فروش ویژه کف کاذب چوب پلاست

فروش ویژه کف کاذب چوب پلاست با متریال بسیار شیک و تجهیزات عالی را می توانید با قیمت های متفاوت و با تضمین بهترین کیفیت ها از مجموعه ایساتیس دیزاین تهیه نمایید.
پوشش و کف سازی مناسب هر مکان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که باید در زمان ساخت به آن اهمیت داده شود. ممکن است برای کف سازی یک محل از متریال ها یا طرح های بسیار متنوعی استفاده شود که هر کدام از کاربرد مربوط به خود برخوردار می باشند و بر این اساس است که انتخاب شده و به کار گرفته می شوند. کف کاذب یکی از این چوب پلاست کف هاست که محیط های اداری کاربرد بسیار زیادی دارد.
برای اینکه بتوانید محصولات کف کاذب چوب پلاست را با قیمت ارزان تهیه نمایید می توانید به طور مستقیم از کارخانه تهیه نمایید.جهت گرفتن استعلام قیمت از محصول چوبی ما می توانید با  کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا آنها برای شما بهترین ها را رقم بزنند.

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست کف

قیمت کف کاذب

کف کاذب چوبی مخصوص اماکن عمومی فضای باز ، استخرها ، پشت بام هتل ها و مجتمع های مسکونی ، رستوران های روباز طراحی گردیده است. امروزه در پشت بام های آپارتمان ها، از سیستم روف گاردن استفاده می کنند.سپس بر روی کف پشت بام از سیستم کف کاذب استفاده می کنند. انواع دیگر کف کاذب روف گاردن نیز مورد استفاده قرار می گیرند ولی در این سیستم فقط شامل پایه پلاستیکی می باشد،چوب پلاست یا بصورت الواری یا در ابعاد کوچکتری روی پایه های پلاستیکی قرار می گیرند.
با توجه به نوسانات قیمت در بازار های متفاوت قیمت ثابتی برای محصولات چوب پلاست کف کاذب در دسترس نیست. اما قبل از انتخاب محصول خود یم توانید با کارشاناسان فروش مجرب ما در ارتباط باشید تا آنها شما را در زمینه انتخاب محصول با کیفیت با قیمت مناسب راهنمایی کنند.

پنل چوبی کف

پنل های چوبی کف به سه دسته تقسیم می شوند که از انواع آن می توان به هسته پانل، رویه نهایی پانل و نوار محیطی لبه پانل می توان اشاره کرد.رویه نهایی پانل بیستر جنبه دکور و تزیینی دارد که نوع تزیینی بودن آن بر اساس در خواست خریدار تعیین می شود.این لایه دارای قابلیت هایی نظیر ضد لغزش، آنتی استاتیک می باشد که برای سیستم کف کاذب یک امتیاز محسوب می شود. هسته پانل بخش اصلی پانل کف کاذب به شمار می رودکه وظیفه مقاومت و باربری تایل ها بر عهده این لایه می باشد.
نوار محیطی لبه پانل هم از جنس پلاستیک پی وی سی و ای بی اس است که هسته اصلی پانل را در برابر رطوبت محافظت می کند وهمچنین مانع وارد شدن ضربه به ساختار آن می شود.

کاربرد چوب پلاست در کف کاذب

از چوب پلاست فقط در دیوار و یا سقف ساختماناستفاده نمی شود، بلکه می توانید با خیالی راحت در کف و به عنوان کف کاذب نیز استفاده کنید و از مقاومت و کیفیت آن مطمئن باشید. چوب پلاست علاوه بر تنوع که می تواند در کف سازی مناسب به شما کمک کند ، با استحکامی که دارد طول عمر سیستم کف شما را بالا می برد و خیالتان را از بابت تعمیرات راحت می کند.
حتی از آن در کف تراس و نرده های پله هم می توانید استفاده نمایید. استفاده از نرده های چوبی امروزه چه برای باغچه روف گاردن و چه برای تراس بسیار متداول شده است و به یک ایده بسیار جدید و شیک تبدیل شده است. پیشنهاد ما این است که به جای استفاده از متریال چوب طبیعی که هزینه زیادی برای شما به وجود می آورد از چوب پلاست استفاده کنید که هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید و هم از یک محصول کاملا مشابه با چوب استفاده نمایید.