انواع گریل استخری در فیروزکوه

از انواع گریل چوب پلاست دور استخر می توان از نظر جنس به مواردی مثل گریل استخری پلی پروپیلن، گریل استخری ای بی اس، گریل استخری یو پی وی سی و گریل استخری استیل اشاره کرد.گریل ها هر کدام باهم تفاوت هایی دارند.
گریل های یو پی وی سی از مقاومت بالاتری نسبت به گریل های ای بی اس و پی پی برخوردار هستند.همچنین از قابلیت رنگ پذیری بیشتری برخوردار است که می توان با سرامیک کف آنها را همرنگ ساخت.گریل استیل را در عرض دلخواه تولید می کنند.در طراحی لوکس براس استخر از گریل های استیل استفاده می کنند.
در شهر فیروز کوه از گریل استخر برای جلوگیری از تجمع اب استفاده می کنند تا به راحتی به زیر زمین هدایت شود و همچنین از سر خوردن افراد جلوگیری شود.گریل های استخر از نظر ساختار طراحی نیز به اشکال مختلف تولید می شوند.گریل استخری پینی ، گریل استخری قالبی و گریل استخری قالبی با انعطاف پذیری منحنی شکل می باشند.
گریل هایی که ه صورت پازلی یا پینی تولید می شوندبه صورت قطعات 2 سانتی متری توسط یک یا چند پین به یکدیگر متصل شده و پس از مدتی استفاده پین ها از هم جدا می شوندو گریل می شکند.در میان انواع گریل های استخری بهترین گزینه برای استخر، گریل های استخری قالبی با قابلیت انعطاف پذیری منحنی می باشدکه خوشبختانه مشکلی که گریل استخری پینی دارد این گونه گریل استخر ندارد.
 
553

مطالب مرتبط : چوب پلاست دور استخر

قیمت گریل استخر در فیروزکوه

گریل های استخری در فیروز کوه، مانند سایر محصولات از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند که می توانند دارای قیمت های ارزان و یا از قیمت های بالاتری برخوردار باشند. هر چه عرض گریل استخری بیشتر باشد قیمت آن به دلیل بالاتر رفتن وزن گریل و میزان مواد اولیه استفاده شده، بالاتر خواهد بود. جنس گریلهای استخری معمولاً از پلی پروپیلن می باشد.
قیمت گریل استخر همراه با گاتر پیش ساخته نسبت به سیستم سنتی ساخت کانال هدایت آب، کمی گران تر، اما بهینه تر است. در سیستمهای سنتی بدنه ی کانال آبرو با سرامیک ساخته می شد. و گریل پلاستیکی نهایتاً روی آن قرار داده میشد. اما در گاترهای پیش ساخته نیازی به ساخت کانال به صورت دستی نیست و کافیست گاتر داخل بتن جاگذاری شود. این روش علاوه بر صرفه جویی در وقت، در نهایت کیفیت و دقت بالاتری داشته و کار نهایی بسیار تمیز و استاندارد خواهد بود.

نحوه اجرای گریل استخر در فیروز کوه

گاتر استخر یا کانال پیش ساخته آب به منظور جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی به خروجی موردنظر بکار می‌رود. یکی از کاربردهای گاتر استخر، در استخر، سونا و جکوزی‌هاست. این تجهیزات استخر بسته به نوع استخر و سیستم تصفیه و لوله کشی استخر به صورت تکی یا دوبل بکار می‌رود. گاتر برای استخرهای بدون سر ریز بسیار مناسب است.
در نحوه اجرای گریل دور استخر شیب دار، المان هایی مانند سایز گاتر، شیب بندی کف گاترو تعداد و سایر خروجی های فاضلاب در نظر گرفته می شود که اهمیت زیادی دارد. کلیه مراحل ساخت و نصب گاتر و گریل استخرها باید طبق مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شود. توری های لبه کانال استخر جایی است که باکتری ها در صورت عدم مراقبت بیشترین ذخیره را دارند.برای اجرای نهایی گریل دور استخر حتما باید مراحل زیر سازی را به طور کامل و درست انجام دهیم.

ابعاد گریل دور استخر در فیروز کوه

ابعاد گریل دور استخر در فیروزکوه، هم می تواند متفاوت طراحی شود و بسته به نیاز هر کس و ابعاد موجود در فضای دور استخر از گریل های با ابعاد گوناگون بهره می برند.
باتوجه به میزان حجم آب و متراژ مورد نیازتان باید اقدام به خرید گاتر کنید. اگر برای دور استخر می خواهید، باید متراژ دور استخر را محاسبه کنید و برای اتصال گوشه ی گاتر ها به هم، ته بند سفارش دهید. ابعاد گریل دور استخر حدوداً از 15 تا 20 متر است که این ابعاد استاندارد طراحی شده است.