نمای چوب ترمووود

امروزه در نمای ساختمان از چوب پلاست و چوب ترمو که نسبت به سایر مصالح ساختمانی از هزینه کمتری برخوردار می باشد استفاده می گردد. افراد برای انتخاب هر ساختمانی و ایجاد ارتباط با آن، قبل از درگیر شدن با عملکرد، توجه ویژه‌ای به نمای ساختمان دارند. 
این به این معناست که انتخاب مصالح و متریال مناسب اهمیت عمده‌ای در جذب مخاطب دارد. نمای چوب ترمووود یکی از به‌روز ترین و پر مخاطب‌ترین مصالح امروزی است.
بعد از انجام فرآیند ترمو بر روی چوب، تبادل حرارت آن با محیط به شدت کاهش می‌یابد و این قوام گرفتن باعث ثبات در ابعاد چوب می‌شود.
این نوع از متریال ها هم در دکوراسیون داخلی و هم در نمای خارجی کافی شاپ و رستوران هم در کف و هم در سقف و هم در دیوار ها و حتی در مبلمان این نوع فضاها می تواند فضای مربوطه را بسیار خاص گرداند.
 
553
مطالب مرتبط : چوب پلاست نما آپارتمان ، چوب پلاست نما

قیمت نمای چوبی ویلا

نمای ترموود نمایی است که امروزه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. چوب به کار رفته در نمای ترموود با چوب های معمولی تفاوت های بسیاری دارد. یکی از دلایل پر طرفدار بودن آن را می توان ویژگی های خاص ترموود در زمان تولید بیان نمود که به سبب آن دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت و شکنندگی و ضربه بوده و همچنین با توجه به مراحل تولید آن اجازه ورود حشرات را نیز به درون خود نمی دهد. و این امر موجب دوام بالا و پایداری بیشتر این نما می شود.
برای اطلاع داشتن از قیمت دقیق و به روز چوب ترموو در نمای ساختمان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا آنها شما را راهنمایی دهند.چوب ترمو مانند سایر متریال دیگر از کیفیت های متنوعی برخوردار است و بسته به کیفیت متنوع آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد.   

قیمت اجرای نمای چوب ترمووود

ترمووود یک محصول وارداتی است و طبیعتا تمامی عواملی که بر روی قیمت محصولات وارداتی تاثیر بگذارند بر قیمت چوب ترمووود هم تاثیرگذارند.
در کل، نمای چوبی یک نمای گران و لوکس برای ساختمان‌ها به شمار می‌آید و نسبت به چوب پلاست از هزینه بالاتری برخوردار می باشد.اما از سایر مصالح ساختمانی که دوام و پایداری در برابر عوامل محیطی ندارند دارای هزینه پایین و مقرون به صرفه می باشد.

نمای ساختمان با چوب ترمووود

از ویژگی های منحصر به فرد ترموود در نمای چوبی می توان به مقاومت بالای آن در برابر ورود حشرات و پوسیدگی، مقاومت در مقابل ضربه و حرارت، پایداری و دوام بالای آن به نسبت چوب های معمولی، طول عمر بالای آن اشاره نمود. چوب ترموود را می توان به راحتی نصب کرد.همچنین استفاده از ترموود در نمای چوبی عایق خوبی در برابر صدا نیز به شمار می آید. اجرای نمای ترموود بسیار آسان است. اما مانند سایر نماها باید زیر سازی های لازم برای آن تشکیل نمایید. به منظور بهبود کیفیت نمای ترموود، نصب و اجرای آن را در مرحله آخر انجام می دهند. نصب و اجرای ترموود بر روی سطوح سیمانی و چوبی و بتنی بسیار آسان و راحت است. اما برای نصب بهتر و با کیفیت تر آن باید یک سری محاسبات انجام شود. در اجرا و نصب نمای ترموود، از روش میخ زنی استفاده می شد.