چوب پلاست بالکن تهران

چوب پلاست بالکن تهران، چوب پلاست همانطور که از نام آن پیداست ترکیبی از پلاستیک بازیافتی و الیاف چوب است. دو ماده اصلی در محصولات، که منجر به محصولاتی با کارایی بالا می شوند و ظاهر و کیفیت اصلی خود را حفظ می کنند. از محصولات چوب پلاست به دلیل اینکه نصب و نگه داری آسانی دارند؛ در بیشتر کفپوش ها. مانند تراس، بالکن ، دیوار و حتی نمای ساختمان و سقف کاذب و ... استفاده میشود. اگر نیاز به نصب کفپوش چوب پلاست بالکن تهران و کرج دارید با ما در ایساتیس دیزاین در تماس باشید.

کفپوش چوب پلاست بالکن

با افزایش زندگی شهر نشینی ، ساخت تراس یا بالکن ضروری شده است و داشتن یک بالکن خصوصی برای داشتن فضایی آزاد به منظور استراحت و لذت بردن از طبیعت برای افراد لازم است. می توان از چوب پلاست به عنوان کفپوش در برخی از قسمت های ساختمان مانند تراس یا بالکن استفاده کرد. محصولات ساخته شده از چوب طبیعی پس از برخورد با آب به راحتی پوسیده می شوند اما کفپوش چوب پلاست بالکن از نظر مقاومت در برابر آب بهترین مقاومت را دارد. همچنین استفاده از چمن مصنوعی در کنار کفپوش چوب پلاست بالکن علاوه بر زیبایی و داشتن جلوه ای از طبیعت، نگهداری راحت تری نیز دارد. علاوه بر این، چوب پلاست سازگار با محیط زیست است. چوب پلاست به زمان و هزینه های نصب نیز کمک می کند؛ زیرا نیازی به نگهداری خاصی ندارد و همچنین تمیز کردن آن کاملا آسان است. برای خرید و مشاهده محصولات ساخته شده از چوب پلاست بالکن تهران می توانید به سایت ایساتیس دیزاین مراجعه کنید.

 
553

رنگ چوب پلاست بالکن 

کفپوش چوب پلاست بالکن تهران در رنگ های متنوع و دارای بافتی مشابه چوب طبیعی است. در عین حال، ما همچنین می توانیم رنگ را با توجه به سلیقه  مشتریان سفارشی کنیم. رنگ بادوام سطح چوب پلاست، تنوع بالای رنگ ، با قابلیت تداعی حس چوب طبیعی و نیز مقاومت آن، سادگی در حین زیبایی، گزینه ی بسیار مناسبی برای طراحی دکوراسیون داخلی است.

طراحی بالکن با چوب پلاست

هدف از طراحی بالکن ، گسترش فضای داخلی است. با پیشرفت روزافزون کیفیت زندگی، الزامات مردم برای طراحی خانه بیشتر و بیشتر می شود و دکوراسیون بالکن به تدریج به بخشی از دکوراسیون داخلی تبدیل شده است که نمی توان آن را نادیده گرفت. در ساختمان ها نزدیکترین فضا به طبیعت بالکن است. طراحی بالکن آن را به فضایی ویژه برای تماس با هوای آزاد، تنفس بهتر و لذت بردن از منظره تبدیل می کند. اکنون تغییر بالکن نیز رایج است و در سال های اخیر در طراحی بالکن از مواد کامپوزیت چوب پلاست استفاده شده است که راحتی، زیبایی و دوام بالکن را تا حد زیادی بهبود بخشیده و به طور گسترده توسط جامعه شناخته شده است و الهام بخش طراحی جدید بالکن است.

مزایای چوب پلاست بالکن تهران

نگهداری آسان، عمر طولانی و سازگار با محیط زیست از مزایای چوب پلاست بالکن تهران می باشد. چوب پلاست ها جایگزین‌هایی برای چوب‌های طبیعی هستند که به صورت هدفمند ساخته شده‌اند. زیرا چوب پلاست ها در برابر فشارهای آب و هوایی مقاوم هستند و از پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند. کفپوش چوب پلاست بادوام ترین و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری برای فضاهای بیرونی شما است. چوب پلاست جایگزین مدرن تر و محبوب تری برای طرح های چوبی هستند.

مقایسه چوب طبیعی و چوب پلاست

طول عمر 

با حداقل سطح نگهداری محصولات چوب پلاست عمر متوسطی در حدود 25 تا 30 سال دارند. اما محصولات چوب طبیعی یا سنتی به دلیل پوسیدگی سریع و مقاومت کم در شرایط آب و هوایی، ماندگاری کمتری دارند.

تعمیر و نگهداری کم 

محصولات چوب پلاست  نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند و تمیز کردن متناوب آنها در طول سال باعث می شود که از کپک و کثیفی پاک شوند و مانند روز اول زیبا و شیک به نظر برسند. اما چوب طبیعی سخت تر پاک شده و ممکن است به دلیل رطوبت بالا دارای کپک و پوسیدگی شود. صاحبان خانه اغلب محصولات خود را از چوب به چوب پلاست تغییر می‌دهند تا از هزینه‌های نگهداری سنگین جلوگیری کنند. بر خلاف چوب، چوب پلاست نیازی به رنگ‌آمیزی، آب‌بندی یا سنباده‌کاری سنگین ندارد. کفپوش چوب پلاست همچنین در برابر محو شدن رنگ و لکه شدن مقاومت می کند. 

نصب آسان

 کفپوش های چوب پلاست سبک تر هستند و حمل و نقل و جابجایی آنها راحت تر است. محصولات چوب طبیعی در هوای سرد و گرم منبسط و منقبض می شوند، اما کفپوش های چوب پلاست در طول فصول بسیار پایدارتراز چوب هستند. 

مقاوم در برابر لغزش

کفپوش های چوب پلاست در برابر لغزش مقاوم تر هستند اما چوب طبیعی این مزیت مهم را ندارد و برای استفاده در کناره های استخر مناسب نیستند .

سازگار محیط زیست 

کفپوش های چوب پلاست از مواد بازیافتی ساخته شده اند. با این حال، هنگامی که طول ماندگاری کفپوش ها به پایان می رسد، کفپوش های چوب پلاست را می توان بازیافت کرد. در حالی که چوب طبیعی قابل بازیافت نیست.چوب پلاست ظاهر طبیعی تری دارد ؛زیرا چوب را به عنوان بخشی از محتوای خود دارد..

سوالات متداول

چوب پلاست از چه موادی تشکیل شده ؟
چوب پلاست ترکیبی از پودر چوب و پلیمر است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
خمشی چوب پلاست به چه صورت می باشد؟
خمشی چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی بسیار بیشتر است.
کاربرد مهم محصولات چوب پلاست؟
این محصولات دارای کاربرد بسیار زیادی در نما سازی و محوطه سازی می باشند.
آیا چوب پلاست نیاز به نگهداری دارد ؟
چوب پلاست هیچگونه نیازی به نگهدارنده های پوشش ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد و اقلیم مناسب کاملا پایدار می باشد.