ذوب کرد، بدون این‌که دارای تغییر شیمیایی شوند این پلیمرها در اثر حرارت به‌راحتی ذوب‌شده و مانند مایعات جاری می‌شوند.
چوب ترمو یا ترمووود، از جنس چوب طبیعی تولید می‌ شود که با اعمال یک فرآیند حرارتی و رطوبتی به آن، ویژگی‌ های فیزیکی و شیمیایی آن تغییر می‌ کند. این فرآیند به منظور بهبود ویژگی‌ های مختلف چوب انجام می‌ شود و در قیمت چوب ترمو بسیار موثر است.

لیست قیمت چوب پلاست کف

اگر بخواهید قیمت فعلی کف ساز های چوبی را در عرصه های مختلقف بسته به کیفیت و ضخامت کلی  آن باید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا انها شما را در زمینه کیفیت و قیمت آگاه کنند. اما به طور کلی لیست قیمت همه محصولات چوبی از جمله کف ساز های چوبی با توجه به نوسانات ارزی بازار از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد.

چوب پلاست ارزان قیمت

چوب پلاست ارزان قیمت به معنای نقص در ساختار محصول نیست بلکه به خاطر تنوع در عرضه محصول و میزان تقاضای بالا از قیمت های ارزان و مقرون به صرفه برخوردار هستند.
بعضی از کف ساز های ساختمان را از ورق پی وی سی می سازند تا در برابر رطوبت و حرارت مقاوم باشند و همچنین در برابر اشتعال زایی آتش و حرارت را از خود دفع نماید.کف ساز های پی وی سی با دوام است. تمیز کردن و نگهداری آن آسان است. این کف ساز ها نسبت به انواع کفی ها نسبت به آب و رطوبت مقاوم است. با این حال، با بارهای سنگین و همچنین توسط اشیاء تیز و سنگین می تواند آسیب ببیند. این کف ساز ها به عنوان یک پوشش کف خانه مسکونی دارای طول عمری حدود 10 تا 15 سال است.قیمت هر کف ساز پی وی سی بسته به رول و ابعادی که در آن به کار برده می شود متفاوت می باشد.