ضخامت تایل چوب پلاست

ضخامت تایل چوب پلاست در محصولات چوب پلاست متفاوت است و بر اساس ابعاد کاربردی آنها در نظر گرفته می شود.
یک سری پروفیل وجد دارد که بر اساس بخش بندی آنها به 2 دسته تقسیم می شوند که یکی توپر و دیگری پروفیل های تو خالی است.
از پروفیل هایی بهره مند می شویم مثل لوور چوب پلاست،نبشی پروفیل چوب پلاست،تایل یا موزاییک چوب پلاست،کفپوش چوب پلاس، نما و دیواره های داخلی و خارجی و پروفیل های مبلمان و سازه چوب پلاست  که هر کدام از این ها در بخش های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید تایل چوب پلاست

تایل چوب پلاست یا همان ورق هایی که از چوب و پلاستیک ساخته می شوند را میتوانید از همین سایت ما از طرق اینترنتی سفارش دهید.
یا از طریق تماس تلفنی از قمیت فعلی بازار مطلع شوید تا کارشناسان فروش ما محصولات با کیفیت و قیمت مناسب با سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسانند و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.
برای تعیین قیمت محصولات نمی توان قیمت ثابتی تعیین و مشخص کرد که الته متریال و پروفیل مصرفی در آنها بسیار در تعیین قیمت موثر هستند و لذا فروشندگان نقشی در تعیین قیمت ها ندارند.
فقط می توانند به شما محصولات با کیفیت و قیمت های نزولی و مقرون به صرفه عرضه کنند و با عزیزان با خیال راحت و رضایت کافی از استفاده محصولات تایل چوب پلاست ما بهره مند شوید.

 
553

ضخامت تایل کناف

 ورق یا تایل کناف چوب پلاست با ضخامت ml 5/ 9 

ورق کناف با ضخامت 9.5 میلی‌متر، یکی از انواع ورق کناف است که برای پوشش سقف‌های داخلی ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این سایز ورق کناف به دلیل ضخامت مناسب خود، برای پوشش سقف‌های داخلی ساختمان‌های مسکونی و تجاری مناسب است.
 ورق کناف با ضخامت 9.5 میلی‌متر، دارای ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر آتش سوزی، عدم جذب رطوبت، مقاومت دربرابر پوسیدگی و ساختار صاف و قابلیت شکل‌دهی است.
از دیگر مزایای استفاده از ورق کناف با ضخامت 9.5 میلی‌متر،سهولت در نصب و نگهداری آن است؛ همچنین این ورق کناف می‌تواند به عنوان مخفی‌کننده سیم‌های برق و لوله‌های آب و گاز و غیره عمل کند و به بهبود ظاهر سقف داخلی کمک می‌کند.

ورق یا تایل کناف با ضخامت  5/ 12

از پرکاربردترین و رایج‌ترین ابعاد ورق کناف می‌توان به ورق 12.5 اشاره کرد. ورق کناف با ضخامت 12.5میلی‌متر، به صورت ورق‌های بزرگ در بازار موجود است. این ورق به دلیل ضخامت بالا و ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر آتش سوزی، عدم جذب رطوبت،مقاومت در برابر پوسیدگی و ساختار صاف و قابلیت شکل‌دهی، برای پوشش سقف‌های داخلی ساختمان‌های مسکونی و تجاری مناسب است.

خرید تایل  سقفی

تایل های سقفی از ورق های نازک یا ضخیم ساخته می شود.مشخصاتی که یک تایل سقفی زخیم دارد به شرح زیر می باشد .
  •  با روش گرم کردن مونومر وینیل کلراید که خود دارای یک راکتور است،ساخته می شود.  
  • به صورت تایل و یا هم پنل های گوناگون تولید  شوند. استاندارد و دارای عمر طولانی می باشند . دارای مقاومت بالا و استحکام عالی هستند.