ضخامت انواع چوب در نمای ساختمان

ضخامت چوب ترمو و چوب پلاست نما بسته به متریال به کار رفته در آن از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد که در بازار های متفاوت این قیمت متغیر می باشد و اگر قصد تهیه بهترین متریال برای نمای ساختمان را دارید می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.
از چوب پلاست و چوب ترمو نه تنها در فضای بیرونی برای ساخت نما استفاده می شود ، بلکه کاربردهای گسترده ‌ای در ساخت اجزای مختلف دکوراسیون داخلی نیز دارد و می توان با استفاده از آن دکوراسیون های لوکس و جذابی را تولید کرد. با توجه به کاربردهای گسترده ای که این چوب دارد باید به این نکته نیز توجه داشت که هر کدام از بخش های یک ساختمان به نوع خاصی از ترمووود از نظر ابعاد و اندازه و ضخامت نیاز دارند و برای هر بخش باید ضخامت های مناسبی را مورد استفاده قرار داد. این ضخامت ها بر اساس استانداردهای مشخص روز دنیا تعیین می‌ شوند و برای هر پروژه ای نیز متفاوت هستند.

553

ضخامت ترمووود کف

کف ساختمان در زمان های نصب از ضخامت های متفاوتی برخوردار می باشد که هر چه ضخامت چوب ترمو استفاده شده درپروژه های ساختمانی بیشتر باشد در نتیجه در زمان های طولانی تری عمر مفید خواهد داشت و دوام و پایداری بیشتر ی در ساختمان برقرار خواهد شد.برای نصب چوب ترمو در کف ساختمان لازم به زیرسازی های مقاوم و پایداری می باشد تا از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست و چوب ترمو جلوگیری شود.فقط باید دقت شود تا پروفیل های چوب پلاست هرگز به هم نچسبد.
ترموودها در ابعاد و ضخامت گوناگونی تولید می شوند که برای اهداف مختلف مورداستفاده قرار می گیرند.
ضخیم ترین نوع ترموود، الوارهای 42 میلی متری هستند. این الوارها با قطر و ضخامت بالای خود، در ساخت وسازهای مخصوصی مورداستفاده قرار می گیرند. هزینه های بالای خرید این متریال ها باعث شده است تا استقبال از خرید آن ها، به اندازه دیگر انواع ضخامت ترموود نباشد.

انواع متریال نمای ساختمان

در نمای ساختمان از همه نوع متریال استفاده می شود. از نمای سنگی و سیمانی و بتنی گرفته تا نماهای دیگر مثل چوب پلاست و چوب ترمو که متریال چوب به طور کلی به خاطر اینکه مقاومت خوبی در برابر رطوبت و حرارت دارند می توانند گزینه مناسبی برای نمای ساختمان در فصول سرد و گرم سال باشند و از یخ زدگی و پوسیدگی و حتی از خوردگی در اثر ورود سوسک ها و موریانه ها در امان می باشد.
همچنین چوب ترمو و چوب پلاست با تواجه به قابلیت های ویژه ای که در برابر همه شرایط دارند از قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد.برای همین بسیاری از مهندسان و معماران از این نوع چوب استقبال بیشتری در پروژه های ساختمانی می کنند.

ابعاد ترموود نما

چوب های ترموود برای نمای ساختمان را بیشتر به صورت شاخه ای تهیه می کنند و بسته به نیاز آنها از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد.ترموود ها در بازر های مختلف در ابغاد متفاوت طراحی و عرضه می شوند که می توان ضخامت و ابعاد انها  را طبق نیاز خود از بازار تهیه نمایید.
چوب ترمو در نمای ساختمان یکی از بهترین و با کیفیت ترین متریالی است که در مجموعه ایساتیس دیزاین به خوبی در دسترس می باشد و می توانید با هعر ابعادی که مد نظر داشتید از کارشناسان فروش ما زیر قیمت بازار های دیگر تهیه نمایید.ضخامت و ابعاد ترموود در جایگاه مختلف ساختمان از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشدو معمولا در ستون های ساختمان بهتر است با ابعاد و ضخامت بیشتر تهیه شود.زیرا ستون های ساختمان را در برابر زلزله و بلاهای مختلف در امان نگه می دارد.