فروش ویژه انواع چوب در نمای ساختمان

فروش ویژه انواع چوب در نمای ساختمان چوب پلاست و چوب ترمو می باشد که از نظر قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر از سایر مصالح ساختمانی مانند بتن و سیمان می باشد.
چوب ترمو به خاطر اینکه از حرارت ساخته شده است در فصول گرم سال از مقاومت بالایی در برابر بالا رفتن دمای هوا از مقاومت و پایداری بالایی برخوردار می باشد.همچنین در فصول سرد سال که رطوبت و بارندگی بسیار است از پوسیدگی و و یخ زدگی نمای ساختمان جلوگیری می کند.چوب های اشباع شده ماندگاری و استواری بیشتری نسبت به چوب ها طبیعی دارند زیرا طول عمر بالاتری نسبت به چوب های اشباع نشده دارند برای همین یک گزینه عالی برای پروژه های ساختمانی به شمار می رود.
بسیاری از مهندسان و معماران از چوب ترمو با رقبت و و تمایل بیشتری استقبال می کنند.
امروزه تمایل به طراحی و استفاده از المان‌های مدرن در زندگی افزایش یافته که بارزترین آنها استفاده از چوب نمای ساختمان ها و ترمووود در طراحی ودکوراسیون داخلی می‌باشد که از طراحی های کلاسیک و سنتی فاصله گرفته است. یکی از ملزومات طراحی مدرن استفاده از متریال‌های مدرن است.استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. بهره بردن از چوب جلوه و زیبایی خاصی به طراحی داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها می‌دهد که به دلیل ماندگاری بالا و انعطاف‌پذیر بودن در طراحی و اجرا مورد توجه معماران و طراحان قرار گرفته است.

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست نما آپارتمان ، چوب پلاست نما

چوب ارزان برای نما

چوب ترمو ارزان برای نمای ساختمان یکی از متریال و پروفیلی می باشد که به خاطر دوام و پایداری ان گزینه مناسب برای نمای ساختمان به شمار می رود.
ترموود در حقیقت فرآیند خشک کردن چوب همراه با بخار آب و گردش هوا بوده که مغز چوب در این فرآیند  تا دمای حداکثر 220 درجه سانتی گراد می رسد. بسته به گونه چوب، رطوبت آن به زیر ۶ درصد رسیده و به دلیل دمای بالایی که به آن وارد می شود، زنجیره های سلولزی می شکند. هم چنین طی این فرآیند اسید موجود در بافت چوب تبخیر گشته و از هرگونه جانور و حشرات میکروسکوپی پاک می گردد.
در مجموع فرآیند فرآوری و تیمار چوب برای تولید ترموود، شیوه های کاملا مختلفی داشته و در آن ها از روغن، بخار آب استفاده می گردد. لازم به ذکر است که در کلیه این فرآیندها، سه مرحله خشک کردن، حرارت دهی و خنک سازی انجام می شود.
هر سایز از چوب های ترموود متناسب با کاربردی که دارند ، در پروژه های مختلف استفاده می شوند.سایز چوب های ترمووود به طور مستقیم با قیمت هر متر مربع چوب ترموود مرتبط هستند.

چوب ترمو برای سقف

سقف ساختمان نیز که نمای دکور داخلی ساختمان به شمار می رود بسیار از اهمیت زیادی در دکور و تزیین نمای ساختمان دارد که گاهی اوقات در سقف کاذب نیز از چوب ترمو استفاده می کنند تا در زمان اشتعال زایی و بالا رفتن دمای ساختمان جلوگیری شود. چوب ترمو در سقف که ماندگاری طولانی مدت دارد حتی در زمان وقوع زلزله از ریزش ساختمان جلوگیری می کند.
نمای ساختمان، چه در داخل ساختمان برای دکوراسیون داخلی و چه در خارج ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سقف، ظاهری کلاسیک و مدرنیته به نمای ساختمان می‌دهد از این ‌رو این روزها از طرفداران زیادی برخوردار است. یکی از انواع سقف که ظاهری بسیار زیبا دارد سقف ترموود است.

قیمت نمای طرح چوب

یکی از پرکاربردترین پوشش‌ چوبی، ترمووود است. در واقع ترمووود در کنار زیبایی و جلوه خاصی که دارد از مقاومت و استحکام بی‌نظیری در برابر پوسیدگی و حشرات برخوردار است که از آن در هر محیطی مانند سقف که نیاز به مقاومت بالای چوب در کنار زیبایی و شکوه ظاهری دارد استفاده می‌کنند.
با توجه به نوسانات ارزی بازار چوب ترمو از قیمت های متفاوتی برخوردار است که این افزایش قیمت در بازار های متفاوت متغیر است.البته چوب ترمو در کارخانه، به دلایلی همچون دست به دست شدن توسط افراد متفاوت و حمل و نقل به مکان های گوناگون، کم تر از بسیاری از شرکت های عرضه کننده ی چوب ترموود می باشد.قیمت هر متر مربع چوب ترموود تایل و استخر نیز به مواردی مثل میزان متراژ درخواستی بسیار وابسته است.