فروش ویژه نمای چوب ترمووود

چوب پلاست و ترمووود امروزه به عنوان یکی از اساسی ترین و مقرون به صرفه ترین نما برای ساختمان به کار می رود که جایگزین مناسبی برای سیمان و بتن به شمار می رود.چوب ترمووود به خاطر اینکه از حرارت ساخته می شود عایق خوبی برای رطوبت و حرارت محسوب می شود.نمای چوب ترمووود برای بسیاری از مهندسان و معماران از گزینه های مناسب به شمار می رود و بسیاری از سازندگان با تمایل بیشتری به اسفاده از چوب ترمو در نمای ساختما استفاده می کنند ، زیرا علاوه بر ویزگی هایی که در بالا مطرح شد عایق خوبی برای دما و اشتعال زایی محسوب می گردد. فروش ویژه چوب ترمو که با تنوع در طرح و اندازه های متفاوت برای شما عزیزان در مجموعه ایساتیس دیزاین تولید و طراحی می گردد و می توانید با قیمت مناسب از مجموعه ما خریداری نمایید.
 
553
مطالب مرتبط : چوب پلاست نما آپارتمان ، چوب پلاست نما

قیمت نمای طرح چوب

به دلایل متفاوتی از جمله تغییر قیمت ارز، متفاوت بودن میزان موجودی آن در بازار، تورم دائما نوسان دارد.البته چوب ترمو در کارخانه، به دلایلی همچون دست به دست شدن توسط افراد متفاوت و حمل و نقل به مکان های گوناگون، کم تر از بسیاری از شرکت های عرضه کننده ی چوب ترموود می باشد.قیمت ترموود تایل و استخر نیز به مواردی مثل میزان متراژ درخواستی بسیار وابسته است.ورق ها کامپوزیت چوب بسته به ضخامت و ابعاد آنها با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند.

چوب ارزان برای نما

اگر بخواهیم اینجا چوب نمای ساختمکان را که نسبت به سیمان و بتن از قیمت پایین برخودار است را برای شما معرفی کنیم،باید بگوییم، نمای ترمووود یا همون چوب نمایی است که طرفداران خاص خودش را دارد و نمایی خاص و منحصر به فرد محسوب می شود. احتمالا یکی از دلایلی که این نما را به نمایی خاص تبدیل کرده است قیمت بالای نمای ترمووود می باشد. این نما به دلیل نوع چوب خاصی که در آن به کار می رود قیمت بالایی دارد.
چوبی که در این نما استفاده می شود خصوصیات رفتاری بسیار بهتری از چوب های معمولی دارد و به همین دلیل است که در نمای ساختمان به کار می رود و دوام و پایداری خوبی دارد. قیمت نهایی نمای ترمووود بر حسب متر مربع محاسبه می شود. قیمت الوارهای چوبی ترمو با توجه به ضخامت آنها تغییر می کند. ضخامت الوار با قیمت آنها رابطه مستقیم دارد و هر چقدر ضخامت کمتر باشد قیمت نیز کمتر خواهد بود.

قیمت پروفیل ترمووود

قیمت چوب ترمو بر حسب شاخه ای و یا متر مربع بسته به ابعادی که در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار می دهید دارای قیمت های متفاوتی می باشد.با وجه به نوسانات قیمت،هرکدام از این پروفیل ها چوب پلاست قیمت های متفاوتی دارند که البته اگر می خواهید در بودجه های خود صرفه جویی نمایید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا آنها محصول ترمووود را با کیفیت عالی و قیمت ارزان به شما عرضه کنند.